Divize - skupina A

Ve dnech 20. - 21. června 2024 je sekretariát Českého florbalu uzavřen.

Aktuální zápasy

Pro zvolené filtry zde nejsou žádná data.

#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. Wizards DDM SO Praha 10 SPH 22 19 0 0 3 57 201 110 91 V V V V V
2. FBC DDM Kati Kadaň KAD 22 17 0 3 2 54 196 128 68 V V V V V
3. Kralupy Wolves KRA 22 14 3 1 4 49 204 118 86 V V V V V
4. FbC Barracudas Slaný BCD 22 12 3 2 5 44 156 120 36 V P P P V
5. Sokol Rudná RUD 22 12 2 1 7 41 139 128 11 V V P V P
6. USK Akademik Cheb CHB 22 9 0 1 12 28 142 178 -36 P P V V V
7. SK BIVOJ LITVÍNOV BIV 22 6 1 3 12 23 153 187 -34 P P P P P
8. Florbal Chomutov B CHM 22 7 1 0 14 23 167 225 -58 P P V P V
9. 1.FBC DDM Děčín IV DEC 22 6 2 0 14 22 143 183 -40 V P V V P
10. FD Teplice TEP 22 4 2 3 13 19 128 150 -22 P P V P P
11. Florbal Ústí B UNL 22 5 2 0 15 19 133 176 -43 P P P P V
12. OLYMP FLORBAL OLP 22 5 0 2 15 17 124 183 -59 P V P P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. Wizards DDM SO Praha 10 SPH 11 11 0 0 0 33 108 46 62 V V V V V
2. FBC DDM Kati Kadaň KAD 11 9 0 1 1 28 109 64 45 V V V V V
3. Kralupy Wolves KRA 11 8 2 1 0 29 115 53 62 V V V V V
4. FbC Barracudas Slaný BCD 11 8 1 1 1 27 81 51 30 V P P V V
5. Sokol Rudná RUD 11 6 2 0 3 22 73 63 10 V V V V V
6. USK Akademik Cheb CHB 11 6 0 1 4 19 71 75 -4 P V V P P
7. SK BIVOJ LITVÍNOV BIV 11 4 0 1 6 13 73 81 -8 P P P P P
8. Florbal Chomutov B CHM 11 5 1 0 5 17 89 95 -6 V V V P P
9. 1.FBC DDM Děčín IV DEC 11 4 0 0 7 12 81 95 -14 V V V P P
10. FD Teplice TEP 11 2 1 1 7 9 68 75 -7 P V P V P
11. Florbal Ústí B UNL 11 2 2 0 7 10 76 84 -8 P P P V P
12. OLYMP FLORBAL OLP 11 4 0 1 6 13 70 90 -20 V P P P V
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. Wizards DDM SO Praha 10 SPH 11 8 0 0 3 24 93 64 29 V V P V P
2. FBC DDM Kati Kadaň KAD 11 8 0 2 1 26 87 64 23 V V P V P
3. Kralupy Wolves KRA 11 6 1 0 4 20 89 65 24 V V V V P
4. FbC Barracudas Slaný BCD 11 4 2 1 4 17 75 69 6 P V V P V
5. Sokol Rudná RUD 11 6 0 1 4 19 66 65 1 V P P V V
6. USK Akademik Cheb CHB 11 3 0 0 8 9 71 103 -32 P V P P V
7. SK BIVOJ LITVÍNOV BIV 11 2 1 2 6 10 80 106 -26 P P P V P
8. Florbal Chomutov B CHM 11 2 0 0 9 6 78 130 -52 P P P P P
9. 1.FBC DDM Děčín IV DEC 11 2 2 0 7 10 62 88 -26 P V P P P
10. FD Teplice TEP 11 2 1 2 6 10 60 75 -15 P P P V P
11. Florbal Ústí B UNL 11 3 0 0 8 9 57 92 -35 P P V P P
12. OLYMP FLORBAL OLP 11 1 0 1 9 4 54 93 -39 P P P P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. Wizards DDM SO Praha 10 SPH 5 5 0 0 0 15 44 23 21 V V V V V
2. FBC DDM Kati Kadaň KAD 5 5 0 0 0 15 50 29 21 V V V V V
3. Kralupy Wolves KRA 5 3 2 0 0 13 49 28 21 V V V V V
4. FbC Barracudas Slaný BCD 5 2 0 2 1 8 34 28 6 V P P P V
5. Sokol Rudná RUD 5 2 1 0 2 8 30 29 1 V V P V P
6. USK Akademik Cheb CHB 5 3 0 0 2 9 31 36 -5 P P V V V
7. SK BIVOJ LITVÍNOV BIV 5 0 0 0 5 0 28 48 -20 P P P P P
8. Florbal Chomutov B CHM 5 2 0 0 3 6 43 50 -7 P P V P V
9. 1.FBC DDM Děčín IV DEC 5 3 0 0 2 9 43 38 5 V P V V P
10. FD Teplice TEP 5 1 0 0 4 3 33 35 -2 P P V P P
11. Florbal Ústí B UNL 5 1 0 0 4 3 26 41 -15 P P P P V
12. OLYMP FLORBAL OLP 5 1 0 0 4 3 21 40 -19 P V P P P

Lídři play-off

Statistiky