5:4
    (Renčín)

Drama mezi Bleky a ostravským FBC rozsekl nastavený čas!

Hráči Black Angels po gólu | foto: Black Angels

Sobotní program Livesport Superligy nabídl jediné utkání mezi pražskými Black Angels a ostravským FBC.

BLACK ANGELS - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:4p (1:2, 1:2, 2:0, 1:0)

Do úvodního vedení se dostali florbalisté Ostravy, kteří opanovali začátek první třetiny a vedli tak 2:0. Těsně před koncem první části ale domácí snížili díky přesilové hře a chvíli po startu druhé třetiny dokonce srovnali na 2:2. FBC Ostrava se dobrého startu utkání nechtěla vzdát a znovu utekla do dvoubrankového náskoku, který ale Bleci znovu zvládli dorovnat a v závěrečném prodloužení nakonec sami rozhodli o své dvoubodové výhře. K pražskému triumfu přispělo pět různých střelců.

Branky: 19. Renčín, 24. Obuškevič, 43. Burian, 55. Hromada, 63. Ludvík - 3. Kuczera, 7. Chatrný, 33. Pešat, 40. Herblich. Rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. Diváci: 455. Zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 17 - Jan Binder 16. | MATCH CENTER | OHLASY