8:7
    Šimon TOŠKA
    ()

FBC Letka Toman Finance Group - FbC Plzeň 8:7p
branky: 2. Dominik Hubl, 21. Vojtěch Blana, 31. Petr West, 41. Jan Hranický, 43. Jan Vojáček, 45. Dominik Hubl, 48. Radim Kahánek, 65. Šimon Toška - 9. Matěj Čelakovský, 19. Tomáš Němeček, 20. Vít Malý, 20. Matěj Čelakovský, 45. Václav Zábran, 49. Václav Zábran, 52. Vojtěch Kuneš; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Tomáš Petr 17 - Jan Král 21; po třetinách: 1:4, 2:0, 4:3, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
64:11 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 8:7
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #27 Šimon Toška z trestného střílení (8:7)
64:10 Nikdo nechce udělat chybu a uvidíme trestné střílení. Pro domácí.
61:13 Hubl si obhodil svého obránce, ale nezakončil. O míček se bojuje v rohu Letky a na míčku hosté.
60:25 Domácí mají míček na svých holích a zatím čekají na dobrou příležitost.
60:02 úvodní buly prodloužení vyhrál tým hostí. Prodloužení se hraje na 5 minut a po třech hráčích na každé straně.
60:01 Bude mít Letka opět raketový start a dá gol hned v prodloužení ? To uvidíme za pár okamžiků.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:16 Dočkáme se prodloužení ?
58:07 Blana rozehrává z rohu, ale nevymyslel to dobře.
56:53 Domácí chcou rozhodnout v základní hrací době.
56:52 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
56:17 Domácí nevyužili tuto přesilovku šance byly. Rozehrávka z rohu pro Plzeň. Střela šla přímo na golmana domácích Petra, ten absolutně vůbec nevěděl, že má míček pod sebou. Naštěstí obránci pomohli a míček vyhodili do bezpečí.
54:39 Letka krásna akce z hokejky na hokejku. V poslední fázi selhal Šincl, kdy mu míček přeskočil hůl.
53:29 Blana skončil v bráně soupeře a ještě dostal míčkem do hlavy, kdyby nespadl, asi by to byl gol. Letka měla dobrou příležitost, ale Šincl netrefil ideálně. Hubl hledá komu by poslal přihrávku.
52:59 Vyloučen hráč #90 Matěj Čelakovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
52:42 Král bez koruny, tedy bez helmy. Rozhodčí přerušuje už je ale vše v pořádku a může se pokračovat.
51:46 GÓL FbC Plzeň! 7:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš bez asistence (7:7)
50:50 Šincl krásnou střelou prověřil golmana hostí Krále. Do další akce se hnal Blana, ale stopku mu vystavil Brabec.
50:06 Buchta(Plzeň) si tělem odstavil Kahánka a nakonec i přihrál na volného spoluhráče, který vystřelil. Petr byl na svém místě. Stav utkání tedy zůstává stejný. Dobrou šanci měl Hanzlík, který netrefil poloprázdnou bránu.
48:20 GÓL FbC Plzeň! 7:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #68 Matěj Šebek (7:6)
48:20 Plzeň má ještě dost času na srovnání. A snaží se o to a taky se jí to povedlo.
47:44 Ze štěstím, ale Kahánek to tam protlačil do teploměru hostujicího golmana a Letka si opět bere dvoubrankové vedení.
47:00 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 7:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #2 Vojtěch Blana (7:5)
45:48 Domácí toho za první minutu moc neukázali. Hubl dostal nabito na střelu z první, ale netrefil dobře. Šincl na Vojáčka, ten na Hubla. Zatím bez střely.
45:00 Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení
44:59 Letka sice odskočila o dva goly, ale zbytečně nechala dát gol.
44:25 GÓL FbC Plzeň! 6:5
44:01 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 6:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #52 Petr West (6:4)
43:07 Vojáček z otočky do pravého horního rohu, krásná rána a Letka si bere vedení.
42:19 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #2 Vojtěch Blana (5:4)
41:35 Hubl bojuje jako lev o míček spolu s hostujícím Čelakovským.
41:25 Neuvěřitelný začátek mají domáci borci, tentokrát už po osmi vteřinách.
40:08 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #2 Vojtěch Blana (4:4)
40:01 Úvodní buly vyhrál tým hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 12:4
39:59 Více se toho v této třetině už nestane.
37:58 V šesti gol nedali, takže Letka šla do čtyř. Plzeň v přesilovce toho zatím moc neukázala.
37:56 Vyloučen hráč #47 Tomáš Elbl družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
36:04 Hosté jsou v šesti, možná budou hrát přesilovou hru.
35:51 Šrámek mohl srovnat, ale vyslal střelu přesně do středu golmana.
34:22 Minuta přesilové hry za námi. Hranický před bránou dostal nabito, ale minul bránu.
34:02 Domácí mají k dobru přesilovou hru. Hubl dával na Blanu, ten vracel do druhého rohu, tam ale míček nikdo z domácích nezpracoval.
33:22 Vyloučen hráč #73 Josef Tomášek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
31:22 Nadvakrát to museli domácí dotlačit míček do branky, ale povedlo se a po děsivém konci první třetiny se Letka chytla.
30:58 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #52 Petr West, asistoval #9 Daniel Filip (3:4)
28:23 Malý(Plzeň) dostal mraky prostoru na svou střelu, obránce se nestihl postavit proti střele, ale Malý vyslal střelu, která nešla do brankového prostoru.
26:00 Filip krásně obral o míček od obránce hostí a šel spolu s Hublem proti jednomu obránci. Hubl dostal dobrou přihrávku, ovšem golman hostí se skvěle stačil přemístit. Hubl si od plic zanadával na sebe, ví, že toto mohlo skončit golem.
25:33 Aktivní napadání od Sedláčka(Letka). Nebezpečná rozehrávka pro hosty. Naštěstí si to domácí pohlídali.
23:22 Letka obstřeluje golmana hostí, ten odolává tomuto tlaku, ale jde vidět, že Letka se chce přiblížit na skore jednoho golu.
20:50 Po rychlém golu se hra zklidnila. Čech(Letka) chtěl vyslat střelu, ale míček mu sjel  z čepele.
20:20 Letka má opět výborný vstup do třetiny, kdy hned z první akce dává gol.
20:15 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #22 Jan Vojáček (2:4)
20:00 Střely v 1. části: 3:12
19:57 Toto čekal asi málo kdo. Tři rychlé goly dala Plzeň do šatny. Na toto se bude Letce v druhé třetině blbě reagovat.
19:11 GÓL FbC Plzeň! 1:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský bez asistence (1:4)
19:02 GÓL FbC Plzeň! 1:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #68 Matěj Šebek (1:3)
18:14 GÓL FbC Plzeň! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #62 Matěj Vošta (1:2)
18:13 Hubl(Letka) měl choutky vstřelit gol, ale míček je neposedný.
15:34 Winter(Plzeň) dostal přihrávku z poza brány. U něj nebyl nikdo z obránců domácích, takže měl čas vystřelit. Domácí golman byl pozorný a nepřipustil nic náhodě. Momentálně se domácí nemohou dostat do větší šance. A posledních 5 minut je více na míčku Plzeň. Uvidíme zda se jim podaří před koncem první třetiny převést skore na svou stranu.
13:00 Rozehrávka pro hosty. Ale rozehrávka šla zpátky na obránce a ten začínal tedy od své vlastní brány.
12:30 Hubl hledal velkou žabičkou přes půl hřiště Westa, ten vystřelil, to byl těžký míček.
10:11 Horažďovský(Plzeň) další jedovatá střela, tentokrát do masky domácího branákaře Petra. Hosté po pomalém začátku se rozjíždějí.
08:50 Čelakovský(Plzeň) si vzal míček někde od půlky hřiště, prokličkoval mezi dvěma hráči a vyslal prudkou střelu do horního růžku. Tady byl domácí golman bezmocný. Ale prakticky z ničeho nic se Plzeň dostala k vyrovnávacímu golu.
08:05 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský bez asistence (1:1)
05:50 Winter(Plzeň) hledá jak a kudy by přihrál na volného spoluhráče u něj jsou ale dv a hráči Letky a nedají mu ani centimetr prostoru.
04:05 Letka kombinuje u své brány a čeká na vhodý pohyb svých křídel, vhodná přihrávka přišla na Hranického ten ale míjí bránu.
03:20 Plzeň nám zatím toho moc nepředvedla, asi jsou po dlouhé cestě ještě studení.
02:30 Letka svůj úvodní tlak proměnuje v gol, kdy Hubl s lehkým štěstím dotlačil míček za záda golmana hostí.
01:41 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #9 Daniel Filip (1:0)
00:43 Kahánek(Letka) v dalším pokusu o ohrožení brány, ale míček byl neposedný a rána letěla nad. Ovšem Letka je od prvních vteřin na míčku a chce dát gol.
00:01 Letka nastoupila ve velkém stylu, hned z buly se pokusil vstřelit gól Vojáček.