• 60 59:59
    5:4
    (Kolstrunk)

FBC Letka Toman Finance Group - Florbal Ústí 5:4
branky: 2. Jan Hranický, 5. Martin Döhner, 12. David Svoboda, 53. Jan Vojáček, 55. Jan Hranický - 15. Jan Vondruška, 26. Jan Vondruška, 40. Martin Horn, 60. Jan Vondruška; rozhodčí: Libor Gavlas - Roman Sladký; vyloučení: 2 + Dan Peterek 4:1; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Tomáš Petr 12 - Dominik Hrabě 8; po třetinách: 3:1, 0:2, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
59:59 GÓL Florbal Ústí! 5:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #36 Jan Vondruška, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (5:4)
59:00 poslední minuta zápasu, tedy možná, Domácí zatím skvěle brání.
58:24 Hosté už nemají na co čekat a jsou v šesti lidech.
57:44 Tak se nám produdili i divácí a ženou domácí borce dopředu.
55:44 Tak to byla krásná akce od domácích borců. Zach popotáhl míček kolem mantinelu a naservíroval ho do běhu Hranickému, ten z první po zemi a golman hostí neměl šanci.
54:59 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #95 Tomáš Zach (5:3)
54:18 Vojáček(Letka) sice jednou rukou, ale mohl navýšit skore svého týmu.  Bohužel to byla těžká situace.
52:53 Tak konečně se domácí dočkali a z těch málo střel dotlačili gol.
52:10 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #8 Vojtěch Šimík (4:3)
50:58 Domácí by potřebovali vystřelit na bránu, protože ani ve třetí části toho moc nenastříleli a to se pak těžko dávají goly.
49:00 Máme před sebou ještě deset minut zápasu a zatím skore není nakloněnu ani k jednomu z týmů.
47:55 V rohu bojuje Šimík, ale Esterka ho obírá o míček a posílá do druhého rohu svého útočníka.
45:30 Hra se opět uklidnila a vše se vrátillo do zajetých kolejí.
44:52 Tak teď to byl infarktový stav pro hráče Letky, protože nejprve to vypadalo, že Vojáček půjde na bránu hostí, jenže ho obral Hubka a šel prakticky sám na bránu Petra, naštěstí to pro domácí dopadlo dobře, ale neměli by zapomínat na zadní vrátka.
43:30 Vypadá to, že domácí už zvládnou toto oslabení a můžu se vrátit ke své hře.
42:52 Tak to byla velké chyba od hostí, kdy šli dva na jednoho útočníci Letky, ale Dohnerovi sjel míček z čepele, takže nezakončil.
41:00 Hosté začínají s velkou výhodou, uvidíme zda využijí tento dvojnásobný trest.
40:00 Střely ve 2. části: 2:4
39:59 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #85 Lukáš Täuber (3:3)
39:59 Vyloučen hráč #40 Dan Peterek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2+2 minuty za hrubost
39:33 Domácí ještě mohou si vylepšit střelecké statistiky, protože mají k dobru přesilovou hru.
38:56 Vyloučen hráč #30 Vojtěch Esterka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou
36:22 Šrámek(Letka) chtěl už jít sám na golmana hostí, ale v cestě mu stála ještě jedna překážka a to obránce, kterého si bohužel nepřehodil.
35:10 Bídnou třetinu dokazují i momentální střely na bránu 1:3 pro hosty.
34:37 Slaběňák se na to nemohl dívat a zkušel se proskýmknou kolem mantinelu.
31:36 Domácí se po delší době podívali na polovinou soupreře, Šincl si obhodil o mantinel míček a šel dále, ale pouze do rohu. A opět stará písnička kdy obráci Letky si to dávají před vlastní bránou a čekají na pohyb svých křídel.
30:13 Esterka(Ústí) hledal před bránou někoho ze svých spoluhráčů, ale jeho přihrávka nenašla adresáta.
26:55 Domácí se teď zasekli, nejde jim to moc směrem dopředu. Spíše jen si to nahrávají u vlastní brány.
25:04 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #36 Jan Vondruška, asistoval #18 Jakub Fuchsig (3:2)
23:16 West(Letka) na Šincla ten mu to vrací a už putují směr brána hostí. Ústí se viditělně snaží více běhat, ale pořád mi příjde, že se nedostali do tempa.
22:00 Hranicky (Letka) šel jako tank proti dvěma bránicím hráčům. nakonec ho lehce zasáhl jeden z obránců, ale to už viděl rozhodčí.
21:00 Skvěle zasáhl Petr (Letka) kdy z hodně velké blízkosti vychytal Kolstrunka.
20:01 Vzhůru do druhé části, hosté určitě na domácí borce naletí, protože v první třetině toho moc  neukázali.
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:44 Více už se toho v první třetině nestane, uvidíme co si hosté připraví do dalších částí.
18:22 Hosté to stále zkouší, ale obrana Letky je skvěle postavená a moc šancí si Ústí nevytvořilo.
17:00 Blana(Letka) zkusil prověřit z velké dálky, ale s touto ránou neměl golman Ústí velké problémy. West zahání Svobodu do rohu, ten bojuje o míček a nakonec ho posílá před bránu. Tam už číhal Blana, ale u něj byli obránci, takže neměl větší nároky na nějakou střelu.
15:00 Nejlepší možná věc co se dá udělat, kdy nevíš co s míčkem prostě vystřel. Rána to byla jak se říká dvacet nad ledem, tady neměl moc šanci domácí golman.
14:23 GÓL Florbal Ústí! 3:1
12:20 Hosté musí být lehce zaskočeni, protože místo využité přesilové hry dostali další gol.
11:43 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #97 David Svoboda z trestného střílení (3:0)
11:40 Opět ta disciplína, kdy hosté prakticky 4 minuty hrajou v přesilové hře. Výborně podržel svůj tým domácí golman kdy snad na třikrát nepustil míček za záda.
10:50 Vyloučen hráč #52 Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře
10:00 Hosté se mohou dostat do většího tempa, protože mají k dobrou přesilovou hru. Domácí se zatím brání skvěle a dokonce hrajou na polovině soupeře. Ovšem to bylo jen chvíli a už musí plnit obranné práce.
08:32 Vyloučen hráč #97 David Svoboda družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
08:30 Hubka(Ústí) se chtěl protáhnout kolem mantinelu, ale obránci Letky byli proti. Na míčku opět domácí.
06:50 Hranický(Letka) opět dostal nabito, ale tentorkát to schytal jeden z obránců hostí. Ústí zatím si nedokázalo vytvořit nějakou větší šanci.
05:00 Dohner(Letka) se s tím vůbec nemazal dostal míček na středovém kruhu a šel jako tank až směrem brána, kde rozvlnil síť podruhé.
04:13 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #2 Vojtěch Blana (2:0)
03:23 Tak tady měla domácí Letka štěstí, protože zaznovila tyč.
02:02 Tak to byla krásná rána, kdy Hranický vymetl horní pavučinku, tady golman hostí neměl absolutně šanci a domácí se možná překvapivě ujímají vedení.
01:27 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #23 Martin Döhner (1:0)
01:26 Vondruška(Ústí) zkusil překvapivou ránu z otočky.
00:01 Dobrý den, vítám Vás u dnešního utkání. Vše je připraveno a utkání právě začalo. První buly vyhrál tým domácích.