• 60 59:32
    10:6
    (Tomašík)

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa 10:6
branky: 2. Dominik Beneš, 18. Tadeáš Chroust, 19. Martin Tokoš, 32. Jan Natov, 40. Tadeáš Chroust, 41. Patrik Suchánek, 49. Jan Natov, 54. Milan Tomašík, 59. Martin Tokoš, 60. Patrik Suchánek - 13. Štěpán Slaný, 26. Radek Krajcigr, 36. Milan Tichý, 40. Václav Vavruška, 43. Jaromír Ekl, 52. Radek Krajcigr; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 755; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 17 - Daniel Jukl 31; po třetinách: 3:1, 2:3, 5:2
60:00 Komentář hostů: VIDEO: Trenér David Derka a nejlepší hráč utkání Jan Peška (FBC 4CLEAN Česká Lípa)
60:00 Komentář domácích: VIDEO: Trenér Petr Novotný a nejlepší hráč utkání Jan Natov (Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav)
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
59:32 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 10:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #7 Milan Tomašík (10:6)
59:00 V poslední minutě uvidíme přesilovou hru Boleslavi. Lípa jde ale do pěti bez brankáře.
58:54 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
58:54 Vyloučen hráč #29 Ondřej Kopič družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou
58:36 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #88 Jan Natov (9:6)
58:36 Po úspěšném bloku se Tokoš vydal směr prázdná brána, kterou strefuje přesně.
58:18 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
58:18 Závar před Boleslavskou brankou. Míček nakonec končí mimo hřiště.
57:50 Česká Lípa zkouší hru v 6 bez brankáře.
55:36 Gruber nahrával na volného Tokoše před bránou, míček byl ale po cestě zblokován.
54:47 Chroust vysílá střela na Jukla, ten maskou vyráží. V držení míčku stále domácí.
53:39 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #88 Jan Natov (8:6)
51:37 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 7:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #3 Jan Peška (7:6)
51:37 Volný Krajcigr si houkl na Peška, který měl míček. Peška naservíroval přímo na hokejku a Krajcigr střílí nad rameno Baeura.
51:12 Boleslav bude po faulu na Seiberta, který byl obtěžován Tichým, rozehrávat z rohu.
49:19 Po delší době si připisuje zákrok i Bauer, který rukou vyráží střelu Vavrušky.
48:37 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #7 Milan Tomašík (7:5)
48:37 Z rohu hřiště Tomašík nachází volného Natova na druhé straně a ten propaluje obranu hostí i s gólmanem.
48:01 Vyloučen hráč #88 Jaromír Ekl družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
45:53 Seibert na volného Tokoše, ten střílel na prázdnou branku, ale Jukl se stihl na poslední chvíli přesunout.
45:12 Sládek na Korycha, tomu střela nesedla a přestřeluje.
44:08 Stěrbova střela do bloku Beneše a míček v držení Boleslavi.
42:10 Ekl backhandem zády k bráně prostřeluje Bauera na bližší tyčku.
42:09 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #9 Marek Dzierža (6:5)
40:22 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:4
40:22 Suchánkova střela z menšího výběhu mění skóre na začátku 3. třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:29 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #25 Jakub Gruber (5:4)
39:16 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:4)
39:16 Pekárkovu první střelu Bauer chytá, ovšem výhoz se boleslavskému gólmanu nepovedl, míček skončil opět na hokejce Pekárka, který nahrál na volného Vavrušku.
37:50 Boleslav zavřela soupeře na jejich obranné polovině, nedošlo však ani ke střele.
35:54 Další rychlý protiútok Lípy, který Boleslav nestihla včas zachytit, tentokrát v podání Tichého končí gólem.
35:53 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #3 Jan Peška (4:3)
34:36 Natovovu střelu Jukl jen tak tak chytá a vysílá rychlým výhozem své spoluhráče do protiakce, která ale gólem nekončí.
34:01 Prudká střela Tichého z půlky hřistě trefuje Seiberta těsně před brankou.
31:51 Tomašík se na útočné polovině motal tak dlouho, až našel volného Natova před branou a ten proměnuje.
31:50 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:2
30:20 Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
30:20 Boleslavská přesilovka trvala přesně 10 vteřin, během kterých se do šance dostala Lípa a Suchánek nedovoleně zastavuje soupeře.
30:10 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
29:10 Hra se přelívá ze strany na stranu. Řada nepřesných přihrávek kazí akce oběma stranám.
27:26 Odspískaná nedovolená vzdálenou při výhozu Bauera a tak se po delší době na míčku objeví Boleslav.
25:50 Stejná situace v podání Lípy jako před chvílí, s tím rozdílem, že tentokrát hosté neskórují.
25:04 Z rychlého protiútoku Peška nahrál na volného Krajcigra, který se nemýlí.
25:03 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:2
24:27 Boleslav usazena na míčku a snaží se vymyslet, jak dostat míček do branky.
22:50 Po zahrání vysoké hole Tomašíka, Lípa po odpískání vystartovala do akce, k zakončení ale nedošlo.
20:59 Vavruška prudkou střelou trefuje tyč.
20:11 Tichý před bránu na teč Krajcigra, pokus neúspěšný.
20:00 Střely v 1. části: 18:7
18:40 Shození Tomašíka na Tokoše, který z velkého úhlu trefuje přesně, dává Boleslavi na konci 1. třetiny dvougólový náskok.
18:39 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #7 Milan Tomašík (3:1)
17:51 Lípě se napadání vysoko ve dvou nevyplatilo, rychlou akcí se míček od Korycha, přes Sládka až konečného střelce Chrousta dostal až do branky.
17:50 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #43 Michal Sládek (2:1)
15:18 Viděli jsme tresné střílení v podání Slaného, který vyčkával na Bauerovu reakci, nakonec střelu prováhal, boleslavský gólman se po míčku vrhnul nohama a chytá.
15:17 Trestné střílení družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa neproměnil #50 Štěpán Slaný.
14:58 Bína vyslal Beneše samotného na Jukla, překonat se ho nepodařilo.
13:15 Nadhození na Slaného před branku domácích, ani na 3x se nepovedlo Bauera zblízkosti prostřelit.
12:44 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #4 Milan Tichý (1:1)
12:29 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Chroust družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře
12:01 Slaný vysílá střelu z poloviny hriště, Bauer i přes stínění soupeřů chytá.
10:32 Sládek vyslal jedovatou střelu, Jukl sice s problémy, ale připisuje si další úspěšný zákrok.
09:06 České Lípě se daří sbírat odražené či blokované míčky a tak šetří čas.
08:30 Zatím jsme během přesilové hry viděli jednu šanci domácích, kterou ale Jukl vychytal.
07:41 Vyloučen hráč #9 Marek Dzierža družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
07:07 Uvidíme první přesilovou hru a to v podání domácích.
06:20 Vavruška ve velké šanci, kdy byla odkrytá skoro celá brána, Bauera si ale obtočil až moc a střílí vedle.
04:13 Pokorný se snažil mezi nohama nahrát na spoluhráče před bránou, přihrávka byla nepřesná a tak se do šance mohli dostat domácí, kteří ale následně míček před brankou též ztratili.
03:13 Po faulu na Beneše je Boleslav v držení míčku.
01:19 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #39 Jan Zoufalý (1:0)
01:10 Poté co byli na míčku usazeni hosté, se do šance dostali domácí, kdy Gruber vyvezl z míček zpoza vlastní branky až na útočnou polovinu hostí.
00:01 Úvodní bule ve prospěch hostí.
00:00 Dobré úterní dopoledne, vítejte u online přenosu Livesport Superligy mezi domácím týmem Předvýběr.CZ Florbal MB a týmem hostí FBC 4CLEAN Česká Lípa.