9:2
    Lucie VESELÁ
    ()

PSN Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 9:2
branky: 15. Pavlína Soukupová, 23. Adéla Bořilová, 29. Nikola Hermannová, 30. Lucie Vernerová, 49. Lucie Želízková, 54. Lucie Vernerová, 57. Lucie Vernerová, 57. Pavlína Soukupová, 59. Linda Fuchsová - 47. Michaela Urbanová, 60. Lucie Veselá; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 20 - Eliška Svrčková 13, Kristýna Karli 5; po třetinách: 1:0, 3:0, 5:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:58 GÓL FbŠ Bohemians! 9:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá bez asistence (9:2)
58:50 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #77 Adéla Bořilová (9:1)
56:58 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Pavlína Soukupová, asistoval #89 Barbora Panešová (8:1)
56:07 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová bez asistence (7:1)
56:06 Po odraženém balonku na hranici velkého brnkoviště se Vrnerová opět chopila příležitosti a poslala zákeřnou střelu po zemi
54:20 Bláhová dostala přihrávku na půlce a po krátkém výběhu netrefuje bránu
53:09 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:1
53:08 Nepovedeného náhozu hostů využívá Vernerová která balonek zpracovala a poslala další gól do Bohemácké branky
51:16 Tatran svého soupeře válcuje a drží si balonek posledních pár minut
50:00 Bartošová z výběhu vyzkoušeal připravenou Drbalovou
48:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #11 Karolína Stůjová (5:1)
48:38 Další přehrávka přes střed kde Stůjová posunula na Želízkovou která dává z první
47:29 Tatran už si stihl vytvořit pěknou šanci ale stále je to nahoru dolu
47:16 Vyloučen hráč #89 Kateřina Bünterová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
46:50 Vachudová získala balonek na brankovišti kde trefila poze blok
46:28 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #17 Simona Korbelářová (4:1)
45:22 Strnadová oběhla kolem brány a z otočky zkusla střelu po zemi
44:06 Po rozhodčími přehlédnutými fauly Špačková ze středu přestřeluje bránu
43:00 Tatran ortuje na středu rychlostí světla ale zatím se mu nedaří dostat se ke střele
41:28 Urbanová získala balonek na velkém brankovišti,a při pokusu o střelu minula
40:14 Tatran nasadil rychlé tempo a Hermannová zkusila golfák z půle hřiště,vedle
40:01 Buly vyhrává Tatran
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
38:20 Bohemce se opět nepodařilo přečíslení ale stále hrají na balonku
37:00 Korbelářová zkusila blafák kolem tyčky zpoza brány ale, Drbalovou to nezaskočilo
36:30 hosté po dlouhé době dominují a tvoří si šance
36:11 Bohemka je v plném počtu a hraje na balonku
34:53 Tatran se až po 50 vteřinách přesilovky dostal do situace kdy uklidnili hru
34:11 Vyloučen hráč #2 Kateřina Strnadová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za opakované přestupky
34:00 Tatran se drží na míčku i když tlak Bohemky je velmi vysoký
32:02 Korbelářová dostala přihrávku na levý mantinel odkud trefuje tyčku
29:10 Timeout FbŠ Bohemians
29:10 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (4:0)
29:10 Střídání brankáře. Nový brankář #72 Kristýna Karli družstva FbŠ Bohemians
29:09 Lovíšková vytáhla hru a po náhozu před bránu jí trefila Vernerová
28:43 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Nikola Hermannová bez asistence (3:0)
28:00 Bunterová se z breaku dostala až na půlku kde se jí nepodařilo podstřelit golmanku
27:01 Málem další situace 1 na nikoho kdy Žeízková stuhla doběhnout soupeřku
25:50 Domácí se dobrou kombinací dostali do slušné šance kdy Fuchsová netrefuje bránu
24:20 Strndová v rychlosti posouvá před bránu kde stojí samotná Veselá které se nepodařilo lobnout Drbalovou
23:41 Bohemka nedává domácí tempo a vyhazuje balonky
22:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #77 Adéla Bořilová, asistoval #55 Lucie Krýslová (2:0)
17:45 Tatran posouvá balonek a Fuchsová ztratila možnost střely zprvní
17:40 Vyloučen hráč #13 Agáta Procházková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká florbalka
14:24 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Pavlína Soukupová bez asistence (1:0)
14:23 Soukupová od levého mantinelu jendouduchou střelou pod břevno posílá Tatran do vedení
13:49 Štajnerová ze sředu nahazuje na bránu kde bez problémů chytá Drbalová
12:20 Fuchsová na Želízkovou na středu které se nepodařilo najít spoluhráčku před bránou
10:40 Bohemka při standartce v útočném pásmu zkusila střelu z výběhu,do bloku
08:47 Lovíšková se zkusila dostat zpoza vlstní brány do středu ale balonek ztrácí
07:40 Špačková se skoro dostala do zakončení po dobrém crossu její spoluhráčky
06:29 Korbelářová rychle hned po střídání zkouší prudkou střelu která letí vedle
05:22 Fuchsová z breaku posunula po ose hřiště ale žádná z její spoluhráček se k balonku nedostala
03:53 Veselá z výběhu přes střed,posouvá na na procházkovou která trefuje golmanku Drbalovou
03:00 Hermannová se snažila vyvtořit nějakou situaci ale balonek nepodržela
02:49 Tatranu se nedaří vytvořit jakoukoliv akci a hráči běží střídat
01:37 Vachudová dotsala dobrou přihrávku na levý mantinel ale bránu netrefuje
00:01 Úodní buly vyhrává Bohemka a Fuchsová začíná pressovat
00:00 Vítáme diváky na 18. kole ČEZ Extraligy kde se proti sobě utká domácí PSN Tatran Střešovice proti hostující FbŠ Bohemians