• 60 59:25
    10:4
    (Nechvátal)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Štíři Č. Budějovice 10:4
branky: 10. Lukáš Boček, 22. Václav Černoch, 22. Lukáš Boček, 26. Adam Bouška, 29. Jakub Matula, 30. Štěpán Kouřil, 52. Václav Černoch, 54. Štěpán Kouřil, 55. Václav Černoch, 60. Václav Černoch - 8. Dominik Vlček, 24. Martin Vacek, 39. Václav Hejplík, 46. Dominik Vlček; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 264; zásahy brankářů: Michal Prokeš 23 - Tomáš Švehla 23; po třetinách: 1:1, 5:2, 4:1
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
60:00 Je konec, Gulliveři postupují dál, Budějovicím končí sezona.
59:40 Budějovice se snaží, ale ve třetí třetině jim zkrátka nic nevyšlo.
59:25 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 10:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #19 Arnošt Nechvátal (10:4)
59:25 Novák vyhrál buly dopředu a uvolnil Synka.
59:25 Rumcajz Černoch nabil bambitku a vypálil do prázdné brány.
58:54 Míček skáče v brankovišti před Prokešem.
58:34 Novák dostal třikrát do zad, a do rána ho pak ještě třikrát zapřeš.
58:24 Dobrý zákrok a následný výhoz Prokeše.
58:10 Technická chyba Štírů je připravuje o míček a Gulliveři na míčku hledají Nováka, který si miček rád vezme.
58:00 Budějovicím se stále nedaří usadit se v pásmu, Gulliveři dobře napadají.
57:20 Sirotkovi se střela vůbec nepovedla.
56:30 Novák a míček jsou jako atom, nerozdělitelní.
56:27 Dokládal si dobře poradil s tlakem a přehrál míček na Bočka.
56:05 Matula získal na chvíli míček, ale do prázdné brány jej nenasměroval.
55:51 Hosté si během oddechové času oddechli a snaží se o snížení.
55:49 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
55:20 Budějovice znovu v 6, ale zatím se jim nedaří usadit se v pásmu. Trochu jako když si v Osadnících z Katanu obsadíte 6 a 8, ale ty potvory ne a ne padat.
54:45 Boček se zase vytočil na střed a pokoušel se o hattrick.
54:30 Budějovice hrají v 6.
54:21 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #15 Jakub Matula (9:4)
54:21 Osvědčená dvojice Matula-Černoch opět zaválela, ano Horste, je to tak, Vašek dává hattrick.
53:41 Boček je dnes nezastavitelný.
53:30 Černoch trefil nadvakrát blok.
53:10 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #98 Martin Kadlec (8:4)
53:10 Kadlec narýsoval perfektní přihrávku na Kouřila v šířce, který vystřelil z první a pověsil míček do víka.
52:09 Nechvátal dobře vystoupil do souboje v útočném pásmu a udržel hru v bezpečném prostoru.
51:35 Boček z bočku trefi jen boční síť.
51:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:4
51:31 Matula se zabydlel v Gretzkyho kanclu a posílá odtud Černochovi další leibesbrief.
51:17 Nechvátal si připravuje míček na standardce, možná uvidíme jeho pověstnou bombu.
51:00 Valeš ustál tvrdý souboj a udržel míček, následně to zvládnul i Synek.
50:51 Kadlec v závěru přesilovky vystřelil pouze do ramene brankáře hostí.
50:35 Koklar na trestné oceňuje Drobišovu obrannou činnost.
50:00 Kejík dobře cloní Švehlovi, který zpoza něj vykukuje jako surikata z nory.
49:53 Domácí posílají na hřiště druhou přesilovkovou lajnu.
49:50 Černoch hledal přihrávku, která tam nebyla.
49:25 Domácí mají jedinečnou možnost zápas rozhodnout, pokud se jim podaří přesilovku proměnit.
48:54 Vyloučen hráč #18 Jiří Koklar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:54 Kadlec se famózně vrátil a následně jej Koklar podržel na zemi jako Karlos Vémola, za což dostal trest.
48:32 Opět se mává rukama jako v Májovém průvodu.
48:30 Arnoštek opět začíná rozdávat hity, co se tolik líbí.
47:47 Boček byl faulován a rozjitřil tím další emoce, testosteron tady lidem stříká z čela.
47:20 Coach Malý je teď rozezlený jako Clint Eastwood v Gran Torinu.
46:15 Gullivers po obržené brance hrají na míčku, ale chybí jim klid na florbalkách a taky třeba 10 gólů, aby už bylo rozhodnuto.
45:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #8 Michael Kudláček (6:4)
45:41 Bouška poslal Kudláčka trochu zezadu do mantinelu, typický moment dnešního utkání.
45:41 Důsledné napadání Štírů přináší snížení.
44:30 Kouřilova střela od mantinelu se svezla snad i metrem a vynořila se až pod nohama Švehla.
44:10 Novák použil svá široká ramena, který získal zvedáním tupláků a nepustil Drobiše k mičku.
43:25 Jeden fanoušek Budějovic teď velmi hlasitě projevil svůj nesouhlas s výrokem sudího, trochu ostuda.
43:10 Bouška teď trochu namazal.
42:35 Nějaký Jorda Héj tady má spoustu fanoušků, jeho příjmení se volá skoro pořád.
41:50 Kadlec přidal k obrannému zákroku zajímavou zvukovou kulisu.
41:05 Pollak proběhl mezi třemi hráči Budějovic a pak vrátil míček zpět na Černocha.
40:40 Rozhodčí dnes svými výroky rozhořčili snad úplně všechny. Pročež trenér hostí počal kreslit na stěnu dvě kružnice, jejichž poloměry jsou různých velikostí, takže se neprotnou. Svolává si k sobě všechny svěřence a poučuje je Epiktotovým výrokem: „Je jenom jedna cesta za štěstím, a to přestat se trápit nad tím, co je mimo naši moc.“
40:05 Gulliveři od začátku kontrolují míček.
40:01 Začíná třetí a poslední třetiny sezony pro jedno z mužstev.
40:00 Tradičně zdravíme skalního fanouška Náčelníka do hor.
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
39:40 Matula se v závěru třetiny toulá po středovém kruhu, že by to tam jako celé rozhodnul.
38:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #12 Václav Hejplík, asistoval #17 Dominik Vlček (6:3)
38:56 Budějovice to teď zahrály zkušeně jako Standa Barabáš, to je hrozně chytrý hráč, a vykombinovali akci do prázdné.
38:03 Vyloučen hráč #47 Štěpán Kouřil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
38:03 Kouřil šel na to s fortel, nedřel se moc a posekal soupeře, takže si teď posedí.
37:31 Drobiš dobře hledal spoluhráče do prázdné, ale Bouška si jako myslivec počíhal na jeho pas
36:10 Boček a Vacek se řídili heslem "na hrubý pytel hrubá záplata" a jsou vyloučeni za jemnost.
35:59 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
35:59 Vyloučen hráč #38 Lukáš Boček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
35:50 Stále se hraje hodně tvrdě, slovy jednoho z diváků: "Jsem si měl vzít rum."
35:00 Dnešnímu utkání přihlíží 33*8 diváků
34:27 Dokládal nakládal Sirotkovi, což je poměrně nemorální, takže sudí mu pomohli a zapískali faul.
33:50 Novák to dnes v soubojích brousí jako mladý Jiří Lábus v Pánech klucích.
33:28 Novotný dobře bránil v rohu a přerušil hru.
33:04 Vyloučen hráč #35 Viktor Kejík družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
33:04 Kejík sekec mazec a usedá na trestnou.
32:05 Nechvátal nakouřil soupeře míčkem, pak sejmul dalšího a s nonšalantním úsměvem odchází střídat.
31:20 Dokladál nenašel prostor k zakončení, a tak zkušeně podržel míček a připravil pozici pro Kadlece, jenž vystřelil z dálky.
31:00 Kadlec ve velké šanci trefil Švehlovu hruď.
30:24 Koklar nabral v = s / t a zakončil ze středu.
30:00 Domácí teď hrají tak dobře, až se Tomáši Dvořákovi nerozbil mikrofon, má totiž impedanci jeden Ohm.
29:23 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:2
29:23 Kouřil bekhendem přehodil Švehlu a zvyšuje na 6:2.
28:25 Pátý gól domácích sebral trochu vítr z plachet budějovického kajaku.
28:22 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (5:2)
28:22 Negativní motivace prostě funguje, sotva jsem dopsal větu, jak to hrají Gulls špatně, naběhl Černoch na osu a rozdal míček do šířky na Matulu, který se nemýlil.
27:41 Přesilovka domácích zatím probíhá stejně dobře jako politická situace na Slovensku.
27:26 Kejík ukázal své fotbalové kvality, kdyby potřebovala Zbrojda pomoct, vědí, kam sáhnout.
27:06 Vyloučen hráč #75 Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
27:06 Brožek je v Budějovicích známý tím, že se ve frontách lepí lidem na paty jako smůla, nyní také nerespektoval diskrétní zónu a je vyloučen.
26:21 Gulliveři disponují odloženým vyloučením a hrají v 6, s trochou štěstí tak dohrají celou třetinu.
25:40 Bouška v další velké šanci, bekhendem trefil tyč nebo Švehlu. Tato lajna hraje v playoff velmi dobře.
25:17 Druhá třetina zatím přináší spoustu gólů, ale také tvrdých momentů.
25:02 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #23 Václav Černoch (4:2)
25:02 Pringles boy Bouška střílí gól a davy šílí.
24:35 Budějovické střídačce se nyní hodně nelíbil verdikt sudích ohledně míčku vyletivšího ze hřiště, hrají domácí.
24:21 Sedlák s Fišerem rozehrávají z rohu.
23:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Martin Vacek, asistoval #15 Lukáš Froněk (3:2)
23:51 Vackovi se otevřela levá strana, Prokeš si proti němu dobře vyjížděl, to mu asi poradil Krupa, ale Vackovi pak míček sjel, z čehož vznikla nakonec superklička, díky které dal gól.
23:15 Boček se dostal do další megašance, tentokrát trochu náhodou, ale Švehla mu hattrick zhatil.
22:55 Standardka sice nevyužita, ale Novotný pak pálil nebezpečně z dálky.
22:40 Valeš byl vhozen do brány jako ohryzek do hnědé popelnice a Gulls mají standardku na brankovišti.
22:21 Strouhalovo nahození se nebezpečně odrazilo vedle Prokeše.
22:00 Boček je dnes žhavý jako Giordano Bruno
21:44 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček bez asistence (3:1)
21:44 Budějovický hráč udělal chybu, kterou budějovická Boček potrestal. Nezbývá mu než doufat, že toto selhání nebude natolik fatální, jako tři slavné věty Ludvíka Jahna.
21:18 Standardka z rohu pro hosty.
21:01 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
21:01 Černoch nejdřív po faulu válel sudy na středu, následně vstal a dostal libovoučkou přihrávku zpoza brány od Matuly a posílá Gullivers do vedení.
20:30 Kořul byl při střele přistrčen zezadu a nakouřil to do mantinelu.
20:01 Budějovice vyhrály úvodní buly, nejspíš zlomový moment utkání.
20:00 Zatímco na našem hřišti se odehrává zajímavé klání, na druhém trénuje Hattrick Brno, kteří asi zažívají nejnabitější trénink v historii.
20:00 Oba týmy se již odebraly do šaten a na hřišti organizuje Mgr. Michal Házy soutěž pro děti.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:55 Dvořák v závěru třetiny zkusil nahodit míček na bránu, ale míček se k ní nedostal.
19:30 Hra je zatím tvrdá jako dobře vyzrálý parmazán.
19:00 Poslední minuta probíhá v poklidnějším tempu, oba týmy už se asi těší do šaten.
18:23 Z tribuny se často ozývá výkřik BRAVO, nevíme proč.
17:57 Froněk dostal Ludvíka Vaculíka zezadu a píská se faul.
17:15 Matula se dostal vedle brány a naservíroval Bouškovi míček před Švehlu, tomu se ale nepodařilo zakončit.
16:15 Prokešovi propadla mezi rukama střela z dálky, ale se štěstím ji pak udržel před čárou jako komunistická vláda neúspěšné exulanty.
15:57 Po delší době musel zasahovat také Švehla.
15:35 Novák vyhrál další souboj, ale sudí mu nakonec odpískali faul, takže hrají bílo-šedo-zelení.
14:56 Vlček vyprojektoval dobrou diagonálu do hloubky útočného pásma, ale Froněk nakonec skončil v rohu.
14:50 Pollak vyslal tradiční Pollakovku na bránu.
14:35 Novotný poslal Koklarovi po vyhraném souboji pusu, děvenka moje starostlivá.
14:14 Oba týmy nejspíš neobědvali, protože zatím doslova žerou podlahu.
13:40 Novákovo velké tělo se postavilo míčku do cesty, ten se pak dostal k Synkovi, jenž měl dobrou šanci.
13:05 Bouška se vydal při bránění k mantinelu, čímž odkryl střed, ale naštěstí toho hosté nevyužili.
12:32 Kouřilovi byl odpískán faul, což dosti rozhořčilo Jirku Bořeckého.
11:55 Perek s Vlčkem získává standardku v útočném rohu, ze které vyprodukovali solidní šanci.
11:30 Fišerova skoromáza prošla jen těsně kolem Matulovy čepele.
11:00 Černoch s Matulou napadají v rohu.
10:41 Novotného nahození od půlky ohrozilo Švehlu zejména díky dobré dorážce Kadlece.
10:13 Kotel hostí se začíná ozývat také, svět je jenom pilinový kotel.
09:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
09:57 Boček ukořistil míček na středu po námazu a GÓÓÓL
09:00 Valeš si nabíhá v útočném pásmu, asi hraje s Kudláčkme hru Kde je Waldo
08:40 Hala praská ve švech jako podprsenka Haliny Pawlovské.
08:20 Domácí navazují na obdrženou branku dobrou šancí.
07:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #75 Tomáš Brožek (0:1)
07:41 Novák pohladil soupeře svoji polní lopatkou jako tehdy na západní frontě, což rezultovalo v přísné vyloučení a branku Budějovic.
07:30 Hraje je zatím ve slušném Tembu
07:21 Vyloučen hráč #71 David Novák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
05:31 Hned od začátku je v hale výborná atmosféra.
05:02 Kadlec dostal perfektně nabito na střed od Kouřila, ale nedokázal balonek pořádně trefit.
03:50 Černoch se pokusil nahodit na bránu na Matulu, Švehla pozorný.
03:11 Černocha v první individuální akci zastavil hostující Sirotek.
01:37 Prokeš si připisuje první důležitý zákrok.
01:07 Od úvodních minut tempo velmi vysoké.
00:00 Vážení čtenáři, Gulliveři v neděli v Budějovicích protekli jako Vltava a dnes je čeká nesnadný meandr tří třetin, případného prodloužení či nájezdů rozhodnuvších o osudu jejich sezony. Dalo by se řici, že jsou pod p = F / s.