Financování mantinelů

Žádný plnohodnotný florbalový zápas se neobejde bez mantinelů, které jsou dle pravidel florbalu nedílnou součástí hřiště. Půl metru vysoké kolmé desky dávají florbalu mnohem větší spád, rychlost a dynamiku hry. Často tvrdé souboje u mantinelů pak vyžadují velké nároky na jejich bezpečnost a spolehlivost. Český florbal si je vědom, že pořízení florbalových mantinelů je pro mnoho oddílů i dalších subjektů velkou finanční investicí. Proto již před více lety vypsala výjimečnou Akci Mantinely.


V akci "Mantinely pro všechny" jsou připraveny takové podmínky, které získání florbalových mantinelů umožní téměř všem a přispěje k dalšímu rozvoji českého florbalu i ke zvyšování jeho kvality.

Tato akce spočívá v nabídce bezúročného financování nákupu mantinelů. Český florbal prakticky zapůjčí oddílům potřebné finanční prostředky a oddíly budou poté dle dohodnutého splátkového kalendáře bezúročně půjčenou částku čtvrtletné splácet formou nájemného. Doba splácení bude v zásadě nastavena na čtyři roky. Po splacení původní částky přejdou mantinely do vlastnictví oddílů. Tímto způsobem si i oddíl s jediným družstvem může zajistit vlastní mantinely.

Dokumenty k Akci mantinely

Informace k projektu (.docx)

Nabídka dodavatelů (.pdf)

Přihláška (.doc)