• 59 58:43
    2
    Jan PEŠKA

Kanonýři Kladno - Florbal Ústí 4:7
branky: 1. Matyáš Bachmaier, 37. Matěj Stůj, 52. Jakub Bohuslávek, 53. Ferdinand Tomášek - 9. Radek Kužel, 16. Vojtěch Semerád, 19. Martin Horn, 24. Vojtěch Semerád, 41. Vojtěch Semerád, 57. Jan Peška, 59. Jakub Kolstrunk; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 162; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 24 - Dominik Hrabě 26; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:38 Svačinkova střela nepronikla hustou obranou hostů.
58:43 Vyloučen hráč #3 Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:43 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
58:23 GÓL Florbal Ústí! 4:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk bez asistence (4:7)
58:23 Kolstrunkovi stačilo jen přesně nahodit míček přes hřiště aby snížil šanci pro Kladno.
57:00 Kladno v 6 hráčích bez brankáře.
56:55 Timeout Kanonýři Kladno
56:55 GÓL Florbal Ústí! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #4 Radek Kužel (4:6)
55:36 Zmatky, nahuštění hráči a nebezpečné míčky před brankou Kladna nakonec nekončí gólem.
53:57 Chroustova nadějná střela zastavena o Esterkovu nohu.
52:58 Timeout Florbal Ústí
52:58 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #16 Tadeáš Chroust (4:5)
52:58 Tomášek odpovídá na pokřik domácích fanoušků dalším gólem.
51:02 GÓL Kanonýři Kladno! 3:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #16 Tadeáš Chroust (3:5)
51:02 Bohuslávek proklikčkoval mezi obranou Ústí jako mezi kužely a snižuje tak náskok ústí.
50:36 Janouškovi stčilo jen málo upravit kurz Hornovy střely která skončila za mantinelem. Rozehrávat bude Ústí.
49:39 Kladno je opět více nebezpečné na míčku, hosté na to odpovídají častými fauly.
47:12 Prudil připravený před brankou neměl prostor k zakončení. Šance pro Kladno končí rozehrávkou z rohu pro Ústí.
45:34 Bachmaierova střela z poloviny hřiště si nenašla cestu do Hraběho branky.
44:22 Vyloučen hráč #67 Pavel Vlček družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
44:22 Prudil nahozen na mantinel, bude se vylučovat. Vlček se zachoval sportovně a k Prudilovi se vrátil omluvit.
43:39 Zatím poměrně poklidný začátek poslední třetiny.
41:24 Kladenští polali do hřistě své náhradníky, Čika a Prudil tak mohou předvést co dokáží a pomoci Kladnu.
40:13 GÓL Florbal Ústí! 2:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Vojtěch Semerád, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (2:5)
40:00 Buly pro Kladno.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:59 Bachmaier nestihl se zvukem sirény zakončit.
39:00 Běží poslední minuta druhé třetiny.
36:46 GÓL Kanonýři Kladno! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (2:4)
36:46 Těsně poté co Hrabě předvedl svůj zákrok, padl gól Kladna, který jsem pro vás bohužel nestihl zaregistrovat.
35:59 Hrabě předvedl další ze svých zákroků a dal tak Kladnu znovu najevo, že přes něho nic neprojde.
34:41 Kladno je na míčku mnohem více aktivnější než v první třetině, nicméně na soupeře to zatím nestačí.
33:37 Doboszova a Pěškova souhra končí pohotových rukách Janouška.
32:42 Kuchynka zkusil od mantinelu, střela šla ale mimo.
30:59 Esterka s Pavelkou postupují v obranné polovině velmi opatrně, čekají na chybu Kladna.
29:24 Kladno v plném počtu.
27:56 Fojtík rychle vystoupil na Hraběho, ten ale opět nezklamal a vše chytá.
27:24 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
26:35 Běhen strkanice za brankou hostů, byl Hrabě přiklopen brankou, rozehrávat bude Kladno z rohu.
25:16 Kuchynkova nadějná střela těsně minula břevno.
23:31 Velmi prudkou střelu vyslal Semerád a zvyšuje tak náskok pro Ústí, duo Semerád - Horn si tak připisují další body.
23:13 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Vojtěch Semerád, asistoval #95 Martin Horn (1:4)
21:35 Peška sbírá Kladnu nahrávku a míří s míčkem k brance, kterou ale jen těsně míjí.
20:41 Hübnerovi nesedla nahrávka a vyslal míček do hlediště, Ústí tak bude rozehrávat
20:00 Buly pro Kladno.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:06 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #19 Vojtěch Semerád (1:3)
18:06 Horn zkusil od mantinelu a vyplatilo se.
15:12 GÓL Florbal Ústí! 1:2
15:12 Bleskovou akci předvedli Semerád s Kolstrunkem, Janoušek ani nestihl postřehnout míček.
13:31 Krásná akce Vondrušky a Horna na polovině domácích. Naštěstí pro Kladno míček končí za mantinelem.
11:23 Hübner prokličkoval přes střed hřiště, ovšem u branky byl zastaven Pavelkou.
11:20 Kladno v plném počtu, zvládlo tak uhrát první oslabení bez ztráty.
08:44 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #73 Ondřej Hubka (1:1)
08:44 Kužel si našel volný prostor v Janouškově brance, který se nestihl vrátit.
07:48 Zraněný Peška opuští hřiště, a hosté nechávají míček Kladnu.
07:10 Jandova střela z půlky si našla místo v Hraběho rukách.
05:37 Janda sbírá skákavý míček od hostů ale je ihned před brankou zastaven Hornem.
03:41 Veselý drží míček a domácí tak po dlouhé nepřerušované hře tak mohou střídat.
00:11 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #16 Tadeáš Chroust (1:0)
00:11 Velmi rychlá akce od domácích rozhodně zaskočila a Kladno si připisuje první gól.
00:00 Úvodní buly pro Ústí.
00:00 Vážení diváci, dovolte mi přivítat vás na 9. kole 1. Ligy mužů. Domácí Kanonýři Kladno nastoupí proti Florbal Ústí. Ukání za několik minut začne. Přejeme vám příjemné čtení.