TV utkání 30. 01. 2023 VIT vs OTR
včera
Souhrn

Vítkovice zvládly přestřelku, Olomouc urvala místo v play-off

První utkání sobotního programu dopadlo úspěšně pro lídryně Extraligy žen. V 19. kole soutěže uspěly Vítkovice nad Bohemians, i když musely v úvodní třetině dotahovat ztrátu dvou gólů. V dalších zápasech Bulldogs uspěly nad Mladou Boleslaví, byť po první části hrály nerozhodně 1:1, či FBC Ostrava s osmi trefami. Dvouciferný příděl zaznamenaly Střešovice a postavení v pásmu play-off si pojistila Olomouc.

3 minuty

25.1.2023
Souhrn

Obrovská přetahovaná a návštěvnostní rekord pro Chodov! Zářila brankářka Černá

Extraliga žen se ve středu dočkala velmi napínavého School Matche, který po obrovské přestřelce ovládly hráčky Chodova. Při tomto dopoledním utkání navíc padl divácký rekord, neboť do haly Jižní Město si našlo cestu skvělých 650 diváků.

2 minuty

22.1.2023
Souhrn

Bulldočky čepovaly jedenáctku! Tatran ustál derby. Olomouc uspěla na Bohemce

Tři duely se odehrály v ženské extralize. Pantherky doma padly vysoko s Bulldočkami. Start98 prohrál v derby s Tatranem, program zakončil souboj Bohemians s Olomoucí.

2 minuty

21.1.2023
Souhrn

Liberec padl ve výjezdním zápase, drtivé výhry pro Vítkovice i FBC

Extraligu žen v netradičním dějišti zvládl lépe Chodov. Nejvyšší soutěž vyvezl Liberec do Turnova, kde Pražanky nakonec braly výsledek 5:2. Florbalistky Ostravy se rozjely v Jičíně čtrnácti trefami, čímž napodobily vysoké vítězství svých městských rivalek Vítkovic na hřišti Boleslavi.

3 minuty

20.1.2023
Souhrn

Vítkovice si proti Jičínu zastřílely, pět branek zařídilo trio okolo Buczekové

Extraliga žen v pátek odehrála jeden zápas, ve kterém se Jičín doma postavil lídrovi z Vítkovic a prohrál o devět branek. Z celkových dvanácti vítkovických tref hned pět zařídilo trio Buczeková - Maroszová - Kubečková.

1 minuta

18.1.2023
Souhrn

Chodov skolil v předehrávce Panthers deseti trefami

Devatenácté kolo předehrávají florbalistky Chodova s jejich městskými rivalkami Panthers. Domácí hráčky potvrdily roli favoritek a dokráčely si za snadným triumfem.

1 minuta

15.1.2023
Souhrn

Panthers obraly Boleslav a poskakují tak na předposlední příčku

V neděli Extraliga žen sehrála jediné utkání, v němž došlo na přímý souboj o předposlední příčku tabulky. V něm Boleslav doma nestačila na pražské Panthers a propadá se tak na poslední místo.

1 minuta

14.1.2023
Souhrn

Všechny zápasy rozhodl jediný gól! Bohemka bodovala proti FBC, Jičín proti Tatranu a Vítkovice se natrápily s Olomoucí

Druhou lednovou sobotu čekala Extraligu žen dávka velmi vyrovnaných zápasů. Tu odstartoval souboj ostravského FBC a Bohemians, který nakonec rozhodovaly až samostatné nájezdy. Vítkovice se pak doma pořádně natrápily s Olomoucí a Bulldogs přetlačily Liberec.

4 minuty

8.1.2023
Souhrn

Tatran ovládl derby na Bohemce. Bulldogs zlomily drama na hřišti Startu98

Extraligové šestnácté kolo má v neděli na programu trojici utkání. V pražském derby uspěly hráčky Tatranu, které loupily na půdě Bohemians. Úspěšnou honbu za třemi body za sebou mají i Chodov a Bulldogs.

2 minuty

7.1.2023
Souhrn

Liberec slavil v prodloužení, lídryně dominovaly proti Panthers

Dvojicí zápasů se rozběhl víkendový program Extraligy žen. Dosud neporažené Vítkovice zamířily na domácí půdu Panthers Praha, kde ukázaly další drtivý výkon. Liberec vyhrál nad Mladou Boleslaví díky trefě Markéty Valešové z poslední minuty prodloužení.