• 60 59:54
    2
    Dominik REGNER

1. SC TEMPISH Vítkovice - BUTCHIS 17:0
branky: 20. Adam Šmíd, 27. Lukáš Hájek, 30. Adam Šmíd, 30. Jakub Vít, 36. Ondřej Sidunov, 38. Lukáš Hájek, 42. Marek Matejčík, 43. Adam Zubek, 46. Lukáš Hájek, 46. Rostislav Gattnar, 48. Lukáš Hájek, 49. Lukáš Fukala, 50. Šimon Hatala, 51. Štěpán Kaleta, 53. Lukáš Hájek, 59. Adam Palčinský, 60. Jakub Galia; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Denis Jasiok 10 - Eduard Vladař 23, Jan Hlinák 2; po třetinách: 1:0, 5:0, 11:0
60:00 ROZHOVORY PO UTKÁNÍ
60:00 Střely ve 3. části: 17:2
59:54 Vyloučen hráč #12 Dominik Regner družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
59:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 17:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia, asistoval #66 David Slončík (17:0)
59:22 Galia se také zapisuje na střeleckou listinu.
58:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 16:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #66 David Slončík (16:0)
58:40 Další gól do prázdné tentokrát od Palčinského.
57:56 Petráň zabránil finální přihrávce na volného protihráče.
57:07 Butchis na míčku zkouší kombinovat a hrajou to na finální krosovku. Naposledy to skončilo na tyči.
55:52 Jasiok chytá další projektil.
55:40 Tyč od Nováka!
54:50 Kdyby Matejčík trefil míček, tak by dával do prázdné.
54:29 Podruhé tedy delší pasáž, kdy jsou Butchis na míčku, ale zatím bez většího ohrožení branky
53:39 Butchis opět v 6.
52:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 15:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek bez asistence (15:0)
52:32 Hájek vybojoval a trefuje do prázdné.
52:20 Butchis v 6.
50:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 14:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #92 Štěpán Kaleta, asistoval #66 David Slončík (14:0)
49:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 13:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #47 Šimon Hatala, asistoval #71 Adam Palčinský (13:0)
49:48 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Jan Hlinák družstva BUTCHIS
49:48 Palčinský do tyče a Hatala už byl přesný.
48:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 12:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #86 Marek Matejčík (12:0)
48:55 Na podruhé už to ale vyšlo a Fukala zvyšuje.
48:51 Na druhé straně to zkusil z otočky Fukala, ale rána byla zblokovaná.
48:09 Pokud se nepletu, Butchis ve třetí třetině zatím bez střely a na změnu to nevypadá.
47:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 11:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #65 Adam Zubek (11:0)
47:23 Zubek našel krásnou krosovkou Hájka a ten uklidil z blízky do prázdné a přidává svůj čtvrtý gól.
46:32 Vítkovice už opět točí soupeře na půlce a tohle zřejmě nebude finální výsledek.
45:59 Timeout BUTCHIS
45:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 10:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #18 Ondřej Sidunov (10:0)
45:59 R. Gattnar přidává desátou branku a Butchis si berou timeout, tohle bylo moc gólů za sebou.
45:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #47 Šimon Hatala (9:0)
45:09 Hatala na mantinel na Hájka a ten vymetl horní růžek branky na přední a kompletuje hattrick!
43:48 Matejčík hned z protiútoku po krásném uvolnění kličkou nedokázal překonat Vladaře.
43:40 Pěkná souhra Butchis po mantinelu, finální přihrávka před branku už byla maličko nepřesná.
43:26 Šindler dlouho táhl míček a nakonec i vystřelil, ale branku netrefil.
42:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #44 Lukáš Hájek (8:0)
42:10 Mezi střelce se zapisuje taky Zubek a jestli Butchis šli do třetí třetiny s nějakou nadějí, tak je pryč.
41:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #12 Martin Gattnar (7:0)
41:51 M. Gattnar poslal přesnou krosovku na Matejčíka a ten z první trefuje na přední tyč.
40:44 Novák opět ústřední postavou brejku Butchis, míček zkoušel jednou rukou za zády posunout spoluhráčům před branku, ale obrana Vítkovic si tento pokus pohlídala.
40:01 Začíná poslední část zápasu. Úvodní buly třetí třetiny tentokrát pro Butchis, uvidíme, jestli se jim podaří se zápasem ještě něco udělat.
40:00 Střely ve 2. části: 17:2
39:59 Vítkovičtí v druhé části zvedli střelbu a jednoznačně přestíleli soupeře o čemž svědčí vysoký brankový rozdíl. Třetina jednoznačně pro domácí.
39:38 Šebesta trefuje z vélkého úhlu boční síť branky.
38:50 Novák v brejku, ale byl pohlídaný a nedokázal zakončit.
37:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #71 Adam Palčinský (6:0)
37:26 Další spolupráce Hájka s Palčinským a Vítkovice ve druhé třetině válcují Butchis.
37:15 Palčinský to zkusil přes střed, ale míří těsně vedle.
35:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Ondřej Sidunov, asistoval #21 Adam Šmíd (5:0)
35:35 Krásná individuální akce Sidunova, který ze své půlky vyvezl míček, narazil si se Šmídem a backhandovým blafákem položil golmana a uklidil míček pod břevno.
34:00 Čejka bojuje u mantinelu na půlce Vítkovic o míček, v druhé třetině se na této půlce Butchis moc neohřáli.
33:02 Vít našel Fukalu, ale ten dvakrát nepropálil Vladaře.
32:10 Šindler našel krásným pasem z půlky R. Gattnara samotného před brankou, ten si udělal krásnou stahovačku, ale přestřelil.
30:28 Vítkovice opět na míčku, tohle je dnes disciplína, které jednoznačně dominují.
29:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #14 Lukáš Fukala (4:0)
29:23 Vít přidává další branku a tohle je pro Butchis hodně ledová sprcha.
29:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Adam Šmíd, asistoval #18 Ondřej Sidunov (3:0)
29:07 Šmíd na vypjatou situaci odpovídá gólem.
28:48 Hájek se snažil dorazit míček, který už měl Vladař v moci a hráčům Butchis se to hodně nelíbilo. Po písknutí se kolem Hájka sesypali a šli si to s ním vyříkat.
28:34 Zmatek před Vítkovickou brankou, ale Jasiok asi napotřetí chytá.
26:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
25:12 Papež na Velebu, ale tomu se míček pouze odrazil od čepele do rukou Jasioka.
24:26 Novákovi se nepodařilo procpat míček od mantinelu na střed, ale Butchis můžou rozjet další útok.
23:28 Hatala vybojoval míček, našel Hájka, ale ten si s Vladařem taky neporadil, ačkoliv byl skoro sám.
22:25 M. Gattnar dostal krásný pas a neméně krásnou střelu poslal na branku, Vladař ale připraven.
21:50 Po  faulu rozehrávají Butchis ze své poloviny.
20:45 První střela druhé třetiny od Sidunova, ale míří pouze doprostřed brány, takže lehká práce pro Vladaře.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Adam Šmíd, asistoval #25 Matyáš Šindler (1:0)
19:28 Jakoby hráči viděli, co píšu a odměnili se nám první změnou skóre.
19:10 Vítkovice opět delší dobu na míčku, nějaká pořádná šance tomu ale chybí.
17:52 Zubek se ocitl sám před brankou, ale rozhodl se místo střely ještě pro vylepšení pozice a míček ztratil.
16:32 M. Gattnar to taky zkusil od mantinelu, ale těsně za zadní tyč.
16:13 Fukala na Matejčíka a ten tvrdou přízemní ranou ze středu míří těsně vedle.
15:19 Další střela černého šla na zadní tyčku, ale Jasiok drží.
14:47 Černý vypálil, ale Jasiok na dvakrát chytá.
14:21 Butchis drží míček, ale nic nebezpečného jsme zatím neviděli.
13:26 Vyloučen hráč #47 Šimon Hatala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
13:26 Hatala si šel sednou za bránění ve hře při dalším brejku Butchis.
13:08 Jankovský vystřelil, ale Vladař připraven. Střelby je ze strany Vítkovic málo.
11:54 Maňour zakončoval další brejk, ale jeho lob mířil těsně nad.
11:02 Waldhauser zachytil přihrávku a šel sám do brejku, Jasiok jej ale vychytal.
10:05 Vítkovice už opět zavřely soupeře na jeho polovině a trpělivou kombinací hledají skulinu v obraně.
09:20 Další rozehrávka pro hosty s rohu za soupeřovou brankou.
08:21 Krásná akce Butchis, která končí střelou těsně vedle branky, v posledních dvou minutách jsou hosté nebezpečnější a měli již několik šancí.
07:37 Jasiok vyráží tvrdou ránu helmou.
07:01 Vít vybojoval míček na středu a sám míček vyvezl a vystřelil. Vladařovi se ale tečovaný míček podařilo zkrotit.
06:00 Novák zkusil vystřelit z dálky, ale Jasiok připraven
05:38 Po faulu rozehrávka z půlky od mantinelu pro Butchis.
04:33 Šebesta trefuje tyč!
03:29 Vítkovice zatím dle očekávání drží míček na svých florbalkách.
02:41 Zubek na Jankovského a zpět asi pětkrát a branku nakonec z půlky míjí Palčinský.
00:58 Krásná spolupráce Šindlera se Šmídem, kteří si třikrát vyměnili míček, ale poslední přihrávka na R. Gattnara do prázdné už byla na dlouhou hůl a akce tedy nekončí gólem.
00:13 První střela přichází od R. Gattnara, ale míří kousek vedle branky.
00:01 Poslední kolo základní části sezóny je právě odstartováno a jako první si míčku užijí hráči Vítkovic.