4:5
    Jiří ŠINCL
    (Zach)

FBC Letka Toman Finance Group - FbC Respect Hradec Králové 4:5
branky: 15. Jan Vojáček, 26. David Slončík, 53. Dan Peterek, 60. Jiří Šincl - 10. Michal Rolín, 11. Max Kuštan, 25. Martin Krejčí, 46. Milan Koubek, 47. Vít Heger; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:4 + Milan Koubek OS; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Tomáš Petr 11 - Ondřej Bárta 17; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:23 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #95 Tomáš Zach (4:5)
57:16 Letka to možná bude zkoušet v 6 lidech.
57:15 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
56:48 Poslední možnost pro Letku, přesilova hra na konci zápasu.
56:21 Vyloučen hráč #8 Max Kuštan družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
53:47 Letka stahuje manko na rozdíl dvou golu. Ale nejsem si jistý zda herně to bude na dnešního soupeře stačit. Hušek(Hradec) prošel sám kolem dvou obránců a zakončil. Hned na to Letka šla do útoku Vojáček prověřil golmana ostrou střelou, ten chvíli nevěděl kde mám míček, ale nakonec se mu ho podařilo najít.
52:59 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #27 Dan Peterek, asistoval #22 Jan Vojáček (3:5)
49:16 A pro Letku další komplikace, protože hosté v pohodě kontrolují míček a mají k dobrou přesilovou hru.
48:53 Vyloučen hráč #52 Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře
47:54 Letka místo toho, aby využila přesilovku kterou měla, tak se nechala vyloučit respektive Hradec využil možnost trestného střílení.
46:00 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger z trestného střílení (2:5)
45:24 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:4
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek bez asistence (2:4)
45:24 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Respect Hradec Králové - osobní trest
45:24 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
45:24 V čase 5:24 dostal osobní trest na 2+10 minut Koubek(Hradec)
42:58 Blana(Letka) výborným blokem zabránil rodící se akci. Na míčku ovšem jsou více hosté. Rozehrávka z tohu pro Hradec. Nakonec z toho byla akce Letka, ale Vojáček minul.
41:00 Koubek(Hradec) mohl spíše střílet než přihrávat, takhle to vypadalo míň nebezpečněji.
40:01 Snad Letka doáže zapnout motory na maximum, protože prohrát hned první utkání by nebylo dobré.
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:13 Na střely Letka opět aktivnější, ale více už se toho v druhé třetině nestane. Chtělo by to soupeře mnohem více zmáčknout, uvidíme zda se to domácím povede v poslední třetině, tedy možná a taky se můžeme dočkat v první kole hned prodloužení.
36:55 Krejčí(Hrade) krásnou střelou z otočky prověřil golmana Petra, ten byl na svém místě a nepřipustil nic náhodě.
35:16 Prášek(Hradec) zkusil prokličkovat mezi tři hráče Letky a povedlo se mu to tak napůl, sice vystřelil, ale v poslední chvíli mu tam obránce stihl vložit svou hůl.
33:11 Chyba obránců Letky, kdy z toho mohl padnout gol. Naštěstí se Hušek netrefil ideálně.
32:15 Ani jeden nevyužil možnost přesilovky. Galia(Letka) jen tak lehkou střelou zkusil překvapit golmana hostí a málem se povedlo míček mu nějak zajímavé poskakoval na brankové čáře.
31:12 Zkrácená přesilovka domácích, kteří drží hosty pod tlakem, ale chybí střelba.
30:25 Máme tady větší prostor chvíli se bude hrát ve 4 na kžadé straně.
30:04 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
29:02 Vyloučen hráč #87 David Slončík družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za držení
28:44 Hosté v 6, budou hrát pravděpodobně přesilovou hru
25:40 Letka naštěstí rychle skočila zpátky na jedno golove manko. Golman hostí toho asi moc neviděl, pravděpodobně tam byla teč od střela golu, takže golman už nestihl zareagovat. Ovšem od Letky stále takový neslanný nemastný výkon.
25:39 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #87 David Slončík, asistoval #12 Jakub Galia (2:3)
24:16 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #14 Martin Krejčí, asistoval #77 Vít Heger (1:3)
22:00 Hušek(Hradec) měl dobrou myšlenku odrazit míček o mantinel, ten se mu ale nepodařilo odrazit správným směrem a do útoku mohl vyrazit Zach.
20:09 Vojáček(Letka) krásnou a utáhlou střelou z otočky prověřil reflex golmana hostí, ten se nenechal zahanbit a vystřelil svou ruku.
20:01 Vzhůru do druhé části, trenéři rozdali jasné instrukce, poupravili taktiku a jde se na věc.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
19:58 První část za námi, aktivnější na střely domácí, ale více efektivní hosté.
19:10 West(letka) kontroluje svou čepel, protože rána se mu hrubě nepovedla.Hůl upravena příště to bude šibenice.
16:35 Gregor(Hradec) měl velkou šanci na vstřelení golu, ale byl až moc přesný, orazítkoval pouze tyč. Rychlá rozehrávka hostů. Ne tak nakonec ne, Hušek musel počkat na pohyb svých spoluhráčů. Takže Letka se stačila vrátit do své pozice.
15:30 Krásně využitá přesilovka domácích na střelu z první neměl šanci zareagovat nikdo.
14:17 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #36 Jiří Šincl (1:2)
14:15 Vyloučen hráč #92 Štěpán Heger družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za opakované přestupky
11:00 Tomu se říká produktivita ze dvou střel hosté dali dva goly, toto si za rámeček Letka rozhodně nedá. Na druhou stranu není kde spěchat času je ještě spusta. West(Letka) mířil na vzdálenější tyč, rána nebyla přesná a mířila vedle.
10:14 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #8 Max Kuštan, asistoval #77 Vít Heger (0:2)
09:42 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #36 Jakub Prášek (0:1)
07:20 Letka má náznaky šancí, zatím to ovšem nekážou přetavit v konečnou myšlenku.
04:48 Zatím velká šance nepřišla ani na jedné straně. Na míčku hosté, ale domácí skvěla brání a nepouští hosty do ničeho. Šrámek hledal volného Kostřicu tomu, ale míček přeletěl přes čepel, škoda měl volnou bránu.
04:21 Vojáček(Letka) obíhá bránu, ale před bránou nebyl nikdo volný, takže dokončil svůj pohyb a nakonec dával na druhého obránce, který zkoušel střílet.
03:20 Letka zahřívá své motory a poprvé se podívali jak to vypadá před golmanem hostí.
00:58 Prvmích pár minut bude určitě zahřívacích. Více na míčku zatím hosté, určitě se budou chtít předvést. Jsou totiž nováčkem soutěže.
00:01 Vážení diváci nová sezona je tady. Po letní odmlce jsme se dočkali opět kvalitního florbalu.