Zápasy

TV utkání 02. 03. 2024 BOH vs. TAT
Filtrovat

2. liga žen - skupina 7 - 14. kolo

14. kolo
14. kolo

SH Gymnázium Šumperk

14. kolo
14. kolo

SH Gymnázium Šumperk

14. kolo

SH Gymnázium Šumperk

14. kolo
14. kolo

SH Gymnázium Šumperk

14. kolo
14. kolo

SH Gymnázium Šumperk

2. liga žen - skupina 7 - 15. kolo

15. kolo
15. kolo
15. kolo
15. kolo
15. kolo
15. kolo
15. kolo
15. kolo

1. liga dorostenek - skupina 7 - 19. kolo

19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo
19. kolo

1. liga dorostenek - skupina 7 - 20. kolo

20. kolo
20. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

20. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

20. kolo
20. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

20. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

Moravskoslezská liga mužů - 17. kolo

17. kolo
17. kolo

SH ZŠ Čeladná

17. kolo
17. kolo

Moravskoslezská liga mužů - 18. kolo

18. kolo

SH ZŠ Čeladná

18. kolo
18. kolo
18. kolo

SH ZŠ Čeladná

18. kolo
18. kolo
18. kolo

Olomoucký přebor mužů - 10. kolo

10. kolo
10. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

10. kolo
10. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

10. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

10. kolo
10. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

10. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

Moravskoslezská soutěž mužů - 15. kolo

15. kolo

SH NA CÍSAŘSTVÍ Horní Suchá

15. kolo

SH NA CÍSAŘSTVÍ Horní Suchá

15. kolo

SH NA CÍSAŘSTVÍ Horní Suchá

Moravskoslezská soutěž mužů - 16. kolo

Moravskoslezská třída mužů - skupina B - 9. kolo

9. kolo

TJ Slavia Malé Hoštice

9. kolo

TJ Slavia Malé Hoštice

9. kolo

TJ Slavia Malé Hoštice

9. kolo
9. kolo
9. kolo

TJ Slavia Malé Hoštice

2. liga dorostenců - skupina 7 - B - 17. kolo

17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo

2. liga dorostenců - skupina 7 - B - 6. kolo

6. kolo

2. liga dorostenců - skupina 7 - B - 18. kolo

18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo

Olomoucká liga dorostenců - 17. kolo

17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo

Olomoucká liga dorostenců - 18. kolo

18. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

18. kolo
18. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

18. kolo
18. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

18. kolo
18. kolo

Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9

Moravskoslezská liga dorostenců - 17. kolo

17. kolo
17. kolo

SH Sareza Ostrava

17. kolo
17. kolo
17. kolo

Moravskoslezská liga dorostenců - 18. kolo

18. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

18. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

18. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

Liga mladších žáků - skupina 7 - 17. kolo

17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo

Liga mladších žáků - skupina 7 - 18. kolo

18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo

ČPP Aréna Ostrava

18. kolo
18. kolo

ČPP Aréna Ostrava

18. kolo
18. kolo

Olomoucká liga mladších žáků - 19. kolo

19. kolo
19. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

19. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

19. kolo
19. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

19. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

19. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

19. kolo
19. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

19. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

19. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

19. kolo
19. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

19. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

Olomoucká liga mladších žáků - 20. kolo

20. kolo
20. kolo

SC NAPARIA Hranice na Moravě

20. kolo
20. kolo

SC NAPARIA Hranice na Moravě

20. kolo
20. kolo

SC NAPARIA Hranice na Moravě

20. kolo
20. kolo

SC NAPARIA Hranice na Moravě

20. kolo
20. kolo

SC NAPARIA Hranice na Moravě

20. kolo
20. kolo

SC NAPARIA Hranice na Moravě

20. kolo
20. kolo

SC NAPARIA Hranice na Moravě

20. kolo
20. kolo

SC NAPARIA Hranice na Moravě

20. kolo
20. kolo

SC NAPARIA Hranice na Moravě

20. kolo
20. kolo

SC NAPARIA Hranice na Moravě

Moravskoslezská liga mladších žáků - 41. kolo

41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo
41. kolo

Moravskoslezská liga mladších žáků - 42. kolo

42. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

42. kolo
42. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

42. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

42. kolo
42. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

42. kolo
42. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

42. kolo
42. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

42. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

42. kolo

SH ZŠ Komenského Bílovec

Moravskoslezská liga mladších žáků - 43. kolo

43. kolo
43. kolo
43. kolo

Moravskoslezská liga mladších žáků - 44. kolo

44. kolo
44. kolo
44. kolo
44. kolo
44. kolo
44. kolo
44. kolo
44. kolo

Moravskoslezská liga mladších žáků - 45. kolo

45. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

45. kolo
45. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

45. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

45. kolo
45. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

45. kolo
45. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

45. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

45. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

45. kolo
45. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

45. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

45. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

Liga veteránů - skupina 7 - 10. kolo

10. kolo
10. kolo
4:5

Liga veteránů - skupina 7 - 18. kolo