2

0

2.

Florbal Ústí - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:2pn
branky: 7. Jakub Krupica, 60. Vojtěch Esterka, N Pavel Zeman - 28. Lukáš Vlach, 31. Lukáš Vlach; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 265; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 6 - Miroslav Steiger 25; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:0, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #76 Pavel Zeman a vstřelil rozhodující gól (3:2).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #96 René Slezák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #52 Martin Fuchsig a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #13 Jiří Halama , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 10:1
59:38 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (2:2)
57:44 Timeout Florbal Ústí
52:40 I přes to že měli domácí plno šancí, nepodařilo se jim vužít přesilové hry.
50:34 Vyloučen hráč #13 Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
46:50 Fuchsig bohužel trefuje pouze boční síťku.
44:32 Kolstrunk i v Esterka v obrovské až neskutečné šanci, ale oba nakonec pohořeli.
43:00 Fuchsig skvěle vyblokoval před brankou Hraběho.
42:22 Esterka svedl dlouhý souboj o míček, který nakonec vyhrál a posílá to dál na Kolstrunka, který má ihned v patách dalšího protihráče.
40:00 Střely ve 2. části: 7:4
39:18 Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #41 Lukáš Vlach.
36:28 Všichni tu dnes padají jako švestky ze stromu, ale naštěstí se nestalo nic vážného.
33:58 Kužel vyslal tak silnou střelu, až byl slyšet dotek brankářovi rukavice a míčku.
30:40 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #7 Jakub Procházka (1:2)
29:18 Vítek zvládnul vybojovat míček u mantinelu, ale bohužel to nemělo dlouhé trvání.
27:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #65 Jiří Hájek (1:1)
27:03 Vonruškova přihrávka před bránu byla bohužel zblokována.
26:07 Hrabě má dnes opravdu dobrou chemii s míčkem, zatím si drží čisté skóre.
24:12 Kužel střílí vysoko nad branku hostí!
21:04 Tým domácích oslabení zázrakem úspěšně zvládlo.
20:39 Tauber si střeží Hraběho jako oko v hlavě.
20:00 Střely v 1. části: 8:2
19:25 Teď to bude teprve zajímavé! Ústí má dva hráče na trestné lavičce, snad se jim podaří toto neštěstí přečkat.
18:59 Vyloučen hráč #71 Matyáš Gary Novák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
18:59 Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování
15:10 Brankář hostí předvedl krásný výhoz, ale nakonec skončil míček u Kadlece.
11:15 Pavelka vystřelil za půlkou hřiště do brankáře hostí, který byl ale na jeho střelu připraven.
09:52 Vyloučen hráč #70 Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
08:48 Hrabě si dnes poprvé sáhnul na míček.
06:52 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Jakub Krupica, asistoval #76 Pavel Zeman (1:0)
06:38 Umanutej Zeman zasadil první střelu do brankáře hostí!
05:41 Za domácí byl Vondruška v obrovské šanci, ale nakonec se přečíslení nekonalo.
04:36 Hrabě už se připravoval na chycení střely, ale na poslední chvíli ji někdo vyblokoval.
03:10 Domácím se úspěšně podařilo zvládnout přesilovou hru.
02:44 Hostí se pokusili podrobit si Hraběho, ale nakonec jejich střela míří vedle jeho branky.
01:31 Horn byl v šanci na přečíslení, alle bohužel ho vyvedl z míry hráč hostí.
01:30 I přes to že domácí hrají v oslabení udržují se na útočné polovině.
00:44 Vyloučen hráč #85 Lukáš Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
00:01 Úvodní buli vyhrál Fuchsig pro tým domácích.
00:00 Vítám všechny čtenáře u dnešního zápasu.