• 60 59:59
    2
    Filip ŠEDIVÝ

FbC Respect Hradec Králové - Florbal Ústí 5:6
branky: 3. Jan Kourek, 23. Jan Kourek, 26. Jan Kourek, 36. Vítek Ryba, 45. Lukáš Gregor - 20. Vojtěch Semerád, 21. Vojtěch Semerád, 35. Jakub Kolstrunk, 36. Martin Horn, 42. Jan Sattler, 45. Martin Horn; rozhodčí: Michal Tichý - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 107; zásahy brankářů: David Šimeček 19 - Vojtěch Pražák 10, Dominik Hrabě 2; po třetinách: 1:1, 3:3, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:59 Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
59:59 Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
58:40 Hradec v 6.
57:50 Hosté v plném počtu. Hradec měl pouze jednu šanci.
55:34 Timeout FbC Respect Hradec Králové
55:34 Vyloučen hráč #85 Lukáš Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zdržování hry
54:13 Monster save hostujícího golmana. Chytil tutovku kanonýra dnešního utkání - Kourka.
50:45 Kourek mohl dát svůj 4. gól.
49:15 Přiostruje se na hřišti.
46:20 Save Šimečka. Zastříhal nohama jako nůžkami a zmařil tak šanci hostí.
44:57 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:6
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #47 Adam Hušek (5:6)
44:22 GÓL Florbal Ústí! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #52 Martin Fuchsig (4:6)
42:35 Vyloučen hráč #7 Milan Sucharda družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
41:50 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #36 Jan Vondruška (4:5)
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
38:20 Zvoní nám tady tyčky. Nejprve ústecká a potom hned ta hradecká.
35:31 GÓL Florbal Ústí! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (4:4)
35:25 Trestné střílení družstva FbC Respect Hradec Králové neproměnil #33 Milan Koubek.
35:02 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #77 Vít Heger (4:3)
34:36 Vyloučen hráč #23 Daniel Škeřík družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
34:06 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #19 Vojtěch Semerád (3:3)
33:20 Hradec spíše teď drží balonek, ale hraje u vlastního golmana.
30:15 Halou je slyšet pochvala od T. Pokorného na styl hry svých svěřenců.
29:28 Gregor pálí tutovku po přihrávce Huška.
28:33 Vítek Heger do tyče! To je už dnes po třetí.
28:10 Šimeček teď drží Hradec.
27:40 Škeřík vybojoval balonek a vyslal do šance Gregora.
25:22 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #93 Jan Kourek, asistoval #26 Martin Krejčí (3:2)
22:33 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:2
20:19 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Vojtěch Semerád, asistoval #30 Vojtěch Esterka (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:14 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Vojtěch Semerád bez asistence (1:1)
19:14 Propadnutí hradeckého obráce Ústí trestá.
19:07 Trestné střílení družstva FbC Respect Hradec Králové neproměnil #47 Adam Hušek.
19:07 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Dominik Hrabě družstva Florbal Ústí
19:07 Na nájezd bude provedeno střídání golmanů.
17:35 Wow! To byl kolotoč od FbC. Všichni hráči se do něj zapojili a z jedničky šly nahrávky až ke střele M. Ryby.
15:00 Koubek blok. Dnes se to zatím opravdu od Hradce bojovný výkon!
12:48 Milan Koubek podstopil výtězný souboj o míček.
08:59 Sucharda z malého brankoviště do břevna.
08:20 Miki Ryba trefuje tyčku po Kourkově krosu.
07:25 Šimeček má další zásah.
04:29 Blok Dleska zabránil střele na Šimečka.
02:40 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #93 Jan Kourek, asistoval #76 Mikuláš Ryba (1:0)
02:40 Honza Kourek se prosazuje prudkou ranou k pravé tyčce.
01:10 Dvě malé šance na úvod utkání. Po jedné na každé straně.
00:01 Míček pro FbC.
00:00 Vítejte u dnešní reprízy pohárového utkání mezi FbC HK a Florbalem Ústí. Oba týmy se střetly ve ČT 26.9. a postup do dalšího kola si vybojovalo Ústí výsledkem 4:6.