Livesport Superliga

TV utkání 02. 03. 2024 BOH vs. TAT
Filtrovat

vstřelené góly

Předvýběr.CZ Florbal MB
290
2. FbŠ Bohemians 221
3. ESA logistika Tatran Střešovice 212
4. 1. SC TEMPISH Vítkovice 196
5. ACEMA Sparta Praha 190

% úspěšnost střelby

Předvýběr.CZ Florbal MB
32,62
2. ESA logistika Tatran Střešovice 30,29
3. ACEMA Sparta Praha 29,78
4. 1. SC TEMPISH Vítkovice 29,70
5. FAT PIPE FLORBAL CHODOV 27,78

% úspěšnost přesilovek

Předvýběr.CZ Florbal MB
55,56
2. FbŠ Bohemians 54,39
3. BUTCHIS 48,78
4. ESA logistika Tatran Střešovice 47,37
5. 1. SC TEMPISH Vítkovice 47,06

průměr diváků doma

SOKOLI Pardubice
661,67
2. ACEMA Sparta Praha 440,15
3. Předvýběr.CZ Florbal MB 414,77
4. FBC 4CLEAN Česká Lípa 339,67
5. FBC Liberec 298,69

obdržené góly

ESA logistika Tatran Střešovice
100
2. Předvýběr.CZ Florbal MB 111
3. 1. SC TEMPISH Vítkovice 125
4. FAT PIPE FLORBAL CHODOV 132
5. FbŠ Bohemians 139

trestné minuty

FBC 4CLEAN Česká Lípa
166
2. BUTCHIS 120
3. FAT PIPE FLORBAL CHODOV 118
4. FbŠ Bohemians 102
5. FB Hurrican Karlovy Vary 100

% úspěšnost oslabení

Předvýběr.CZ Florbal MB
75,00
2. ESA logistika Tatran Střešovice 74,19
3. ACEMA Sparta Praha 70,27
4. FbŠ Bohemians 68,18
5. SOKOLI Pardubice 63,64
Filtrovat
# Jméno Tým Post Z B BVP BVO A KB 2‘ 2‘+2‘ 10‘ TT TDKU TM + - +/- St ø St čas ø čas S S% VH+ VH- VH+/- VH%
1. Jiří
Curney
U 25 37 5 1 38 75 1 0 0 0 0 2 114 53 61 631 25.24 10:29:36 25:11 102 36.27 104 60 44 63.41
2. Adam
Delong
U 25 27 3 0 38 65 1 0 0 0 0 2 103 41 62 566 22.64 08:56:16 21:27 126 21.43 0 3 -3 0.00
3. Jaroslav
Petrák
U 25 40 10 0 23 63 3 0 0 0 0 6 81 39 42 555 22.20 09:01:11 21:39 106 37.74 2 3 -1 40.00
4. Milan
Tomašík
U 23 32 3 0 26 58 3 0 1 0 0 16 70 35 35 512 22.26 08:17:13 21:37 103 31.07 101 58 43 63.52
5. Mikuláš
Krbec
U 21 28 0 0 30 58 2 0 0 0 0 4 91 49 42 538 25.62 08:47:57 25:08 66 42.42 3 11 -8 21.43
6. Vojtěch
Wiener
U 25 25 4 0 31 56 4 0 0 0 0 8 71 80 -9 622 24.88 09:49:04 23:34 79 31.65 12 12 0 50.00
7. Tomáš
Kvasnica
25 33 9 0 22 55 2 0 0 0 0 4 81 50 31 548 21.92 08:59:26 21:35 111 29.73 4 3 1 57.14
8. Robert
Košir
U 25 35 7 0 18 53 3 0 0 0 0 6 113 58 55 637 25.48 10:48:22 25:56 94 37.23 1 1 0 50.00
9. Tomáš
Hanák
U 24 25 2 0 28 53 1 0 0 0 0 2 88 33 55 506 21.08 09:27:48 23:40 67 37.31 8 15 -7 34.78
10. Michal
Sládek
U 25 25 0 0 28 53 0 0 0 0 0 0 94 29 65 506 20.24 07:29:01 17:58 76 32.89 0 3 -3 0.00
11. Tom
Ondrušek
U 25 29 2 2 23 52 5 0 0 0 0 10 71 47 24 583 23.32 09:59:57 24:00 85 34.12 5 5 0 50.00
12. Matěj
Havlas
U 24 30 5 0 20 50 4 1 0 0 1 32 85 35 50 509 21.21 09:35:02 23:58 76 39.47 1 1 0 50.00
13. Ronald
Gašparík
25 25 2 0 25 50 5 0 0 0 0 10 96 35 61 517 20.68 07:41:42 18:28 72 34.72 55 70 -15 44.00
14. Marek
Vávra
U 25 30 5 0 19 49 1 0 0 0 0 2 79 39 40 600 24.00 10:22:54 24:55 76 39.47 0 3 -3 0.00
15. Marek
Beneš
U 23 24 4 1 25 49 1 0 0 0 0 2 85 33 52 476 20.70 09:14:17 24:06 92 26.09 71 53 18 57.26
16. Jakub
Buršík
25 22 3 1 25 47 5 0 0 0 0 10 72 38 34 577 23.08 09:36:32 23:04 107 20.56 13 15 -2 46.43
17. Mikuláš
Komárek
U 24 26 3 0 19 45 7 0 0 0 0 14 76 35 41 577 24.04 09:48:47 24:32 80 32.50 71 85 -14 45.51
18. Jakub
Bína
U 25 21 0 0 24 45 0 0 0 0 0 0 85 31 54 464 18.56 06:39:19 15:58 49 42.86 1 1 0 50.00
19. Jakub
Kopecký
U 25 25 4 0 17 42 3 0 0 0 0 6 55 60 -5 596 23.84 09:29:00 22:46 101 24.75 62 58 4 51.67
20. Michal
Klápa
U 25 22 4 0 20 42 5 0 0 0 0 10 49 69 -20 523 20.92 09:08:54 21:57 96 22.92 3 4 -1 42.86
Filtrovat
# Jméno Tým Z ZCH MIN V BO ø BO SO S % ZA P A 2‘ 2‘+2‘ 10‘ TT TDKU TM
1. Lev
Kliment
13 5 258.53 5 10 2.32 0 72 86.11 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Tomáš
Týc
13 4 209.67 3 9 2.58 0 55 83.64 1 0 0 0 0 0 0 0
3. Dominik
Hanuš
14 4 200.00 4 11 3.30 0 67 83.58 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Tomáš
Jurco
22 18 1,006.26 13 62 3.70 1 376 83.51 5 1 0 0 0 0 0 0
5. Viktor
Hejna
12 2 79.50 2 5 3.77 0 27 81.48 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Daniel
Műck
25 15 825.04 11 64 4.65 0 325 80.31 4 1 0 0 0 0 0 0
7. Karel
Hodík
23 20 1,169.72 14 92 4.72 0 423 78.25 6 1 0 1 0 0 1 24
8. Adam
Draslar
17 10 600.21 5 67 6.70 0 301 77.74 5 2 0 0 0 0 0 0
9. Daniel
Körber
22 10 537.63 4 60 6.70 0 261 77.01 6 2 0 0 0 0 0 0
10. Lukáš
Bauer
23 19 1,085.36 13 85 4.70 0 368 76.90 6 1 0 0 0 0 0 0
11. Jan
Binder
25 20 1,148.61 11 105 5.48 0 442 76.24 9 0 0 0 0 0 0 0
12. Miroslav
Kovařík
2 1 60.00 1 5 5.00 0 21 76.19 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Mikuláš
Futschik
24 18 765.07 5 81 6.35 0 335 75.82 13 2 1 0 0 0 0 2
14. Martin
Beneš
25 23 1,345.48 15 118 5.26 0 479 75.37 8 2 1 0 0 0 0 2
15. Eduard
Vladař
23 22 1,047.46 5 140 8.02 0 566 75.27 17 0 0 0 0 0 0 0
16. Petr
Chlad
25 22 1,205.20 11 135 6.72 0 542 75.09 11 3 0 0 0 0 0 0
17. Jan
Dvořák
22 21 1,149.25 9 122 6.37 0 481 74.64 12 0 1 0 1 0 0 12
18. Lukáš
Souček
23 14 804.91 9 60 4.47 1 230 73.91 5 0 0 0 0 0 0 0
19. Martin
Haleš
25 17 873.36 2 109 7.49 0 412 73.54 15 1 0 0 0 0 0 0
20. Ondřej
Matiášek
24 19 936.83 6 113 7.24 0 407 72.24 13 1 0 0 0 0 0 0
Filtrovat
# Tým   Z V VP PP P B BV BO BR PP BVP BOP PP% OS BOO BVO OS% 2‘ 2‘+2‘ 10‘ TT TDKU TM S S% DD DV øDD øDV øD
1. ESA logistika Tatran Střešovice Tatran TAT 25 19 1 1 4 60 212 100 112 38 18 1 47.37 31 8 2 74.19 29 2 0 0 1 86 700 30.29 3303 4052 254.08 337.67 294.20
2. Předvýběr.CZ Florbal MB Boleslav MLB 25 19 0 1 5 58 290 111 179 36 20 0 55.56 28 7 2 75.00 28 0 1 0 0 66 889 32.62 5392 3132 414.77 261.00 340.96
3. 1. SC TEMPISH Vítkovice Vítkovice VIT 25 17 2 2 4 57 196 125 71 34 16 1 47.06 25 12 2 52.00 26 0 0 0 0 52 660 29.70 3113 3415 259.42 262.69 261.12
4. FAT PIPE FLORBAL CHODOV Chodov CHO 25 15 3 3 4 54 190 132 58 41 15 3 36.59 43 16 2 62.79 40 2 1 0 1 118 684 27.78 3550 3814 295.83 293.38 294.56
5. ACEMA Sparta Praha Sparta SPA 25 16 1 1 7 51 190 140 50 32 15 2 46.88 37 11 3 70.27 38 1 0 0 0 80 638 29.78 5722 4274 440.15 356.17 399.84
6. FbŠ Bohemians Bohemians BOH 25 15 2 1 7 50 221 139 82 57 31 1 54.39 44 14 5 68.18 46 0 1 0 0 102 805 27.45 2590 3566 215.83 274.31 246.24
7. FBC Liberec Liberec LIB 25 13 0 3 9 42 174 186 -12 47 19 1 40.43 38 19 1 50.00 38 1 0 0 0 80 664 26.20 3883 3121 298.69 260.08 280.16
8. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Ostrava OST 25 9 2 1 13 32 104 161 -57 39 11 3 28.21 37 15 2 59.46 40 0 0 0 0 80 470 22.13 1822 3516 151.83 270.46 213.52
9. FBC 4CLEAN Česká Lípa Č. Lípa CLP 25 9 1 2 13 31 143 183 -40 42 17 2 40.48 65 25 5 61.54 66 1 3 0 0 166 542 26.38 4076 3245 339.67 249.62 292.84
10. TJ Sokol Královské Vinohrady Vinohrady SKV 25 8 1 2 14 28 103 187 -84 33 7 3 21.21 45 22 3 51.11 46 1 0 0 0 96 518 19.88 2214 6113 184.50 470.23 333.08
11. BLACK ANGELS Black Angels BLA 25 6 2 1 16 23 118 189 -71 37 11 0 29.73 35 16 1 54.29 36 2 0 0 1 100 481 24.53 2517 2676 193.62 223.00 207.72
12. FB Hurrican Karlovy Vary Hurrican HUR 25 4 2 1 18 17 134 203 -69 49 14 6 28.57 40 21 2 47.50 38 1 0 0 1 100 549 24.41 3039 2569 233.77 214.08 224.32
13. BUTCHIS Butchis BTC 25 3 2 1 19 14 122 218 -96 41 20 6 48.78 45 19 1 57.78 46 2 0 0 1 120 570 21.40 1235 3584 95.00 298.67 192.76
14. SOKOLI Pardubice Pardubice PCE 25 2 1 0 22 8 97 220 -123 31 7 2 22.58 44 16 0 63.64 46 0 0 0 0 92 458 21.18 7940 3319 661.67 255.31 450.36