Patrik MLÁDEK
  • 44 43:08
    Svitavy

HAGA Pardubice - FbK TJ Svitavy 5:4
branky: 32. Filip Dohnal, 35. Matouš Sákra, 39. Matouš Sákra, 40. Filip Dohnal, 41. Filip Dohnal - 19. Tomáš Vrtěna, 25. Tomáš Hynek, 28. Ondřej Husák, 31. Tomáš Vrtěna; rozhodčí: Vladimír Lešák - Martin Řehák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Patrik Mládek 25 - Jiří Skácelík 19; po třetinách: 0:0, 0:3, 5:1
45:00 Komentář domácích Fuňk Martin (Asistent trenéra): První třetinu jsme prospali, čehož soupeř využil. Ve druhé nám soupeř moc nedovolil, ale třetí - to byl balet.
45:00 Komentář hostů Sauer Vít (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 10:12
45:00 JE TO TAM! Haga otočila zápas a všech 6 bodů dnes zůstává doma
44:42 HAGA obětavě
44:00 Minuta do konce
43:08 Timeout FbK TJ Svitavy
43:08 Vyloučen hráč #99 Patrik Mládek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost
43:08 Golman Mládek zbytečně oslabuje svůj tým a Hagu čeká oslabení
42:30 Čas je teď pro Hagu hodně pomalý
41:37 Haga na koni, Svitavy na balonku
41:00 Hagu teď čekají krušné chvilky, HOŠI BOJOVAT
40:31 GÓL HAGA Pardubice! 5:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #98 Matouš Sákra (5:4)
40:31 GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
39:58 GÓL HAGA Pardubice! 4:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal bez asistence (4:4)
39:58 Polovina pořadatelského respektive realizačního týmu si sice vyhodila rameno, ALE máme VYROVNÁNO
38:17 GÓL HAGA Pardubice! 3:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #45 Daniel Bořetický (3:4)
38:17 Je to tam! Haga stahuje na rozdíl jedné branky
37:20 Změny v sestavě Pardubic, které provádí naše dvojice trenérů, zdá se fungují a Haga začíná pořádně zatápět Svitavské obraně
35:54 Procítěné a charakteristické "YEEEEEEES", které nemohlo patřit nikomu jinému než trenéru domácích Ondrovi, nyní prořízlo tichou chvilku v hale
34:43 Mládek vyslal Sákru a ten snižuje!!!
34:26 GÓL HAGA Pardubice! 2:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #99 Patrik Mládek (2:4)
33:37 Vyloučen hráč #71 Tomáš Vodrážka družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
33:37 Komplikace pro Hagu, bude se muset bránit ve čtyřech
32:10 Doufejme, že to Haga odšpuntovala a uvidíme více gólů v síti Svitav
31:05 GÓL HAGA Pardubice! 1:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #45 Daniel Bořetický (1:4)
31:05 Dva rychlé góly, po jednom na každé straně
30:59 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #47 Tomáš Vrtěna, asistoval #13 Ondřej Husák (0:4)
30:00 Poslední třetina dne začala
30:00 Střely ve 2. části: 7:7
29:32 Hra se nám vyostřuje
27:41 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #25 Ladislav Vašák (0:3)
27:41 Po nejasné situaci Svitavy využívají zmatku Hagy a dávají třetí gól
27:23 Bořetický - Sákra - Dohnal  (druhá úderná) stále v útoku
26:22 Nádech Hagy, druhá úderná se usazuje v útočném pásmu
26:15 Svitavy drží Hagu pod obrovským tlakem
24:59 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #77 Jakub Vrtěna (0:2)
24:59 Přecijen druhý gól, Haga se potřebuje nutně co nejdříve gólové prosadit, jinak se bude utkání dramatizovat jen těžko
24:16 David Born obětavě zblokoval gólovou ránu
23:21 Haga od obdržené branky lehce opařená, Svitavám se zatím momentum využít nedaří
22:08 Pychýř z protiútoku minul, na míčku Svitavy
20:57 Mládek neskutečně, tygřím skokem zachránil jasný gól
19:54 Golman Svitav dvakrát maskou vychytal Pardubické úderníky
18:43 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #47 Tomáš Vrtěna, asistoval #11 Josef Prudil (0:1)
18:34 Haga trochu zaspala a Svitavy otevírají gólový účet tohoto zápasu
18:07 Domácí plejeři se teď spíše brání, chtělo by to nějaký trip do útoku
16:52 Druhá úderná zpět na hřišti
15:19 Kombinaci Hagy zastavil až golman hostí
15:00 Střely v 1. části: 7:10
14:20 Svitavy dohrávají třetinu na balonku a na útočné polovině
13:47 Necelé dvě minuty před koncem první třetiny stále čekáme na gól, rozhodně se však nenudíme
12:59 Teď měla Haga štěstí, Volf z dobré pozice přestřelil
12:45 Buben důrazně u mantinelu
11:33 Dohnal z odrazu trefil pouze boční síťku
10:57 Kafe zde, můžeme pokračovat
09:00 Vodrážka se napřáhl až ke stropu haly, to co z toho bylo si však střelou nazvat netroufám
08:09 Vážnost situace vycítil pořadatelský stolek - na kafe jsme nepostavili. ale vyslali jsme pořadatele k automatu. KAFE BUDE
07:00 Mládek zatím neprůstřelný, to samé i kolega na druhé straně hřiště, proto 0:0
05:15 Standartku z velkého brankoviště Svitavy rozehrály na druhý pokus, což okomentoval jeden z bránících hráčů Pardubic slovy "kolik maj pokusů?"
04:32 Dan Pilný dnes ukazuje, že (jak sám říká) zpomalil, ale zmoudřel.
03:49 Dašek vystihl rozehrávku soupeře, míček končí za mantinelem
03:15 Nejhůře načasované střídání předvedl Picek, naštěstí pro Hagu se nic moc nestalo
02:11 Nastřelený první blok a míček je na florbalkách Hagy
02:02 Standartku budou mít Svitavy
00:23 První lajna Hagy sice v držení míčku, nedostali se vśak přes půlící čáru. Na hřišti už domácí druhá úderná
00:00 Poslední zápas dnešního dne se nezadržitelně blíží. Sestavu domácích navíc doplnil druhý trenér - Jan Brychta mladší (Martin Fuňk), tak uvidíme co společně s Ondrou Jiránkem vymyslí. Haga věří v druhé dnešní vítězství a upevnění svého postavení na 11. pozici v tabulce, tedy o dvě příčky výš, než před dnešním dnem.