Zprávy

včera
Souhrn

Dvě last minute vyrovnání! Tatran srovnal, Chodov a ostravské celky jsou dva kroky od semifinále

ČEZ Extraliga v neděli pokračovala druhými zápasy čtvrtfinálových bitev. Podařilo se favoritům přidat druhý bod v sérii nebo je jejich soupeři dorovnali a další víkend se tak začne za nerozhodného stavu?

4 minuty

2.3.2024
Souhrn

Chodov nezažil snadné první čtvrtfinále. Otáčet musela i Olomouc

Klíčová fáze sezony se rozjela. Ženská ČEZ Extraliga otevřela čtvrtfinále play-off, v němž Chodov získal až v prodloužení první bod série. Nelehkou cestu za vítězstvím měla i Olomouc, zatímco Vítkovice s FBC Ostrava uspěly vyššími rozdíly ve skóre.

3 minuty

1.3.2024
Souhrn

Třinec suverénně porazil Znojmo v rámci play-down ČEZ Extraligy!

Páteční večer nabídl první utkání play-down ČEZ Extraligy, a to mezi Třincem a Znojmem. Vítězem duelu se stal domácí Třinec. Ziskem tří bodů do tabulky snížil pravděpodobnost, že se ocitne v baráži.

1 minuta

1.3.2024
Preview

Začíná play-down ČEZ Extraligy. Poslední tým čeká boj o přežití

Základní část nejvyšší ženské soutěže je již minulostí. Kromě play-off dojde také o boje o záchranu, které odstartují již tento víkend.

2 minuty

29.2.2024
Preview

Experti a expertky před čtvrtfinále ČEZ Extraligy. Tři hladké postupy a drama. Komu věří víc?

Čtvrtfinále ženské nejvyšší soutěže již klepe na dveře! Osm celků se popere o čtyři místenky do semifinále. Jak vidí jednotlivé série experti a expertky z florbalového prostředí? Ptali jsme se bývalých reprezentantek Denisy Bilé s Tamarou Hašovou, obránkyně švédského Endre Nely Jirákové či komentátora ČT sport Martina Kozáka.

8 minut

28.2.2024
Souhrn

Historická umístění a nové statistické tváře. Jak vypadala základní část ČEZ Extraligy?

Základní část ČEZ Extraligy 2023/24 je již minulostí a diváci tak už netrpělivě vyhlížejí nadcházející play-off. Než však začne, pojďte se společně s námi podívat na to, jak dopadla statistická část úvodní fáze tohoto ženského ročníku.

6 minut

26.2.2024
Sestřihy

Triumf Třince nebo otočka Chodova! Jaký byl závěr základní části extraligy?

ČEZ Extraliga má za sebou kompletní základní část, kterou ozdobily výsledky posledního kola. V tom si Olomouc připsala výhru 7:2 nad Znojmem, Třinec přetlačil Židenice 6:4, ostravské FBC vynulovalo Bohemku a Tatran zapsal vysokou výhru nad Libercem. Ve šlágru kola pak nejprve vedly Bulldočky, Chodov si ale výhru pohlídal a triumfem 5:3 si zajistil celkové vítězství v tabulce.

1 minuta

25.2.2024
Novinka

ČEZ Extraliga zná složení čtvrtfinále! Repríza z minulého roku, derby i bitva Hané s Prahou

Nejvyšší ženská soutěž uzavřela základní část. Nyní známe také složení čtvrtfinále play-off, které vzešlo z výběru soupeřů. Všechny série odstartují již o nadcházejícím víkendu.

7 minut

25.2.2024
Souhrn

Chodov přetlačil Bulldogs a končí tak na první místě tabulky! Olomouc je čtvrtá

ČEZ Extraliga v neděli ukončila svou základní část a připravila se tak na čtvrtfinálový výběr soupeřů. V pěti utkáních došlo na střet Znojma a Olomouce, Třince a Židenic, FBC a Bohemky, Chodova a Bulldogs nebo Tatranu s Libercem.

4 minuty

19.2.2024
Sestřihy

Skalp brněnských Bulldogs, sedmigólová Šponiarová a čtvrté místo Olomouce

ČEZ Extraliga za sebou má 21. kolo základní části a pomalu se tak dostává do velkého finiše. V rámci víkendových výsledků se Olomouc vyhoupla na čtvrté místo tabulky, díky výhře brněnských Bulldogs nad Tatranem. Jednoznačné výhry si připsaly všechny tři týmy z top trojky, neboť FBC porazilo Židenice 10:5, Chodov sestřelil Bohemku čtrnácti zásahy a nejjednoznačnější výsledek si připsaly Vítkovice. Ty v zápase se Znojmem zapsaly triumf 21:0 a neuvěřitelnými sedmi góly se pod něj podepsala Michaela Šponiarová.