Zápasy

Filtrovat

PH a SČ liga mužů - skupina A - 3. kolo

3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo

PH a SČ liga mužů - skupina A - 4. kolo

4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo

PH a SČ přebor mužů - skupina B - 1. kolo

1. kolo
1. kolo

PH a SČ soutěž mužů - skupina A - 2. kolo

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

Sport Eden Beroun

2. kolo

Sport Eden Beroun

2. kolo
2. kolo

PH a SČ soutěž mužů - skupina C - 2. kolo

2. kolo
2. kolo

SH TJ Kobylisy

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

SH TJ Kobylisy

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

PH a SČ soutěž mužů - Skupina E - 2. kolo

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

2. liga žen - skupina 3 - 3. kolo

3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo

SH ZŠ Průhonice

3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo

2. liga žen - skupina 3 - 4. kolo

4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo

TJ Sokol Vinohrady

4. kolo

3. liga žen - skupina 3 - 1. kolo

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

2. liga juniorů - skupina 3 - 3. kolo

3. kolo
3. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

3. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

3. kolo
3. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

3. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

3. kolo
3. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

3. kolo
3. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

2. liga juniorů - skupina 3 - 4. kolo

4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo

3. liga juniorů - skupina 3 - A - 2. kolo

2. kolo
2. kolo
2. kolo

Přetlaková SH Kladno

2. kolo
2. kolo
2. kolo

Přetlaková SH Kladno

2. kolo
2. kolo

Přetlaková SH Kladno

2. kolo

Přetlaková SH Kladno

2. kolo
2. kolo

Přetlaková SH Kladno

2. kolo

Přetlaková SH Kladno

3. liga juniorů - skupina 3 - B - 2. kolo

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

Liga starších žáků - skupina 3 - 2. kolo - 1. koš

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

Jedenáctka VS

2. kolo
2. kolo

Jedenáctka VS

2. kolo
2. kolo

Jedenáctka VS

Liga starších žáků - skupina 3 - 2. kolo - 2. koš

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

SH Čakovice

2. kolo
2. kolo

SH Čakovice

2. kolo
2. kolo

SH Čakovice

Liga starších žáků - skupina 3 - 2. kolo - 3. koš

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

TJ Sokol Vinohrady

2. kolo

TJ Sokol Vinohrady

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

TJ Sokol Vinohrady

2. kolo
2. kolo

TJ Sokol Vinohrady

2. kolo
2. kolo

TJ Sokol Vinohrady

Liga starších žáků - skupina 3 - 2. kolo - 4. koš

2. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

2. kolo
2. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

2. kolo
2. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

2. kolo
2. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

2. kolo
2. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

Liga starších žáků - skupina 3 - 2. kolo - 5. koš

2. kolo

SH ZŠ Kunratice

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

SH ZŠ Kunratice

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

SH ZŠ Kunratice

2. kolo
2. kolo

SH ZŠ Kunratice

2. kolo
2. kolo

SH ZŠ Kunratice

Liga starších žáků - skupina 3 - 2. kolo - 6. koš

2. kolo
2. kolo

Bublina Arena

2. kolo

Bublina Arena

2. kolo
2. kolo
2. kolo

Liga starších žáků - skupina 3 - 2. kolo - 7. koš

2. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

2. kolo
2. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

2. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

Přebor starších žáků - skupina 3 - A - 2. kolo - 1. koš

2. kolo
2. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

2. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

2. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

2. kolo
2. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

2. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

2. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

2. kolo
2. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

2. kolo
2. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

2. kolo
2. kolo

Centrum Třešňovka Zbraslav

Přebor starších žáků - skupina 3 - A - 2. kolo - 2. koš

2. kolo
2. kolo

Unihoc Aréna Praha

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

Unihoc Aréna Praha

2. kolo
2. kolo

Unihoc Aréna Praha

2. kolo
2. kolo

Unihoc Aréna Praha

Přebor starších žáků - skupina 3 - A - 2. kolo - 3. koš

2. kolo
2. kolo

SH Králův Dvůr

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

SH Králův Dvůr

2. kolo
2. kolo

SH Králův Dvůr

2. kolo
2. kolo

SH Králův Dvůr

Přebor starších žáků - skupina 3 - B - 2. kolo - 1. koš

2. kolo
2. kolo

SH Gymnázium Mělník

2. kolo
2. kolo

SH Gymnázium Mělník

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

SH Gymnázium Mělník

2. kolo
2. kolo

SH Gymnázium Mělník

2. kolo
2. kolo

SH Gymnázium Mělník

Přebor starších žáků - skupina 3 - B - 2. kolo - 2. koš

2. kolo
2. kolo
2. kolo

Bublina Arena

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

Bublina Arena

2. kolo
2. kolo

Bublina Arena

2. kolo
2. kolo

Bublina Arena

Přebor starších žáků - skupina 3 - B - 2. kolo - 3. koš

2. kolo

Přebor starších žáků - skupina 3 - B - 2. kolo - 4. koš

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

2. liga dorostenek - skupina 3 - 1. kolo

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3 - 1. kolo - 1. koš

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3 - 1. kolo - 2. koš

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3 - 1. kolo - 3. koš

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 1. kolo - 3. koš

1. kolo
1. kolo

SH ZŠ Zdiměřice

1. kolo
1. kolo

SH ZŠ Zdiměřice

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

SH ZŠ Zdiměřice

1. kolo
1. kolo
1. kolo

SH ZŠ Zdiměřice

1. kolo
1. kolo
1. kolo

SH ZŠ Zdiměřice

1. kolo
1. kolo

SH ZŠ Zdiměřice

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 1. kolo - 1. koš

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 1. kolo - 2. koš

1. kolo

TJ Sokol Vinohrady II

1. kolo
1. kolo
1. kolo

TJ Sokol Vinohrady II

1. kolo
1. kolo

TJ Sokol Vinohrady II

1. kolo
1. kolo

TJ Sokol Vinohrady II

1. kolo

TJ Sokol Vinohrady II

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

TJ Sokol Vinohrady II

1. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 1. kolo - 3. koš

1. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

1. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

1. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

1. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

1. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

1. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

1. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

1. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

1. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

1. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

1. kolo

BB ARENA Letňany - hřiště 1

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 1. kolo - 4. koš

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 1. kolo - 5. koš

1. kolo
1. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

1. kolo
1. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

1. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

1. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

1. kolo
1. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

1. kolo
1. kolo
1. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

1. kolo

SH Kralupy nad Vltavou

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 1. kolo - 6. koš

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

Sport Eden Beroun

1. kolo
1. kolo

Sport Eden Beroun

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

Sport Eden Beroun

1. kolo

Sport Eden Beroun

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 1. kolo - 7. koš

1. kolo

SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična

1. kolo
1. kolo

SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična

1. kolo
1. kolo

SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična

1. kolo
1. kolo

SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična

1. kolo

SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična

1. kolo

SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična

1. kolo

SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična

1. kolo

SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična

1. kolo
1. kolo

SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična

1. kolo

SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 1. kolo - 8. koš

1. kolo
1. kolo

SH ZŠ Bítovská

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

SH ZŠ Bítovská

1. kolo
1. kolo
1. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - A - 1. kolo - 9. koš

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 1. kolo - 1. koš

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 1. kolo - 2. koš

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 1. kolo - 4. koš

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 1. kolo - 5. koš

1. kolo
1. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 1. kolo - 6. koš

1. kolo

SH ZŠ Campanus

1. kolo

SH ZŠ Campanus

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 1. kolo - 7. koš

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

ZŠ Stará Boleslav

1. kolo
1. kolo
1. kolo

ZŠ Stará Boleslav

1. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 1. kolo - 8. koš

1. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 1. kolo - 9. koš

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

SH ZŠ Bítovská

1. kolo
1. kolo

SH ZŠ Bítovská

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 1. kolo - 10. koš

1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo
1. kolo