1

3

3.

FBC Liberec - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:8pn
branky: 4. Vojtěch Janeček, 6. Vojtěch Janeček, 20. Prokop Ferdan, 34. Jakub Kopecký, 34. Matyáš Velc, 51. Jakub Faksa, 56. Marek Korych - 1. Šimon Kuczera, 5. Richard Pum, 24. Lukáš Pešat, 26. Lukáš Pešat, 41. Lukáš Herblich, 44. Lukáš Pešat, 51. Adam Mikoláš, N Lukáš Pešat; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Petr Chlad 15 - Jan Binder 26; po třetinách: 3:2, 2:2, 2:3, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #79 Patrik Němec a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #5 Jakub Kopecký , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #50 Lukáš Pešat a vstřelil rozhodující gól (7:8).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #94 Jakub Faksa a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #85 Lukáš Pobořil a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
64:59 O druhý bod se týmy poperou v nájezdech.
64:04 Začala probíhat poslední minuta prodloužení.
63:30 Šubert netrefuje prázdnou bránu.
62:52 Ostrava se  ubránila a ihned žene do útoku.
62:28 Kopeckého střela pouze do boční sítě.
60:50 Vyloučen hráč #20 Adam Mikoláš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
60:40 Faksova střela pouze do ostravského bloku.
60:01 Míček mají hosté na svých hokejkách.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:59 Kdo urve druhý bod? To sedozvíme v prodloužení.
59:43 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
59:00 Časomírá ukazuje minutu do konce třetí třetiny.
58:47 Chatrný pálí mimo.
55:02 GÓL FBC Liberec! 7:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #94 Jakub Faksa (7:7)
55:02 Korych si rozhrál akci na půlce hřiště, následně běžel před Binera, kde svojí důslednou hrou dostal míček na brankovou čáru.
53:29 Domácí v plném počtu.
53:05 Faksa běhá s míčkem za bránou, nechal se sfoulovat a Liberec má rozehrávku z rohu soupeře.
52:20 Liberec ušetřil pár vteřinek s míčkem na hokejce.
51:55 Liberec dokázal v oslabení ohrozit bránu Liberce.
51:17 Vyloučen hráč #71 Lukáš Dolejš družstva FBC Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
51:17 Vyloučení Liberce sebou nese hodně emocí.
50:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #20 Adam Mikoláš, asistoval #18 Richard Pum (6:7)
50:56 Odpověd Ostravy byla velmi rychlá. Mikolášova střela od mantinelu propadla Chladovy na bližší tyč.
50:44 GÓL FBC Liberec! 6:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #93 Vojtěch Janeček (6:6)
50:44 Faksova střela šla do brány o helmu Bindera.
49:10 Vidíme hru nahoru - dolu.
48:39 Binder v bráně Ostravu drží.
46:50 Liberec na míčku, snaží se dostat do gólové šance.
44:07 Z liberecké střídačky se ozývá hlas Valeše, který se snaží namotivovat svůj tým.
43:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #7 Daniel Chatrný (5:6)
40:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #50 Lukáš Pešat (5:5)
40:49 Ostravě se vstup do třetiny povedl a srovnávají stav zápasu. Střelou ze středu se prosazuje Herblich.
40:01 Třetí třetina zahájena, míček vybojival Liberec.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:03 Začala probíhat poslední minuta druhé třetiny.
37:35 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #7 Daniel Chatrný.
37:35 Chatrný nic složitého nevymýšlel a prostě vystřelil, ale Chlad byl dobře postavený.
37:28 Wiener zkusil najít skulinku mezi nohy golmana.
35:00 Dnešní zápas navšívilo 180 diváků.
33:31 GÓL FBC Liberec! 5:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #45 Matyáš Velc, asistoval #10 Michal Fišera (5:4)
33:06 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #27 Filip Smutný (4:4)
33:06 Kopeckého střela skončila v bráně.
31:58 Vyloučen hráč #38 Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání
31:58 Liberec dostal v polovině zápasu možnost vyrovnat. Zahraje si třetí přesilovou hru.
31:30 Odložené vyloučení, výhoda pro Liberec.
30:18 Liberec nebyl daleko od vyrovnání.
27:45 Kopeckému v gólové situaci míček přeskočil čepel.
25:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #79 Patrik Němec (3:4)
25:45 Ostrava si bere vedení zpět.
23:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #46 Šimon Kuczera (3:3)
23:42 Krásná Kuczerova převídavost, přes půlku hřiště našel Pešata a ten úplně sám překonal Chlada.
22:10 Chlad chytá Pumovu střeku sklidem do rukou.
21:50 Pěkná akce Smutného končí střelou na tyč.
20:01 Na míčku na začátku druhé třetiny opět Ostrava.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:31 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #5 Jakub Kopecký (3:2)
19:31 Ferdan využívá přesilovou hru, Kopecký našel Ferdana na středu a ten neměl se svým zakončení problém.
19:10 Probíhá poslední minuta první třetiny.
19:04 Vyloučen hráč #32 Marcel Jakubec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
17:55 Kárník se ocitl na velkém brankovišti úplně osamocen, před ním pouze Binder.
17:20 Liberec se tlačí do brány, ale pokusy končí nepřesným zakončením.
15:35 I Ostrava se dokázala ubránit.
14:40 Ostrava brání zatím všechy liberecké střely vlastním tělem.
13:31 Vyloučen hráč #16 Lukáš Herblich družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
13:31 Svojí přesilovou hru si vyzkouší i domácí.
12:40 Liberec se dokázal ubránit.
12:25 Kuczera označkoval Valešovy stehno.
11:09 Chatrnému střela nesedla, míček skončil až za mantinelem.
10:30 Vyloučen hráč #61 Jan Šoltys družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:30 První přesilovou hru v dnešním zápase si zahraje Ostrava.
09:30 Ferdan nechal míček za sebou a Ostrava se dokázala udržet na útočné polovině.
08:02 Kopecký zblokoval střelu Herblicha.
05:44 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #27 Filip Smutný (2:2)
05:44 Pěknou akci na jeden dotyk předvedla liberecká lajna. Druhou branku opět ze středu hřiště přidává Janeček.
04:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Richard Pum, asistoval #7 Daniel Chatrný (1:2)
04:04 Ostrava si bere své vedení nazpět. To co se nepovedlo střelou Chatrnému, tak z dorážky Pum dokázal skórovat.
03:02 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #24 Marek Korych (1:1)
03:02 A je srovnáno! Janeček ze středu hřistě na bližší tyč.
02:50 Liberec se postupně tlačí dopředu.
00:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #46 Šimon Kuczera, asistoval #79 Patrik Němec (0:1)
00:12 Kuczerova střela z jeho vlatní poloviny skončila za zády Chlada.
00:01 Dnešní zápas nám začal, na míčku je Ostrava.