8:5
    Leoš KOPÁČEK
    (Iltis)

FBC Pitbulls Kolín - TJ Sokol Koberovy 8:5
branky: 2. Filip Pletka, 9. Tomáš Humpolák, 21. Marek Reithar, 21. David Horák, 36. David Horák, 49. Jindřich Smejkal, 50. Jan Dus, 57. Tomáš Humpolák - 15. Lukáš Vyhlídko, 38. Michal Slavík, 51. Richard Iltis, 59. Lukáš Vyhlídko, 60. Leoš Kopáček; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 5:4 + Jiří Havrda OS + TDKU; využití: 0:3; diváků: 18; zásahy brankářů: Lukáš Mareš 35 - Tomáš Starý 31; po třetinách: 2:1, 3:1, 3:3
60:00 Komentář domácích Cícha Petr (Vedoucí): V sezóně jsme si moc té florbalové radosti neužili, tak jedna zasloužená výhra na závěr. Uvolněný výkony s míčkem na hokejce. Pro některé třeba impuls směrem k další sezóně.
60:00 Komentář hostů Miksánek Tomáš (Trenér): Co k dnešnímu utkání říct... Půjčím si slova Zdendy: "viděl jsem stíhačku souvat, hada .... ve stoje, žábu bušit pěstí do zdi, ale to, co jsem tady viděl dnes, to jsem ještě neviděl... ostatně názor si udělali všichni svůj... škoda, že se takové věci na palubovce vídáme... Snad si to všechny zůstatněné strany vyříkají a poučí, aby se to už nikdy neopakovalo. Zápas samotný moc florbalové kvality a krásy nepobral. Domácí ovšem chtěli vyhrát mnohem víc než my a díky super nasazení zápas zaslouženě ovládli. My se můžeme stydět za svůj výkon a zpytovat svědomí za rozházené body v průběhu sezony. Loučení s divizí smutné, ale zasloužené. Díky soupeři, divákům a pořadatelům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:15
59:26 GÓL TJ Sokol Koberovy! 8:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #82 Richard Iltis (8:5)
58:45 GÓL TJ Sokol Koberovy! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #20 Lukáš Vyhlídko, asistoval #25 Michal Slavík (8:4)
58:27 Vyloučen hráč #10 Jan Dus družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
56:53 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 8:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák, asistoval #19 Jindřich Smejkal (8:3)
51:43 Vyloučen hráč #41 Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
50:56 GÓL TJ Sokol Koberovy! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #82 Richard Iltis, asistoval #25 Michal Slavík (7:3)
49:04 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 7:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #27 Filip Pletka (7:2)
48:58 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 6:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #19 Jindřich Smejkal, asistoval #88 Tomáš Kukal (6:2)
45:49 Hosté opět v plném počtu
40:00 Střely ve 2. části: 14:14
39:48 Vyloučen hráč #87 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy do konce utkání
39:48 Vyloučen hráč #87 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy - osobní trest
39:48 Vyloučen hráč #87 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
39:48 Vyloučen hráč #87 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:48 Vyloučen hráč #88 Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost
37:54 Vyloučen hráč #20 Lukáš Vyhlídko družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
37:02 Hosté využili přesilovou hru
37:01 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #26 Leoš Kopáček (5:2)
35:55 Vyloučen hráč #87 David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
35:35 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #94 David Horák, asistoval #66 Tomáš Humpolák (5:1)
28:03 Trestné střílení družstva FBC Pitbulls Kolín neproměnil #41 Vítězslav Malínský.
20:37 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #94 David Horák, asistoval #88 Tomáš Kukal (4:1)
20:27 Neuvěřitelný gól až z půlky hřiště
20:26 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #41 Vítězslav Malínský (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 18:11
18:15 Hosté už v plném počtu
14:12 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #20 Lukáš Vyhlídko, asistoval #10 Václav Hartl (2:1)
08:45 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák z trestného střílení (2:0)
07:04 Hra se přelévá ze strany na stranu
01:56 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka bez asistence (1:0)