60
  • 60 59:19
    2

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Florbal TJ Kobylisy 6:4
branky: 7. Ondřej Řezník, 19. Jan Tomaško, 33. Jakub Loskot, 40. Martin Dolejš, 49. Jan Tomaško, 53. Ondřej Řezník - 12. David Mühlbach, 22. Daniel Havlíček, 42. Antonín Semerád, 57. Jan Hrdlička; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 447; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 21 - Marek Paleček 20; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí): Sen se nám splnil. JE TO TAM! Tento tým ten příběh konečně napsal dokonce. Ani nevím co psát. Děkuji všem za rekordní návštěvu bylo to fantastické. Děkuji všem trenérům,kteří vedli kluky v mládeži protože i tohle je váš úspěch. Jedna cesta je u konce a nová začí. V září se na vás zase těším. DOŠWICH MILEVSKO <3<3<3  a když si to vezmu tak jsme hráli výborně a soupeře k ničemu nepustili.
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Bohužel, rozhodlo domácí prostředí. Děkuji našim fanouškům za úžasnou atmosféru a doufám, že nám tuto skvělou atmosféru vytvoří i v baráži. Gratuluji Milevsku.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:59 JE TO TAAAM!!
59:19 Vyloučen hráč #71 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:30 Hosté v šesti bez golmana!
56:54 Timeout Florbal TJ Kobylisy
56:38 Hosté využili svůj nájezd a snižují skóre.
56:37 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička z trestného střílení (6:4)
56:37 Nájezd budou mít nyní hosti.
54:14 Fanoušci Kobylis jsou dnes velmi slyšet. Zaslouží si veliký obdiv, protože i přes nepříznivé skóre ženou svůj tým kupředu.
52:31 Řezník běží sám na bránu, běh, klička, střela, šibenice a milevskou halou zní radost za šestý gól!!
52:30 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník, asistoval #3 Václav Strouhal (6:3)
51:29 David Staněk nyní v akci, ale i Paleček má skvělé zákroky a zastavuje míček před brankovou čarou.
50:31 Božská noha od Miloše Kahouna! Přesně mířená střela letěla do milevské brána, ale Kahounova noha byla rychle na místě a míček zastavila.
48:15 Milevskou halou zní pátá!! Tomaškova střela končí za Palečkem a Došwich má opět dvoubodový náskok.
48:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #30 Jan Tomaško, asistoval #60 David Kolář (5:3)
45:23 Krásná milevská kombinac, Řezník na Koláře, střela ovšem chycena Palečkem.
41:31 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #71 Antonín Semerád, asistoval #3 Ondřej Kočí (4:3)
40:40 Milevská sportovní hala hlásí rekordní počet diváků!! Na dnešní utkání se přišlo podívat 447 diváků! Moc vám děkujeme.
40:01 Jdeme do poslední třetiny základní hrací doby. Jak tento zápas dopadne? Bude prodloužení? Uvidíme v následujících dvaceti minutách.
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:59 Dámy a pánové, tak to byl nájezd!! Dolejš ukázal Palečkovi svoje šikovné ruce a kličky, které umí a navyšuje skóre!
39:58 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš z trestného střílení (4:2)
39:17 Konec druhé třetiny se nese ve stylu nahoru dolu.
32:33 U pořadatelského stolku jsme málem ohluchli, a to znamená jediné: Došwich dává góól!!
32:32 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #78 Eduard Chalupa (3:2)
31:43 Kobylisy opět v situaci 1 na 0. Nebýt skvěle připraveného Kahouna, hosté by se ujali vedení.
30:30 Domácí bohužel nedokázali využít přesilovku, a tak se opět hraje 5 na 5.
29:40 Uff. Semerád mířil sám na branku Došwihu, ale přes Kahouna projít nedokázal.
28:31 I domácí si zkusí přesilovku. Jestli jí dokáží využít se dozvíme během dvou minut.
28:30 Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
27:20 Ondra Řezník běží do útoku, nahrává na Odložíka, ten střílí, ale hostující brankář zasahuje.
25:59 Došwich ubránil oslabení!
24:00 Po vyloučení domácího Staňka měli hosté standartku před domácí brankou, ale střela přes došwiháckou blokádu neprošla.
23:59 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
21:27 Hosté opět po asistenci hostujícího brankáře Palečka dorovnávají skóre.
21:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #99 Marek Paleček (2:2)
20:37 Milevsko mělo obrovskou kombinační šanci navýšit skóre, bohužel neúspěšně.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:00 To byla střela!!! Tomaško nekompromisní šibenicí posílá Došwich do vedení.
18:59 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #30 Jan Tomaško, asistoval #32 Adam Dvořák (2:1)
18:07 Kahoun!! Milevský golman opět nezklamal a svým skvělým zákrokem zabraňuje akci 1 na 0.
13:00 Semerád nyní v šanci, ovšem míček končí za mantinelem.
11:02 Hosté využili svojí šanci dorovnat a skóre je tak vyrovnané.
11:01 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #99 Marek Paleček (1:1)
10:32 Vyloučen hráč #30 Jan Tomaško družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
10:22 Hosté nyní v kombinaci před brankou domácích.
06:54 První gól utkání patří Došwihu!! Řezník nyní nekompromisně zavěsil k levé tyči a tím se domácí ujímají vedení.
06:53 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník, asistoval #60 David Kolář (1:0)
05:24 Milevská sportovní hala plná!! Oba fankluby pohání svoje týmy k první brance.
02:50 Oba týmy hrají krásnou hru. Spousta kombinací, šancí na střelu i zákroky obou golmanů, takhle se zatím hraje úvod utkání.
00:00 Vážení diváci, vítáme i vás u online přenosu. Dnešní zápas znamená pro oba týmy hodně. Vítěz dnešního utkání, a tudíž i této série postoupí do Národní ligy. Doufáme, že si utkání i na dálku užijete.