Zápasy

Filtrovat

PH a SČ liga mužů - skupina B - 21. kolo

21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo

Exe Sport Arena

21. kolo
21. kolo
21. kolo

PH a SČ liga mužů - skupina B - 22. kolo

22. kolo

SH Gymnázium Mělník

22. kolo

SH Gymnázium Mělník

22. kolo

SH Gymnázium Mělník

22. kolo

SH Gymnázium Mělník

22. kolo
22. kolo
22. kolo

PH a SČ přebor mužů - skupina B - 9. kolo

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

Exe Sport Arena

9. kolo

Exe Sport Arena

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

2. liga juniorů - skupina 3 - 21. kolo

21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo

2. liga juniorů - skupina 3 - 22. kolo

22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo
22. kolo

3. liga dorostenců - skupina 3 - A - 9. kolo

9. kolo

Liga starších žáků - skupina 3 - 10. kolo - 1. koš

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

TJ JM Chodov

10. kolo
10. kolo

TJ JM Chodov

10. kolo
10. kolo

TJ JM Chodov

Liga starších žáků - skupina 3 - 10. kolo - 2. koš

10. kolo

ZŠ Jiráskova Benešov

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

ZŠ Jiráskova Benešov

10. kolo

ZŠ Jiráskova Benešov

10. kolo

ZŠ Jiráskova Benešov

10. kolo
10. kolo

ZŠ Jiráskova Benešov

10. kolo
10. kolo

ZŠ Jiráskova Benešov

10. kolo
10. kolo

ZŠ Jiráskova Benešov

Liga starších žáků - skupina 3 - 10. kolo - 3. koš

10. kolo
10. kolo

Tělocvična Gymnázia Říčany

10. kolo

Tělocvična Gymnázia Říčany

10. kolo

Tělocvična Gymnázia Říčany

10. kolo
10. kolo

Tělocvična Gymnázia Říčany

10. kolo

Tělocvična Gymnázia Říčany

10. kolo

Tělocvična Gymnázia Říčany

10. kolo
10. kolo

Tělocvična Gymnázia Říčany

10. kolo
10. kolo

Tělocvična Gymnázia Říčany

10. kolo
10. kolo

Tělocvična Gymnázia Říčany

Liga starších žáků - skupina 3 - 10. kolo - 4. koš

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

Bublina Arena

10. kolo
10. kolo

Bublina Arena

10. kolo
10. kolo

Bublina Arena

Liga starších žáků - skupina 3 - 10. kolo - 5. koš

10. kolo
10. kolo
10. kolo

SH Gymnázium Mělník

10. kolo

SH Gymnázium Mělník

10. kolo

SH Gymnázium Mělník

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

SH Gymnázium Mělník

10. kolo
10. kolo

SH Gymnázium Mělník

10. kolo
10. kolo

SH Gymnázium Mělník

Liga starších žáků - skupina 3 - 10. kolo - 6. koš

10. kolo
10. kolo
10. kolo

Liga starších žáků - skupina 3 - 10. kolo - 7. koš

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo
10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo

Přebor starších žáků - skupina 3 - A - 10. kolo - 1. koš

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

SH Chýně

10. kolo
10. kolo

SH Chýně

10. kolo
10. kolo

SH Chýně

Přebor starších žáků - skupina 3 - A - 10. kolo - 2. koš

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

SH Dobříš

10. kolo
10. kolo

SH Dobříš

10. kolo
10. kolo

SH Dobříš

Přebor starších žáků - skupina 3 - A - 10. kolo - 3. koš

10. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

10. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

10. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

10. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

10. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

10. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

10. kolo
10. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

10. kolo
10. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

10. kolo
10. kolo

SH ZŠ Černošice-Mokropsy

Přebor starších žáků - skupina 3 - B - 10. kolo - 1. koš

10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo
10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo
10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

10. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

Přebor starších žáků - skupina 3 - B - 10. kolo - 2. koš

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

Přebor starších žáků - skupina 3 - B - 10. kolo - 3. koš

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

SH BIOS Čelákovice

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

SH BIOS Čelákovice

Přebor starších žáků - skupina 3 - B - 10. kolo - 4. koš

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

1. liga dorostenek - skupina 3 - 11. kolo

11. kolo
11. kolo
11. kolo
11. kolo
11. kolo
11. kolo
11. kolo
11. kolo
11. kolo
11. kolo
11. kolo

SH ZŠ Kunratice

11. kolo
11. kolo

SH ZŠ Kunratice

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 8. kolo - 1. koš

8. kolo
8. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 8. kolo - 2. koš

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

SH Králův Dvůr

8. kolo

SH Králův Dvůr

8. kolo
8. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 8. kolo - 3. koš

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 8. kolo - 4. koš

8. kolo
8. kolo

DDM P10 Zahradní Město

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

DDM P10 Zahradní Město

8. kolo

DDM P10 Zahradní Město

8. kolo

DDM P10 Zahradní Město

8. kolo

DDM P10 Zahradní Město

8. kolo

DDM P10 Zahradní Město

8. kolo
8. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 8. kolo - 5. koš

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 8. kolo - 6. koš

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

SH ZŠ Bítovská

8. kolo

SH ZŠ Bítovská

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

SH ZŠ Bítovská

8. kolo

SH ZŠ Bítovská

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 8. kolo - 7. koš

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 8. kolo - 8. koš

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 8. kolo - 9. koš

8. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

8. kolo
8. kolo
8. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

8. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

8. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

8. kolo
8. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 8. kolo - 1. koš

8. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

8. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

8. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

8. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

8. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

8. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

8. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

8. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

8. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

8. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 8. kolo - 2. koš

8. kolo
8. kolo

SH ZŠ Campanus

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

SH ZŠ Campanus

8. kolo
8. kolo
8. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 8. kolo - 3. koš

8. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

8. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

8. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

8. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

8. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

8. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

8. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

8. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

8. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

8. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 8. kolo - 4. koš

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 8. kolo - 5. koš

8. kolo

SH ZŠ Jilemnického

8. kolo
8. kolo

SH ZŠ Jilemnického

8. kolo
8. kolo

SH ZŠ Jilemnického

8. kolo
8. kolo

SH ZŠ Jilemnického

8. kolo

SH ZŠ Jilemnického

8. kolo
8. kolo
8. kolo

SH ZŠ Jilemnického

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 8. kolo - 6. koš

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

ZŠ Stará Boleslav

8. kolo

ZŠ Stará Boleslav

8. kolo

ZŠ Stará Boleslav

8. kolo
8. kolo

ZŠ Stará Boleslav

8. kolo
8. kolo

ZŠ Stará Boleslav

8. kolo

ZŠ Stará Boleslav

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 8. kolo - 7. koš

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 8. kolo - 8. koš

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 8. kolo - 9. koš

8. kolo

SH U Učiliště Čelákovice

8. kolo

SH U Učiliště Čelákovice

8. kolo

SH U Učiliště Čelákovice

8. kolo

SH U Učiliště Čelákovice

8. kolo

SH U Učiliště Čelákovice

8. kolo

SH U Učiliště Čelákovice

8. kolo

SH U Učiliště Čelákovice

8. kolo

SH U Učiliště Čelákovice

8. kolo

SH U Učiliště Čelákovice

8. kolo

SH U Učiliště Čelákovice

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 8. kolo - 10. koš

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

Liga elévek 3+1 - skupina 3 - 8. kolo - 1. koš

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo
8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo
8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo
8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo
8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

Liga elévek 3+1 - skupina 3 - 8. kolo - 2. koš

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

8. kolo

SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

Liga elévek 3+1 - skupina 3 - 8. kolo - 3. koš

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo