Zprávy

2.3.2024
Souhrn

Tatran zvládl finiš základní části! Druhý rok po sobě bere Prezidentský pohár

Poslední kolo základní části Livesport Superligy je minulostí. Tatran zvládl klíčový duel s Bohemians a zajistil si čelo tabulky. Díky němu uzmul i Prezidentský pohár, a to podruhé za sebou. Mladé Boleslavi tak k prvenství nepomohla ani drtivá výhra nad Českou Lípou. Hrála se však i řada dalších zápasů, které určily konečné bodové zisky všech týmů.

4 minuty

1.3.2024
Soutěž

Ostravský nájezdový souboj! Která dvojice byla úspěšnější?

Speciální dovednostní soutěž od partnera nejvyšší mužské ligy Livesport Superliga Penalty Shot Battle pokračuje druhým čtvrtfinálovým dílem! V něm došlo na souboj dvou ostravských družstev.

1 minuta

29.2.2024
Tisková zpráva klubu

Posila pro rozvoj. V Boleslavi bude působit Štancl

Mladá Boleslav oznámila příchod dalšího zajímavého jména. Do její organizace přijde po konci sezony současný trenér juniorské reprezentace Ladislav Štancl. Do klubu nastoupí 1. května. Jeho stěžejním úkolem bude rozvoj mladých a talentovaných florbalistů tak, aby se dlouhodobě a plnohodnotně začleňovali do superligového týmu Bolky.

3 minuty

27.2.2024
Soutěž

Jedinečný Skill Contest odstartoval! První díl nabídl souboj tří juniorských cyklů

Stejně jako v předchozích sezonách se můžete těšit na speciální dovednostní soutěž od partnera nejvyšší mužské ligy. Livesport Superliga Penalty Shot Battle odstartovala právě dnes, a to soubojem mezi Boleslaví a Black Angels.

1 minuta

26.2.2024
Sestřihy

Českolipský skalp, čtyři jasné triumfy a pětibodový klokan Kvasnica

Livesport Superliga v neděli odehrála sedmero utkání, v nichž došlo na zajímavé výsledky. Česká Lípa například zaskočila Spartu, když po otočce ve druhé třetině ovládla zápas výhrou 8:5. Chodov si v městském zápase poradil s Black Angels, BUTCHIS přestříleli Pardubice o dvě branky a Vítkovice zapsaly vysokou výhru nad Karlovými Vary. Utkání se povedlo také Tatranu, který nadělil ostravskému FBC jedenáctku, Bohemce, která porazila Liberec nebo Mladé Boleslavi, která si připsala výhru 15:3 nad SKV.

1 minuta

25.2.2024
Souhrn

BUTCHIS předvedli skvělou otočku v přestřelce s Pardubicemi! Lípa zaskočila Spartu

Livesport Superliga odehrála o poslední únorové neděli hned sedm utkání. Sparta bojovala s Českou Lípou, BUTCHIS s Pardubicemi a Tatran svedl bitvu s ostravským FBC.

5 minut

23.2.2024
Souhrn

Sparta předvedla velkolepý obrat a převálcovala Black Angels. Získala tak cenné body!

V páteční večer se v rámci dohrávky dvacátého čtvrtého kola utkala ACEMA Sparta s Black Angels. Hosté sice rozehráli zápas slibně, nakonec je však domácí družina suverénně porazila a poskočila tak v tabulce o příčku výš.

2 minuty

22.2.2024

Ostrava získala posily ze severu, Livesportu Superligu oživí dva Finové

Florbalisté FBC Ostrava ohlásili ještě před koncem základní části nová jména, která doplní kádr v nadcházejícím ročníku. Sestavu doplní Finové Elmeri Haveri a Joonas Viitanen. Po Panu Kotilainenovi, jenž v Ostravě působil krátce před covidovou pauzou v roce 2020, a epizodním příběhu Lasse Riitesua je to tedy čtvrtý Fin, který podepsal smlouvu v FBC.

2 minuty

22.2.2024
Sestřihy

Vítkovická gólová parádička, zářez Bohemky a televizní přestřelka

Dvacáté čtvrté kolo Livesport Superligy se neslo v duchu velkých výsledků, které pořádně zamíchaly s výsledkovou tabulkou! Královské Vinohrady si připsaly velice důležitou výhru nad Českou Lípou, která znamená, že mají oba týmy aktuálně shodný počet bodů. Karlovy Vary smetly Pardubice a Vítkovice si vyšláply na rozjetý Tatran. Ten porazily po neuvěřitelných jedenácti gólech a přerušily tak vítěznou sérii dosavadně nejlepšího klubového týmu planety. Podobně velký úspěch si připsali také Bohemians, kteří přetlačili lídra superligové tabulky z Boleslavi výhrou v prodloužení. V pondělním televizním duelu pak výhru zapsali florbalisté Ostravy. Odložené nejstarší florbalové derby se stalo znovu kořistí Tatranu.

1 minuta

20.2.2024
Souhrn

Tatran zvládl drama na Chodově! Padla i červená karta

V úterý se v Livesport Superlize odehrála repríza pohárového finále, v níž Chodov vyzval Tatran. Velmi důležitý zápas směrem ke konci základní části nejvyšší mužské soutěže nabídl zajímavý průběh.