2:7
    Dominik PRUDIL
    ()

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - Kanonýři Kladno 2:7
branky: 5. Martin Ležatka, 48. Martin Ležatka - 9. Tadeáš Chroust, 15. Matyáš Bachmaier, 26. Vojtěch Novák, 28. Kryštof Krbec, 43. Tadeáš Chroust, 45. Kryštof Krbec, 59. Dominik Prudil; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 206; zásahy brankářů: Adam Kohút 17 - Jakub Janoušek 23; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:3
60:00 Dnešní utkání se domácím vůbec nepovedlo. Spousta zbytečných chyb vedla postupně k sedmi gólům do otrokovické brány. Kladno naopak důsledně bránilo a Pantery do mnoha šancí nepouštělo. I přesto Otrokovice zůstávají na 3. příčce prvoligové tabulky za Bulldogs Brno a Florbal Ústí.
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
59:37 Kubíček ještě zkouší, ale ke golmanovi se míček ani nedostal.
58:28 GÓL Kanonýři Kladno! 2:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil bez asistence (2:7)
58:28 Prudil posílá míček do opuštěné branky domácích.
58:17 Červenka zkouší.
58:08 Další Vykopalův pokus.
57:53 Martin Ležatka po Gálově přihrávce jen do golmana.
57:03 Gálova hezká krosovka na Vykopala cíl našla. Vykopal si ale mířidla neseřídil.
56:35 Štourač J. leží na velkém brankovišti hostů.
56:25 Hrtúsovu střelu chytá brankář hostí.
55:25 Gál vzduchem na Vykopala na malém brankovišti, ten trefuje tyč.
55:14 Zatím nic zajímavého ze strany domácích.
54:34 Domácí zkouší bez brankáře.
54:24 Timeout Goldea PANTHERS OTROKOVICE
54:01 Hráči hostů hlasitě reagují při každé ztrátě míčku domácích.
53:35 Gálova náhra zpoza branky byla zastavena.
53:13 Domácí se snaží získat míček.
51:54 Kladno dobře brání. Pantery do šancí moc nepouštějí.
51:10 Chroust přichází o své nářadí a raději odchází střídat.
50:27 Červenka blokuje a posílá míček do útoku. Domácí už mají jen polovinu třetiny na to alespoň vyrovnat skóre.
49:40 Chvilka pro ošetření hostujícího Krbce.
49:00 Hrtús, který nahradil Javoříka, teď zachránil situaci.
48:30 Gál bojuje v rohu.
47:07 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:6
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #6 Vlastimil Červenka (2:6)
47:00 Červenkova střela letěla nádherně do šibenice, Janoušek ji i tak ale vyrazil. Míček se následně dostal k Martinovi Ležatkovi, který už míček dostal za brankovou čáru.
46:53 Domácí získávají míček
46:24 Javořík opět nepřesně, naštěstí se hosté v tomto případě míčku nezmocnili.
45:41 Sovjákova střela jen do bloku. Domácí se snaží, ale moc jim to zatím nevychází.
44:54 Vykopal střílí i přes blokující hokejky, tento pokus si však pohlídal i hostující golman.
44:29 GÓL Kanonýři Kladno! 1:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Kryštof Krbec, asistoval #70 Vojtěch Novák (1:6)
44:28 A je to o 5.
43:56 Stůj střílí pouze do Červenky.
43:38 Javořík nepřesně na Štourače J.
42:53 GÓL Kanonýři Kladno! 1:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #70 Vojtěch Novák (1:5)
42:51 Kubíček chybuje.
42:44 A je z toho další gól.
42:03 Domácí to zkouší na dvě formace, doufejme, že přidají i nějaké ty branky.
41:20 Štourač J., Gál a Vykopal ohrožují bránu hostů, jeden z nich právě orazítkoval tyč.
40:37 Otrokovice na míčku.
40:01 A máme tady poslední dvacetiminutovou třetinu tohoto utkání. Červenka opět úspěšnější.
40:00 Střely ve 2. části: 6:13
39:59 Ve zbytku poslední minuty se už nic zajímavého neodehrálo.
39:34 Javořík chybuje a přichází o míček.
38:57 Bachmaier vystřelil ještě na své polovině, střela ale neměla dostatečnou razanci, aby ohrozila domácí bránu.
38:25 Kubíček teď udržel míček před dotírajícím hráčem Kladna.
38:11 Vykopal se snaží střílet z každé pozice, ale opět mimo.
37:21 Kelemenův pokus končí za mantinelem.
36:49 Vynikající tygří skok od Kohúta nyní zachránil jasný gól.
36:19 A také tu máme spoustu zbytečných faulů od domácích. To jim v tahu na bránu moc nepomůže.
34:54 Hraje se nahoru dolů.
33:40 Sovják to zkoušel projít přes tři hráče hostů, ti mu však nedovolili pokračovat směr brána.
32:40 Fojtík pouze nad bránu. Míček pro domácí.
32:31 Novák převálcoval Kohúta, hra přerušena.
31:38 Kubíčkův pokus za brankovou čárou nekončí.
31:09 Kladno rychle rozehrává, Kohút střelu kryje.
30:20 Vykopal po lajně, hosté ho ale do zakončení nepustili.
29:45 Další a další nepřesnosti.
29:15 Míček končí v rukou domácího brankáře, Panteři rozehrávají.
28:47 Kladno výborně na míčku, první formace domácích jen brání.
27:56 GÓL Kanonýři Kladno! 1:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Kryštof Krbec, asistoval #8 Tomáš Svačinka (1:4)
27:56 Hosté využívají přesilovou hru a ujímají se už třígólového vedení.
27:10 Ležatka vyhazuje.
26:50 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
26:50 První početní výhoda pro Kladno.
25:30 Hosté opět střílí do brankové konstrukce.
25:09 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #16 Tadeáš Chroust (1:3)
25:09 Hrtús chybuje na středu a je z toho další gól Kladna.
24:37 Vykopal čistě vypíchnul míček do breaku běžícího Kladeňáka.
23:52 Vynahradil to ale svým napadáním a získává tak pro domácí rozehrávku.
23:33 Dobrý pokus Vykopala, ale mimo. Kelemenova střela lehce ukvapená a také končí až za mantinelem.
22:51 Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
22:51 Hübner po odehrání míčku dohrává jednoho z domácích a jde si tak na dvě minutky odpočinout.
22:18 A těží z toho. Třetí lajna domácích v držení míčku a může rozehrát.
21:32 Domácí aktivně napadají i za bránou hostů.
20:29 Sovják s Tomáškem nyní po společném souboji odkulhávají ze hřiště. Tomášek je na tom na první pohled hůř.
20:16 Sovjákovu střelu blokuje kladenský obránce.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro svůj tým získává Červenka.
20:00 Střely v 1. části: 5:3
19:59 Ještě jedna šance domácí první lajny, ale k pořádnému zakončení se už nedostali
19:31 Poslední půl minutka první třetiny a míček v držení domácích.
18:48 Další nepřesná rozehrávka od domácích. Naštěstí míček udrželi.
18:01 Kelemen nepřesně na Štourače J. a míček opět v držení hostů.
17:20 Nepřesnosti můžeme vidět na obou stranách.
16:32 Červenka ze středu nepřesně na Ležatku. Míček pro hosty.
15:59 Písknutí od rozhočích nyní uklidňuje hru. Domácí mohou rozehrát.
15:11 Kladno na míčku.
14:34 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #70 Vojtěch Novák (1:2)
14:34 Po zmatku před bránou domácích doráží Bachmaier po zemi míček až do brány.
14:20 Javořík blokuje nohou střelu z poloviny hřiště.
13:40 Červenka napadá až za bránou hostů.
12:20 Třetí lajna domácích dobře na míčku.
11:34 Hrtús si v obraně počínal nedovoleně. Standartka z rohu pro hosty. Horák blokuje střelu.
11:15 Gálova střela orazítkovala břevno.
10:49 Krásná akce Štourač J. - Gál - Vykopal končí těsně vedle brány.
10:12 Domácí opět rozehrávají z rohu na hostující polovině, ale míčku se zmocňují hosté.
09:26 Kladno vyhnalo Pantery ze své poloviny. Nenechávají domácím čas ani prostor na rozehrávku.
08:45 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #12 Kryštof Krbec (1:1)
08:45 A máme tady vyrovnávací gól, kdy Kohút míček nejprve v leže vyrazil, následně jej ale nešikovně přeskočil po odrazu z Chroustovy hole.
08:10 Kubíček skvěle prošel přes napadajícího hráče hostů, nahrál Ležatkovi, ten ale z úhlu přestřeluje.
07:17 Standartka pro hosty. Martin Ležatka vypíchl hostům balónek, ale doběhnout už ho nestihl.
06:19 Domácí na míčku. Lajna mladíků kombinuje na své polovině.
05:53 Kohút vyráží hrudí.
04:58 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #88 František Vykopal (1:0)
04:58 Přesilovka v podání domácích byla sice neúspěšná, ale o pár okamžiků později jsme mohli vidět první gól Otrokovic.
04:00 Gálovo nahození přeskočilo Červenkovi hůl.
03:03 Přesilovková formace Otrokovic rozehrává svoji početní výhodu. Ležatka zpoza brány jen do golmana.
02:49 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
02:25 Domácí v šesti, protože zde máme odložené vyloučení.
01:15 Mladí Panteři na tribunách už od začátku utkání podporují své starší kolegy.
00:30 Sovjákova první střela končí v rohu hřiště.
00:01 Bachmaier a Červenka na buly. Druhý jmenovaný úspěšnější.
00:00 Vážení čtenáři, vítám Vás u 14. kola 1. ligy mužů. Domácí Goldea Panthers Otrokovice se dnes utkají s o příčku hůře postavenými Kanonýry z Kladna, přičemž oba týmy dělí v tabulce 6 bodů.