4:7
    Lukáš TÄUBER
    ()

Florbal Ústí - FbC Plzeň 4:7
branky: 31. Jan Vondruška, 33. Martin Horn, 48. Martin Horn, 58. Lukáš Täuber - 7. Adam Karel, 9. Adam Karel, 13. Ondřej Horažďovský, 15. Ondřej Horažďovský, 34. Václav Zábran, 41. Václav Zábran, 43. Václav Zábran; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 276; zásahy brankářů: Vojtěch Pražák 2, Dominik Hrabě 10 - Ondřej Šrámek 15; po třetinách: 0:4, 2:1, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
57:42 GÓL Florbal Ústí! 4:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Lukáš Täuber bez asistence (4:7)
55:47 Vyloučen hráč #8 Jakub Kolstrunk družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:46 Ještě že už se Hrabě vrátil zpět do své branky, jinak by zřejmě došlo k přečíslení..
51:29 Fuchsig M. v obrovské šanci! Ale brankář hostí si stál vše velice dobře hlídá.
49:06 Hrabě výborně vychytal děsivou střelu mířenou na jeho svatyni.
47:15 GÓL Florbal Ústí! 3:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn bez asistence (3:7)
45:51 Fuchsig J. se pokusil prolomit štít brankáře hostí, ale nakonec jeho střela míří vysoko nahoru.
42:11 GÓL FbC Plzeň! 2:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (2:7)
42:11 A jako první nakonec právě ucelil hattrick Zábran.
40:34 Zábran má již také nakročeno k hattricku, to už máme 3 hráče.
40:25 GÓL FbC Plzeň! 2:6
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
34:12 Na Hraběho letěla dlouhá střela, ale popral se s ní.
33:24 GÓL FbC Plzeň! 2:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran bez asistence (2:5)
32:21 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #36 Jan Vondruška (2:4)
31:15 Na Hraběho právě proběhla smršť střel, avšak tento nátlak dokázal zvládnout.
30:07 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #36 Jan Vondruška, asistoval #63 Jan Dobosz (1:4)
25:48 Hornd, snad jakoby byl zakletý, vystřelil, pak dorážel a stejně štít brankáře hostí neprorazil.
23:01 Esterkova střela byla těsně před brankou hostí zblokována.
20:47 Hrabě si  poprvé sáhl ve druhé třetině na míček výborným zákrokem.
20:00 Střely v 1. části: 5:7
17:15 Kužel v ohromné šanci na gól, opravdu stačilo málo a míček by brankáři hosí proklouzl mezi prsty.
14:26 Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
14:16 GÓL FbC Plzeň! 0:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský bez asistence (0:4)
14:16 Horažďovský se též přibližuje hattricku.
12:41 Timeout Florbal Ústí
12:41 GÓL FbC Plzeň! 0:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #39 Václav Zábran (0:3)
12:41 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Dominik Hrabě družstva Florbal Ústí
11:08 Fuchsig M. přečetl hru a výborně zabránil gólu.
09:40 Zeman byl krutě sražen na zem u mantinelů.
08:43 Karel má už ze začátku zápasu našlápnuto k hattricku.
08:38 GÓL FbC Plzeň! 0:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #9 Adam Karel, asistoval #91 Patrik Hájek (0:2)
07:54 Vošta se pokusil prolomit Pražáka, avšak hráči si ho pohlídali.
06:23 GÓL FbC Plzeň! 0:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #9 Adam Karel, asistoval #75 Matěj Kubeš (0:1)
05:47 Zeman kolem nás proletěl po zemi, jako tučňák, ale rychle se zvedá zpět na nohy.
04:50 Taktéž Vítek posílá výhružnou střelu do brankáře hostí.
03:49 Horažďovský vysolil ostrou ránu na Pražáka, te je však prozatím bezchybný.
01:10 Horn byl výborně připravenej na dorážku před brankou hostí, ale nakonec mu do toho vstoupil jeden z protihráčů.
00:26 Zábran se pokusil o první střelu na Pražáka, ale míří těsně vedle branky.
00:01 Úvodní buli vyhrál Horažďvoský pro tým hostí.
00:00 Vítám všechny čtenáře po dlouhé době u domácího zápasu.