• 64 63:20
    2:3
    (Vlachová)

Panthers Praha - Crazy girls FBC Liberec 2:3p
branky: 8. Nikola Křemenáková, 15. Jana Pavlicová - 49. Kateřina Kvapilová, 55. Monika Žapková, 64. Kateřina Kvapilová; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tea Mažáryová 46 - Kateřina Dlouhá 25; po třetinách: 2:0, 0:0, 0:2, 0:1
65:00 Sestřih utkání.
65:00 Ohlasy po utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 1:3
63:20 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #45 Kateřina Kvapilová, asistoval #88 Karolína Vlachová (2:3)
63:20 Nešťastný lob skončil toto vypjaté utkání za zády Mažáryové a ukončil tak toto dnešní utkání.
62:44 Zikmundová teď strdnatě nastavila své tělo jedovaté střele od mantinelu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:15
58:07 Křemenáková jde sama na bránu a bohužel tyčka.
57:22 Neshoda Pavlicové z Gocovou a je z toho šance pro Liberec.
56:30 Pavlicová ani na dvakrát netrefila balońek za záda liberecké gólmanky.
54:30 Tentokrát Zikmundová pálila těsně vedle levé tyčky.
54:13 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #54 Monika Žapková bez asistence (2:2)
54:13 Žapková vystřelila od mantinelu, míček proskákal až za záda panterské brankářky.
53:40 Zikmundová se rozběhla až na polovinu soupeře a vystřelila. Nicméně trefila maximálně tak házenkářskou bránu. I tak vykouzlila úsměv na tváři svým spoluhráčkám.
52:05 Je vidět, že už Panterkám dochází síly. Není divu. Hrají na 9 lidí, ale i tak hrají skvěle.
51:45 Liberec drží Panthers na vlastní polovině.
50:20 Budská skvěle blokuje Žapkovou.
48:09 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #45 Kateřina Kvapilová, asistoval #77 Julia Opic (2:1)
48:09 Nahrávka z poza branky a je z toho první gól Liberce.
46:25 Faťunová vybojovala balónek na své polovině a dostala se až ke střele. Bohužel jen do brankářky.
45:28 Žapková pálí do své spoluhráčky.
44:11 Jedovatá střela Liberce. Mažáryová drží Panthers.
42:52 Vlčková ze standartky na Gocovou. Ta bohužel pouze do golmanky.
40:00 Střely ve 2. části: 8:17
39:25 Poslední dvě minuty ve vysokém tempu. Šance mají obě družstva, ale skóre se nemění.
38:40 Žbánková do brankářky.
37:56 Pantherky teď předvedly krásnou kombinace na jeden dotek. Až před libereckou bránu,kde bohužel závar neskončil dalším gólem Pavlicové.
37:30 Rozehnalová pálí dalekonosnou jedovatou střelu, kterou zneškodnila brankářka.
36:40 Gocový zapoměla, že už nehraje se Žbánkovou. Namazala jí a ta následně do bloku.
35:41 Liberecké náhradnice už se rozběhávají.
35:06 Místy to v Rudné vypadá, jak na švýcarských pastvinách. Zvony zní.....
34:01 Liberecké zvony a mohutný hlas trenéra, se snaží popohnat své svěřenkyně k vyššímu tempu.
32:46 Žbánková z otočky na Opic. Domácí opět zachraňuje pravá tyčka.
30:40 Pabiánová jedovatou střelou těsně vedle pravé tyčky.
30:20 Soupeř stupňuje tlak, ale Pantherky se statečně drží.
28:51 Gocová na Vlčkovou. Bohužel mimo.
27:10 Liberec teď tlačí Panthers.
26:16 Odbráněná standartka v rohu domácích.
23:20 Žapková před prázdnou bránu, kde nikdo nebyl.
20:01 Buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 10:14
20:00 Domácí tým předvádí krásný výkon. Liberec zatím nemá moc šancí.
19:55 Liberec zkouší hru v 6.
17:50 Krásná kombinace domácího týmu.
14:45 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #28 Adéla Vlčková (2:0)
14:45 Krásná akce domácích. Zikmundová lobíčkem na Vlčkovou. Ta z otočky před bránu na Pavlicovovu a máme z toho vedení 2:0.
11:05 Vyloučen hráč #76 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za opakované přestupky
10:32 Faťunová krásnou nahrávkou na Budskou před bránu. Bohužel jen tyčka.
09:51 Liberec poprvé ohrožuje domácí branku. Mažáryová s přehledem chytá.
07:13 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #84 Nikola Křemenáková bez asistence (1:0)
07:13 Velký chumel před brankou Liberce a je z toho gól Křemenákové.
03:27 Rozehrávka domácích končí střelou na branku.
01:51 Gocová si prokličkovala sama celé hřiště. Bohužel střela letěla mimo.