Zápasy

Filtrovat

Livesport Superliga - 26. kolo

26. kolo
26. kolo

TJ Sokol Vinohrady

26. kolo
26. kolo
26. kolo
26. kolo

SC Dubina Ostrava

26. kolo
26. kolo

SH Dašická Pardubice

26. kolo

SH Jižní Město

ČEZ Extraliga - 1. utkání čtvrtfinále - play-off

1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále

SC Dubina Ostrava

1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále

ČEZ Extraliga - 1. kolo finále - play-down

1. kolo finále
1. kolo finále

ČEZ Extraliga - 2. kolo finále - play-down

2. kolo finále
2. kolo finále

ČEZ Extraliga - 2. utkání čtvrtfinále - play-off

2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále

SC Dubina Ostrava

2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále

1. liga mužů - 1. utkání play-down - play-down

1. utkání play-down
1. utkání play-down
1. utkání play-down
1. utkání play-down

MSH Plzeň III (Lokomotiva III)

1. liga mužů - 3. utkání osmifinále - play-off

3. utkání osmifinále
3. utkání osmifinále
3. utkání osmifinále
3. utkání osmifinále

1. liga mužů - 1. utkání čtvrtfinále - play-off

1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
 

1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
 

1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
 

1. utkání čtvrtfinále
1. utkání čtvrtfinále
 

1. liga mužů - 2. utkání čtvrtfinále - play-off

2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
 

2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
 

2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
 

2. utkání čtvrtfinále
2. utkání čtvrtfinále
 

Národní liga - 2. utkání 1. kolo - play-down východ

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

Národní liga - 2. utkání 1. kolo - play-down západ

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

Národní liga - 3. utkání čtvrtfinále - play-off západ

3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále

SH Písek - oblouková

3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále

Národní liga - 3. utkání čtvrtfinále - play-off východ

3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále

SC NAPARIA Hranice na Moravě

3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále

SH Gymnázium Šumperk

3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále

Národní liga - 4. utkání čtvrtfinále - play-off východ

4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále

SC NAPARIA Hranice na Moravě

4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále

SH Gymnázium Šumperk

4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále

Národní liga - 4. utkání čtvrtfinále - play-off západ

4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále

1. liga žen - 1. utkání 1. kolo - play-off

1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo

SH NA CÍSAŘSTVÍ Horní Suchá

1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo

1. liga žen - 2. utkání 1. kolo - play-off

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

SH TJ Spartak Soběslav

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

SH Na Střelnici Svitavy

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

Divize - 3. utkání 1. kolo - play-up

3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo

SH Kutná Hora Klimeška

3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo

SH ZŠ Rokytnice v O. h.

3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo

SH Na Bouchalkách Žďár n/S

3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo

MSH Mlýnská Mohelnice

Divize - 4. utkání 1. kolo - play-up

4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo

SH Kutná Hora Klimeška

4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo

SH ZŠ Rokytnice v O. h.

4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo

SH Nové Město na Moravě

4. utkání 1. kolo
4. utkání 1. kolo

MSH Mlýnská Mohelnice

CE soutěž juniorů - 1. utkání 1. kolo - play-off o titul

1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo

SH SportPoint Brno

1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo

CE soutěž juniorů - 2. utkání 1. kolo - play-off o titul

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

SH Gymnázium Šumperk

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

Městská SH Chomutov

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

SH Dašická Pardubice

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

1. liga juniorek - 27. kolo

27. kolo
27. kolo
27. kolo

SH Čajkaréna Olomouc

27. kolo
27. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

27. kolo
27. kolo
27. kolo

1. liga juniorek - 28. kolo

28. kolo
28. kolo
28. kolo
28. kolo

SH SŠP Rooseveltova Olomouc

28. kolo

1. liga dorostenců - skupina A - 34. kolo

34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo

SH Chemik Lovosice

34. kolo

SH Chemik Lovosice

34. kolo
34. kolo

SH Chemik Lovosice

34. kolo
34. kolo

1. liga dorostenců - skupina A - 35. kolo

35. kolo
35. kolo

Městská SH Chomutov

35. kolo
35. kolo

Městská SH Chomutov

35. kolo

Městská SH Chomutov

35. kolo

Městská SH Chomutov

35. kolo
35. kolo

Městská SH Chomutov

1. liga dorostenců - skupina A - 36. kolo

36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo

1. liga dorostenců - skupina B - 34. kolo

34. kolo
34. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

34. kolo
34. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

34. kolo
34. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

34. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

34. kolo
34. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

1. liga dorostenců - skupina B - 35. kolo

35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo

TJ Sokol Vinohrady

35. kolo

TJ Sokol Vinohrady

35. kolo

1. liga dorostenců - skupina B - 36. kolo

36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo

1. liga dorostenců - skupina C - 21. kolo

21. kolo

1. liga dorostenců - skupina C - 34. kolo

34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo

Jedenáctka VS

34. kolo
34. kolo

1. liga dorostenců - skupina C - 35. kolo

35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo

1. liga dorostenců - skupina C - 36. kolo

36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo

1. liga dorostenců - skupina D - 34. kolo

34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo

1. liga dorostenců - skupina D - 35. kolo

35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo

1. liga dorostenců - skupina D - 36. kolo

36. kolo
36. kolo
36. kolo
36. kolo