• 60 59:56
    2:15
    (Feigl)

FB Hurrican Karlovy Vary - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:15
branky: 14. Michal Klápa, 47. Matěj Korbel - 5. Jan Zoufalý, 7. Lukáš Punčochář, 12. Lukáš Punčochář, 17. Jiří Besta, 21. Daniel Šebek, 33. Martin Tokoš, 38. Ronald Gašparík, 39. Lukáš Punčochář, 40. Jakub Gruber, 41. Milan Tomašík, 42. Lukáš Punčochář, 43. Adam Delong, 44. Jakub Bína, 49. Dominik Beneš, 60. Milan Tomašík; rozhodčí: Jiří Jelínek - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 152; zásahy brankářů: Adam Draslar 32 - Lukáš Bauer 11; po třetinách: 1:4, 0:5, 1:6
60:00 Střely ve 3. části: 6:14
59:56 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #82 Martin Feigl (2:15)
57:00 Utkání se již pouze dohrává.
53:40 Slabá střela Hrbáčka nenadělala Bauerovi problémy.
51:48 Hrbáček teď netrefil odkrytou branku.
49:15 Gašparík teď vysoko přestřelil.
48:27 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #23 Jakub Vařecha (2:14)
46:57 Korbel dělovkou ze standartní situace alespoň kosmeticky upravuje.
46:56 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #12 Vojtěch Kún (2:13)
43:28 Závěr zápasu se nám mění v exibici hostů a Bína přidává již třináctý gól.
43:27 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #43 Michal Sládek (1:13)
42:31 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #7 Milan Tomašík (1:12)
42:21 Vyloučen hráč #32 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
41:11 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #18 Jiří Besta (1:11)
40:20 TOmašík nachytal domácí obranu rychlou rozehrávkou standartní situace a zaokrouhluje gólový účet na deset.
40:19 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík bez asistence (1:10)
40:00 Střely ve 2. části: 5:15
39:51 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:9
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #39 Jan Zoufalý (1:9)
38:42 Domácí Draslarovi zrovna nepomáhají, opět nikdo nebyl v bloku a Punčochář toho využil.
38:41 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #72 Adam Delong (1:8)
37:28 Strachota ztratil míček na polovině hřiště, k němu se dostal Gašparík a parádní dělovkou zvyšuje na 1:7.
37:27 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #79 Ronald Gašparík bez asistence (1:7)
35:30 Další povedená kličkovaná Klápy končí zákrokem Bauera.
32:47 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #3 Daniel Šebek (1:6)
32:47 Rosa sice u Tokoše stál velmi blízko, byl však málo důrazný a bolelsavský útočník pouze nastavil hokejku do přihrávky Šebka.
31:39 Přečíslení Mladé Boleslavi 3 na 1, Smolka se však skvěle vrátil a šanci zabránil.
30:02 Klápa se protáhl po pravém křídle a jeho backhend musel řešit Bauer maskou.
27:20 Péc se Švarcem šli do přečíslení, prvně jmenovaný však těsně minul branku.
26:05 Klápa trefil tyč.
25:00 Zámek Mladé Boleslavi gólem neskončil.
23:20 Fantastický zákrok Draslara.
22:00 Klápa nadvakrát blok neprostřelil.
20:46 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #12 Patrik Suchánek (1:5)
20:01 DOmácí mají za sebou náročnou první třetinu, kdy se v podstatě celou třetinu hrálo na jejich polovině, uvidíme zda bude obraz hry pokračovat.
20:00 Střely v 1. části: 2:18
19:59 Kún mohl v poslední vteřině ještě snížit, Bauer byl však na místě a skóre je tak 1:4 pro Boleslav.
16:52 Další chyba v domácí rozehrávce, končí gólem Besty přesně k tyči.
16:51 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #18 Jiří Besta, asistoval #72 Adam Delong (1:4)
13:46 Rychlý brejk domácích končí prvním gólem, Kún našel křižnou přihrávkou Klápu a ten nadvakrát překonává Bauera.
13:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #32 Michal Klápa, asistoval #12 Vojtěch Kún (1:3)
11:10 Před Punčochářem se otevřela dálnice, nikdo se mu nepostavil do blokua boleslavský obránce střílí svůj druhý gól v zápase.
11:09 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #23 Jakub Vařecha (0:3)
10:08 Zahraj mohl snížit, branku však netrefil.
09:34 Kún v dobré pozici pouze do připraveného Bauera.
07:55 Korbel zaspal první střelu domácích.
06:38 Chyba v domácí rozehrávce po které se míčku ujal Besta, který ho posunul na Punčocháře a ten střílí druhý gól hostů.
06:37 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
04:46 Hosté jdou do vedení, už to vypadalo, že Draslar střelu Zoufalého pokryje, ta mu nakonec smolně propadla za záda.
04:45 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #43 Michal Sládek (0:1)
02:52 Domácí si také chtějí užít míček a nyní se snaží rozehrát oni.
01:10 Vařecha zcela volný na malém brankovišti, Draslar proti jeho backhendu vytáhl skvělý zákrok.
00:40 První boleslavská lajna nic nevymyslela a odchází střídat.
00:01 První buly dnešního zápasu pro hosty.