• 63 62:38
    5:4
    (Renčín)

BLACK ANGELS - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:4p
branky: 19. Jakub Renčín, 24. Martin Obuškevič, 43. Matouš Burian, 55. Jakub Hromada, 63. Daniel Ludvík - 3. Šimon Kuczera, 7. Daniel Chatrný, 33. Lukáš Pešat, 40. Lukáš Herblich; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 455; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 17 - Jan Binder 16; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:0, 1:0
65:00 Komentář hostů Segeťa Robert (Trenér): Video s rozhovory s aktéry utkání najdete na odkazu https://youtu.be/86BLUsirTWg?si=iSFJOxJMcut61lwT
65:00 Komentář domácích Janeček Tomáš (Trenér): Video s rozhovory s aktéry utkání najdete na odkazu https://youtu.be/86BLUsirTWg?si=iSFJOxJMcut61lwT
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
62:38 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #99 Jakub Renčín (5:4)
62:38 Ludvík z dálky natáhl a vyslal na ostravskou bránu nechytatelnou dělovku, která ukončila prodloužení a rozeřvala publikum.
62:00 Bleci drží míček v bezpečí a zbytečně neriskují.
60:56 Hromada zůstal ležet na ostravské polovině, snad bude vše v pořádku.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:30 Black Angels nyní čekají na poslední možnou situaci, než naposledy zaútočí.
57:00 Utkání se po srovnávací brance značně vyostřilo, přibylo tvrdých soubojů, nebezpečných úniků i skandujících a bubnujících fanoušků.
54:42 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #26 Daniel Ludvík (4:4)
54:42 Ludvík se za každou cenu snažil dostat míček zpoza branky k Hromadovi do brankoviště. Napoprvé mu to nevyšlo, protože přihrávku rukou zblokoval Binder, pak zkusil druhou tyč, přičemž brankář hostů stále zůstal u tyče předchozí, čímž odkryl půlku brány pro Hromadu.
50:21 Matiášek se i přes velké množství těl v brankovišti zvládl přesunout proti střele po přihrávce z rohu a zlikvidovat tím skoro jistý gól.
49:23 Matiášek se zorientoval v brankovišti a lapil míček do svých rukou i přes přítomné švihající čepele svých soupeřů.
48:45 Vyloučen hráč #26 Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
48:45 Ludvík nevybíravým zákrokem poslal soupeře do mantinelu a na dvě minuty si tak sedne na trestnou lavici a zpomalí tím tak snahy bleků na srovnání.
47:35 Za Matiáškem zvoní tyč, jeho obrana ale následně dokázala odklidit míček do bezpečí.
45:16 Renčín pálil Binderovi do protipohybu, to ale zkušeného golmana nepřekvapilo.
42:04 Verdikt rozhodčích je, že gól platí. Čas se vrací o čtyři vteřiny zpět.
42:04 Burian slaví, ale rozhodčí gól neviděli, a proto se jdou podívat na video.
42:00 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #93 Radek Hanák (3:4)
40:45 Novopečený kapitán Ludvík se po krosovce vzduchem napřáhl a napálil míč na Bindera, ten ale snížení nepřipustil.
40:01 Na míčku na začátku třetí třetiny FBC Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #46 Šimon Kuczera (2:4)
35:12 Doležal krátkou přihrávkou vybídl Sirotka ke střele, Binder se jeho štiplavého projektilu nezalekl.
32:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat bez asistence (2:3)
32:11 Bleci ztratili míček a dovolili FBC jít do protiútoku dva na nikoho. Matiášek se snažil zvětšit, co to šlo, ale Pešat vsadil na svou střelu a nemýlil se.
30:23 Z nebezpečné standartky střílel z výběhu Hanák. Bránu netrefil, ale od hrany mantinelu se míček odrazil zpátky do předbrankového prostoru, kde ho krotí Binder.
28:58 Doležal se prokličkoval jednoručně k Bindrovi a snažil se ještě oběhnout bránu a skórovat zpoza ní. Tak dlouhé ruce ale nemá...
27:08 Matiášek si vyjel proti Chatrnému až na velké brankoviště, odkud zlikvidoval helmou soupeřovu střelu.
26:27 Matiášek netradičním zákrokem nohama zlikvidoval Pešatovu střelu a zabránil i následujícím dorážkám.
23:54 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Martin Obuškevič, asistoval #69 Filip Neklan (2:2)
23:54 Neklan nejprve zastavil ostravský útok, míček se od něj odrazil k Obuškevičovi, který dalekonosnou ranou od půlky nad Binderovu nohu skóruje.
20:01 Druhou třetinu po vyhraném vhazování začnou s míčkem na holích Bleci.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
18:19 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #9 Marek Fryš (1:2)
18:19 Renčín se tentokrát po krosové přihrávce nemýlil.
17:16 Vyloučen hráč #50 Lukáš Pešat družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:59 Renčínovi ve střele poskočil míček a nedokázal trefit odkrytou branku.
13:38 Vyloučen hráč #34 Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
13:05 Binder nejprve předvedl skvělý zákrok proti Burianovi a pak hned letí na střídačku, protože rozhodčí zvedl ruku ve znamení odloženého vyloučení.
12:03 Neklan fantastickou přihrávkou našel Doležala, který zvládl vystřelit i ze vzduchu. Binder se stihl ale přesunout.
07:39 Čáslava po dlouhé době vystřelil za domácí tým na Binderovu branku. Binder je ale zatím jistý.
06:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #32 Marcel Jakubec (0:2)
06:27 Chatrný střelou od mantinelu překonal Matiáška, jehož střela byla svou rychlostí skoro nechytatelná.
06:13 Pešat opět v akci, v šanci dva na nula se rozhodl vystřelit sám, Matiáška neprostřelil.
05:38 Blackovská rozehrávka zatím vázne, Pešat byl schopen se chopit v útočném pásmu míčku a vystřelit na bránu.
02:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #46 Šimon Kuczera, asistoval #38 Jan Daniš (0:1)
02:30 Kuczera se odtrhl a schoval se za obránci domácích, kde ho našel Daniš. Kuczera pak kličkou do backhandu překonal padajícího Matiáška.
01:18 V brankovišti hostrů bylo rušno, pro vzdušný balonek si ale Binder skočil a lapil jej do svých rukou.
00:01 První vhazování zápasu bylo přerušeno faulem FBC, rozehrávají bleci.
00:00 Black Angels zatím nezažívá nejlepší vstup do sezony. V prvním kole v prvním superligovém utkání haly ve Štěrboholech těsně podlehli Pardubicím a v repríze loňského čtvrtfinále prohráli s Vítkovicemi 1:6. FBC Ostrava je oproti tomu zatím bezchybná, nutno podotknout, že se proti nim postavily poněkud slabší celky a i tak výsledkově úplně nepřesvědčili. Karlovarské Hurikány porazili jen o gól a nováčky z BUTCHIS o dva. Dnešní zápas je pro obě družstva zásadní pro rozjetí úspěšné sezony.
00:00 KOHO SLEDOVAT: BLACK ANGELS: Marek Fryš - Z celé sestavy je tento tvrdý hráč nejvytíženější černý anděl s průměrným časem na hřišti 24:04 minut FBC ČPP BYSTROŇ GROUP OSTRAVA: Marek Bräuer - zatím v Livesport Superlize 2023/2024 dva góly a dvě asistence
00:00 Bleci se opět rozhodli přinést superligový florbal do Loun. Naposledy se zde v rámci 3. utkání čtvrtfinálové série utkali s ostravskými Vítkovicemi, dnes se o tři body poperou s jejich městskými rivaly FBC. Jejich zápas s vítkovickými rytíři se nevydařil a předznamenal jejich časný konec v nadstavbové části, jejich předchozí klání v této hale však do té doby vždy skončily radostnými pokřiky černých andělů. Úplně poprvé se zde představili na konci minulé základní části proti České Lípě, kterou porazili 8:6 zejména kvůli velmi vydařené druhé třetině. Následně brzy na to měli příležitost na svůj poslední úspěch navázat v třetím a rozhodujícím zápase předkola PLAYOFF proti Liberci. Tento zápas přinesl nervydrásající drama do posledních sekund. Bleci bránili svůj tenký náskok dvou gólů, když v čase 58:23 snížil na rozdíl jediné branky Jakub Mádlo. Poslední minuta a půl utkání nabídla zejména heroický výkon dnes nastupujícího brankáře Ondřeje Matiáška, který zabránil prodloužení a poslal Black Angels dál do čtvrtfinále.
00:00 Vážené divačky a vážení diváci, vítejte u online zápisu výjezdního utkání 3. kola Livesport Superligy mezi BLACK ANGELS a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.