9:2
    Ferdinand TOMÁŠEK
    (Chroust)

Kanonýři Kladno - FbC Plzeň 9:2
branky: 6. Dominik Janda, 8. Jakub Bohuslávek, 15. Vojtěch Pfaur, 36. Tadeáš Chroust, 50. Matyáš Bachmaier, 53. Tadeáš Chroust, 58. Tadeáš Chroust, 58. Marek Veselý, 60. Ferdinand Tomášek - 50. Michael Brabec, 59. Josef Tomášek; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 3:5; využití: 4:1; diváků: 183; zásahy brankářů: Šimon Melega 18 - Martin Bezděk 20, Petr Smazal 1; po třetinách: 3:0, 1:0, 5:2
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
59:23 GÓL Kanonýři Kladno! 9:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #16 Tadeáš Chroust (9:2)
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
58:43 GÓL FbC Plzeň! 8:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #39 Václav Zábran (8:2)
58:23 Vyloučen hráč #17 Martin Fojtík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
57:59 GÓL Kanonýři Kladno! 8:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #72 Dominik Janda (8:1)
57:59 Volný Veselý tečuje míček mezi nohy Smazala a zvyšuje náskok Kladna.
57:33 GÓL Kanonýři Kladno! 7:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (7:1)
57:23 Bohuslávek nestíhá dorazit míček do prázdné.
56:43 Timeout Kanonýři Kladno
56:41 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Petr Smazal družstva FbC Plzeň
56:41 Mentberger z rohu netrefuje branku, v rohu míček sbírá Brabec.
55:04 Hosté i přes vysoký náskok Kladna odvolali brankáře.
54:05 Timeout FbC Plzeň
54:05 Tomášek z otočky trefuje nohu Bezděka.
52:35 GÓL Kanonýři Kladno! 6:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (6:1)
52:35 Přehrávání míčku domácími skrze obranu hostů, si díky vydařené domluvě vyžádalo další branku.
52:19 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
51:19 Bohuslávkův míček si našel volného Šefčíka na druhé straně branky, ten si ale místo v brance nenašel.
50:39 Souhra Fojtíka a Bachmaiera před brankou končí na čepelích hostí.
49:46 GÓL Kanonýři Kladno! 5:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #12 Kryštof Krbec (5:1)
49:46 Matyáš Bachmaier na to odpovídá dalším gólem v přesilovce.
49:25 GÓL FbC Plzeň! 4:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #70 Tomáš Němeček (4:1)
49:25 Hosté si i přes oslabení připisují první branku.
49:00 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
48:35 Plachý špatně zpracoval nahrávku a odevzdává tak míček Kladnu.
48:09 Veselý z otočky těsně míjí branku.
44:42 Janda sbírá zapoměný míček, Hajek si ho vzápětí bere zpět a pokračuje na Melegu.
42:59 Fojtí pálí od mantinelu na připraveného Bezděka.
42:09 Prudil na výbornou prokličkoval mezi obranou Plzně, branku ale minul.
40:01 Buly pro Kladno.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:46 Stůj uklidňuje v posledních vteřinách třetiny hru do obrany.
38:14 Nebezpečný Chroust z předbrankového prostoru pálí na branku, Plachý tečuje míček za mantinel.
35:59 GÓL Kanonýři Kladno! 4:0
35:59 Chroust využívá další přesilové hry a Bezděka překvapují spolu s Bachmaierem křížovou nahrávkou.
35:40 Vyloučen hráč #3 Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
34:37 Kladno během odloženého vyloučení posílá Melegu na střídačku.
32:51 Vyčíchlo samotný před Melegou zkouší backhandem, trefuje jen jeho trup.
31:59 Hosté v plném počtu.
31:21 Faitenhanzl z rohu posílá vzduchem míček přes celé hřiště u branky ho sbírá Stůj, který ihned obrací směr hry.
29:59 Vyloučen hráč #3 Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
28:49 Kladno v plném počtu.
28:49 Tomášek při postupu sám na Bezděka jen těsně netrefuje branku.
28:10 Fojtíkovi se podařilo rozbít formaci hostů, přiopětovném získání míčku, straší Kladno, Melega zachraňuje.
26:49 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
26:02 Hosté ve druhé třetině hrají rozhodně lépe, mají výrazně více střel na branku, Kladno jim to ale nedá jen tak zadarmo.
24:45 Šik pálí od mantinelu, Melegovi ale nic neuteče.
20:32 První nadějná akce hostí, ktěří si s obranou Kladna docela pohrávali končí pod Melegou.
20:00 Buly pro Plzeň.
20:00 Střely v 1. části: 8:4
18:19 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
18:19 Novák šel zezadu po Voštově míčku, rozhodčím se to ale nelíbilo a Novák si půjde sednout.
17:42 Chroust se ztahuje dozadu uklidnit hru, rozhodčí ale vracejí výhodu do rohu.
16:15 Stůj to zkusil z boku branky, trefuje však jen Bezděkovu helmu.
15:37 Nadějná akce Jandy a Papouška končí v Bezděkových rukách.
14:07 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #46 Vojtěch Pfaur, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (3:0)
14:07 Hosté druhou polovinu třetiny hrají velmi aktivně a Kladno napadají, více z toho ale těží domácí.
11:33 Pressovaný Stůj na Pfaura který si o míček řekl, opožděná reakce však měla za následek Pfaurovo přemístění.
10:43 Janda posílá Zábrana za mantinel, vylučovat se nebude.
09:12 Plachý posílá "žabičku" dozadu na Bezděka, ten jen těsně před rozhodčími ukryl malou domu.
07:30 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (2:0)
07:30 Krásná souhra bývalých juniorských reprezentantů, Bohuslávek využil přesné křížové nahrávky od Bachamiera.
05:08 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (1:0)
05:08 Domácí ihned využívají přesilové hry, Bachmaier si všiml volného Jandu na druhé straně branky, kterému se tak otevřela skoro celá brána.
05:03 Vyloučen hráč #80 Jiří Winter družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
03:40 Melega dostává míček přímo do rukou a obratem posílá Fojtíka vpřed.
01:43 Papoušek zachraňuje před brankou domácích a míček vysílá na Bachmaiera.
00:00 Úvodní buly pro Kladno, po dlouhém přetlačování.
00:00 Vážení diváci, vítejte na 22. kole utkání 1. ligy mužů, domácí Kanonýři Kladno nastoupí proti FbC Plzeň. Utkání začne za několik minut. Přejeme příjemnou zábavu.