• 60 59:56
    10:8
    (Frank)

Florbal Ústí - Aligators Klobouky 10:8
branky: 6. Lukáš Täuber, 11. Dan Semerád, 12. Vojtěch Esterka, 17. Jakub Krupica, 18. Vladimír Trčka, 23. Albert Kouba, 26. Albert Kouba, 30. Šimon Secký, 32. Albert Kouba, 58. Jan Samuel Polák - 4. Roman Svoboda, 12. Mikuláš Svoboda, 30. Mikuláš Svoboda, 41. Jakub Gremmel, 45. Ondřej Lorenc, 58. Mikuláš Svoboda, 60. Mikuláš Svoboda, 60. Mikuláš Svoboda; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 242; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 15 - Michal Prokeš 6, Patrik Rychlý 14; po třetinách: 5:2, 4:1, 1:5
60:00 Rozhovory po utkání
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:56 GÓL Aligators Klobouky! 10:8
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #8 Mikuláš Svoboda, asistoval #28 Ondřej Frank (10:8)
59:43 GÓL Aligators Klobouky! 10:7
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #8 Mikuláš Svoboda, asistoval #89 Tomáš Jedlička (10:7)
57:57 GÓL Aligators Klobouky! 10:6
57:28 Timeout Aligators Klobouky
57:28 GÓL Florbal Ústí! 10:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Jan Samuel Polák, asistoval #67 Pavel Vlček (10:5)
57:28 Polák si vstřelil svůj první gól za ústecký A tým.
55:47 Šedivý si míček udržel i přesto, že mu byli v patách dva protihráči.
54:40 Esterka vyblokoval výhoz brankáře Rychlého.
51:35 Trčka rychlostí větru přeběhl na míčku k brance hostí a nahrál dál.
50:42 Vyloučen hráč #8 Mikuláš Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
49:32 Vyloučen hráč #31 Matěj Macák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení
46:28 Štěpánek se vyhrnul po míčku jako lev.
44:44 GÓL Aligators Klobouky! 9:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #68 Ondřej Lorenc, asistoval #3 Matyáš Zouhar (9:5)
44:32 Kouba tvrdě vystřelil a Šedivý čekal na dorážku
43:30 Vyloučen hráč #35 Viktor Kejík družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za opakované přestupky
41:35 Sattler vyslal svou střelu přímo do brankáře!
40:39 GÓL Aligators Klobouky! 9:4
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #9 Jakub Gremmel, asistoval #68 Ondřej Lorenc (9:4)
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
37:05 Štěpánek si se střelou Lorence hravě poradil.
35:51 Trčka byl vyblokován hráčem hostí.
34:45 Zeman se trefuje pouze do nohy Rychlého.
31:31 GÓL Florbal Ústí! 9:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #71 Albert Kouba, asistoval #74 Filip Šedivý (9:3)
31:31 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Patrik Rychlý družstva Aligators Klobouky
31:04 Esterka ve velké šanci.
29:33 GÓL Florbal Ústí! 8:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 Šimon Secký, asistoval #76 Pavel Zeman (8:3)
29:33 Secký odeslal týmu hostí rychlou odpověď.
29:15 GÓL Aligators Klobouky! 7:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #8 Mikuláš Svoboda, asistoval #68 Ondřej Lorenc (7:3)
27:46 Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:46 Šedivý zabránil akci hostí, ale je poslán na trestnou lavici.
25:36 GÓL Florbal Ústí! 7:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #71 Albert Kouba, asistoval #85 Lukáš Täuber (7:2)
25:36 Kouba vstřelil neskutečný gól, kdy si obehrál hráče hostí a tvrdě vystřelil přímo do branky!
22:04 GÓL Florbal Ústí! 6:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #71 Albert Kouba, asistoval #19 Vojtěch Semerád (6:2)
21:16 Esterka střílí mimo bránu.
20:46 Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:36 Semerád V. výborně vypáli z boku, ale protihráči byli připraveni blokovat.
19:34 Vyloučen hráč #9 Jakub Gremmel družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:27 Štěpánek pod tlakem.
17:25 GÓL Florbal Ústí! 5:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #30 Vojtěch Esterka (5:2)
16:46 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Jakub Krupica, asistoval #13 Šimon Secký (4:2)
13:27 Zemanova střela na bránu byla vyblokována.
11:53 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #27 Dan Semerád (3:2)
11:17 GÓL Aligators Klobouky! 2:2
10:53 Štěpánek je pozorný a nenechal míček utéct do své svatyně.
10:29 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #17 Vladimír Trčka (2:1)
10:04 Esterkovi se nedaří prolomit štít Prokeše.
09:10 Vyloučen hráč #8 Mikuláš Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání
08:19 Semerád V. a Kouba se dostali společně do popředí, ale jejich akci jim hostí překazili.
07:24 Vyloučen hráč #65 Jan Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
05:40 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Lukáš Täuber, asistoval #95 Martin Horn (1:1)
05:40 A domácí hostím posílají rychlou odpověď a dorovnávají skóre!
05:24 Esterka zasadil první tvrdou ránu do Prokeše!
03:18 GÓL Aligators Klobouky! 0:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #69 Roman Svoboda bez asistence (0:1)
01:25 Kouba měl skvěle naběhuto, ale míček mi sklouzl z čepele.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00 Srdečně Vás vítám u dnešního posledního zápasu na půdě domácích.