8:5
    Leoš KOPÁČEK
    (Iltis)

FBC Pitbulls Kolín - TJ Sokol Koberovy 8:5
branky: 2. Filip Pletka, 9. Tomáš Humpolák, 21. Marek Reithar, 21. David Horák, 36. David Horák, 49. Jindřich Smejkal, 50. Jan Dus, 57. Tomáš Humpolák - 15. Lukáš Vyhlídko, 38. Michal Slavík, 51. Richard Iltis, 59. Lukáš Vyhlídko, 60. Leoš Kopáček; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 5:4 + Jiří Havrda OS + TDKU; využití: 0:3; diváků: 18; zásahy brankářů: Lukáš Mareš 35 - Tomáš Starý 31; po třetinách: 2:1, 3:1, 3:3
59:26 GÓL TJ Sokol Koberovy! 8:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #82 Richard Iltis (8:5)
58:45 GÓL TJ Sokol Koberovy! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #20 Lukáš Vyhlídko, asistoval #25 Michal Slavík (8:4)
58:27 Vyloučen hráč #10 Jan Dus družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
56:53 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 8:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák, asistoval #19 Jindřich Smejkal (8:3)
51:43 Vyloučen hráč #41 Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
50:56 GÓL TJ Sokol Koberovy! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #82 Richard Iltis, asistoval #25 Michal Slavík (7:3)
49:04 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 7:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #27 Filip Pletka (7:2)
48:58 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 6:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #19 Jindřich Smejkal, asistoval #88 Tomáš Kukal (6:2)
39:48 Vyloučen hráč #87 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy do konce utkání
39:48 Vyloučen hráč #87 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy - osobní trest
39:48 Vyloučen hráč #87 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
39:48 Vyloučen hráč #87 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:48 Vyloučen hráč #88 Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost
37:54 Vyloučen hráč #20 Lukáš Vyhlídko družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
37:01 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #26 Leoš Kopáček (5:2)
35:55 Vyloučen hráč #87 David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
35:35 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #94 David Horák, asistoval #66 Tomáš Humpolák (5:1)
28:03 Trestné střílení družstva FBC Pitbulls Kolín neproměnil #41 Vítězslav Malínský.
20:37 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #94 David Horák, asistoval #88 Tomáš Kukal (4:1)
20:26 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #41 Vítězslav Malínský (3:1)
14:12 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #20 Lukáš Vyhlídko, asistoval #10 Václav Hartl (2:1)
08:45 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák z trestného střílení (2:0)
01:56 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka bez asistence (1:0)