• 60 59:18
    3:3
    (Wyss)

SV Wiler-Ersigen - ESA logistika Tatran Střešovice 3:3
branky: 36. Simon Laubscher, 57. Max Wahlgren, 60. Max Wahlgren - 33. Jakub Boček, 55. Martin Šindelář, 58. Marek Beneš; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 965; zásahy brankářů: Yanick Flury 23 - Tomáš Jurco 26; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 15:7
60:00 Poslední dějství nabídlo hodně zajímavou podívanou. Wiler se mohl poprvé v duelu dostat do vedení po nařízeném trestném střílení. V něm ale Maxe Wahlgrena skvěle vychytal Tomáš Jurco. V samotném závěru se pak děly věci. Tatran poslal v přesilovce do vedení povedenou ranou Martin Šindelář, leč vzápětí exchodovský Švéd Wahlgren využil standardní situaci a srovnal na 2:2. Dvě minuty před koncem ale znovu vrátil Střešovicím vedení Marek Beneš, který po Kisugiteho křižném pasu poslal parádní ránu pod horní tyč. Pár okamžiků před sirénou pak rozhodl o konečném výsledku znovu Wahlgren, který vyběhl od mantinelu a přišpendlil balonek ke vzdálenější tyči.
59:18 GÓL SV Wiler-Ersigen! 3:3
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #79 Max Wahlgren, asistoval #16 Yannis Michael Wyss (3:3)
57:56 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #55 Martin Kisugite (2:3)
56:50 GÓL SV Wiler-Ersigen! 2:2
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #79 Max Wahlgren, asistoval #71 Jan David Bürki (2:2)
54:27 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #35 Marek Beneš (1:2)
53:47 Vyloučen hráč #8 Noah Siegenthaler družstva SV Wiler-Ersigen na 2 minuty za sekání
43:28 Vyloučen hráč #23 David Šimek družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
40:00 Ve druhé třetině se skóre pohnulo na obou stranách. Nejprve sice trefil hned zraje Tomáš Hanák tyč, Tatran nevyužil přesilovku, leč krátce po ní udeřil po Hanákově zavezení a přihrávce do volného prostoru Jakub Boček. Wiler o pár chvil později ztrestal Eliášovou zaváhání za brankou a po Känzigově přihrávce nedal Jurcovi šanci Simon Laubscher. V samotném závěru mohl skórovat ještě Radek Sikora, ale v obrovské šanci minul úplně prázdnou klec.
35:11 GÓL SV Wiler-Ersigen! 1:1
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #14 Simon Laubscher, asistoval #77 Deny Känzig (1:1)
32:03 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #17 Jakub Boček, asistoval #77 Tomáš Hanák (0:1)
29:14 Vyloučen hráč #14 Simon Laubscher družstva SV Wiler-Ersigen na 2 minuty za blokování florbalky
20:00 Střely v 1. části: 8:9
20:00 Úvodní čáast nabídla z obou stran velmi bojovný florbal, ale ani jeden z celků se nedokázal prosadit. Nejblíže ke gólu měl Marek Beneš, jehož ránu zastavila branková konstrukce Fluryho branky.