• 60 59:22
    6:3
    (Kotzurová)

PSN Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:3
branky: 13. Radka Korbelářová, 21. Kateřina Seemannová, 28. Lucie Želízková, 47. Kateřina Seemannová, 56. Michaela Mechlová, 59. Radka Korbelářová, 60. Kateřina Seemannová - 2. Michaela Mlejnková, 30. Adriana Středulová, 60. Paulína Hudáková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 22 - Veronika Tomšová 20; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:1
60:00 Komentář trenéra domácích. Komentář nejlepší hráčky domácích. Komentář trenéra hostů. Komentář nejlepší hráčky hostů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:51 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (7:3)
59:50 Seemannová střílí k levé tyči - Tomšová už se nestíhá přesunout.
59:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (6:3)
59:21 Hudáková posílá neskutečnou bombu přesně do pravého rohu.
58:50 Obě Korbelářovic teď míjí prázdnou branku.
58:37 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová bez asistence (6:2)
58:36 Korbelářová ze středu pálí a trefuje se do prázdné brány.
58:10 Lehké pochybení ze strany domácích - Drbalová situaci zachraňuje.
57:50 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:30 Středulová střílí od mantinelu - trefuje pouze pravou tyčku.
57:20 Tatran v těžké situaci 6-2.
57:13 Vyloučen hráč #11 Karolína Stůjová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
56:40 Ostravským hráčkám se několikrát odkryla branka, bohužel této šance nevyužily.
56:00 Ostrava zkouší hru v 6.
55:24 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #15 Vendula Beránková (5:2)
55:23 Mechlová si zatahuje míček za tělo, jde do výběhu a posílá bombu k pravé tyči.
54:34 Ostravské hráčky teď nabraly druhý dech a zatlačily domácí na obrannou polovinu a Drbalovou zasypaly střelami.
53:17 Brejk Mlejnkové a Zagórské. Mlejnková přihrává na uvolněnou Zagórskou, která se bohužel netrefuje za Drbalovou.
51:30 Kabelková po mantinelu, přihrává před branku na Gocovou. Tentokrát si může Tomšová oddechnout.
50:06 Seemannová pálí z první po přihrávce od Beránkové, bohužel  nad.
49:29 Beránková pálí od mantinelu, trefuje bohužel pouze golmanku.
48:40 Korbelářová z rohu přihrává před branku, Mechlová bohužel promachuje.
48:28 Vyloučen hráč #9 Veronika Rybičková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
46:54 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová bez asistence (4:2)
46:53 Seemannová běží po levém mantinelu a posílá míček do pravého horního rohu.
45:48 Ostrava na míčku a hráčky hledají prostor pro útok.
45:00 Vernerová se prokličkovala do útoku, do střelecké pozice se však nedostala.
43:37 Zagórska střílí za vysunutou Drbalovou - trefuje pouze tyčku.
43:00 Drbalová a její neuvěřitelný zákrok po střele Chúpeková z hrany malého brankoviště.
42:30 Hra se teď rychle přesouvá z jedé strany na druhou, ale ani jeden tým si nevypracoval vyloženou šanci.
41:29 Standardka Tatranu v rohu končí nahrávkou na Beránkovou na polovinu, která střílí - do bloku.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:54 Lovíšková získává míček a z velkého brankoviště střílí.
39:15 Standardka Ostravy v rohu, končí střelou Středulové. Drbalová nohou vyráží.
38:20 Hermannová si připisuje další blok.
38:01 Seemannová ze středu střílí - bohužel míří moc vysoko.
37:28 Hudáková v šanci. Míček jí vypichuje Hermannová.
34:50 Mlejnková teď oloupena Hermannovou na polovině. Tatran pokračuje v tlaku.
33:48 Mechlová blokuje nebezpečnou přihrávku.
32:40 Domácí sice na míčku, ale Zagórska je velmi důrazná. Domácí ztrácí míček, čehož Ostrava okamžitě využívá.
31:33 Ostrava situaci 2-1. Drbalová čape.
30:52 Drbalová teď ustála ostavskou palbu.
29:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #42 Linda Pudišová (3:2)
29:05 Tlak Ostravy se vyplácí. Středulová ze středu střílí a její střela, mířená do pravého horního rohu, končí za Drbalovou.
28:50 Situace se teď otočila a Ostrava teď určuje tempo hry.
27:09 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková bez asistence (3:1)
27:08 Želízková běží a se 100% přesností pálí na vzdálenější tyč.
26:18 Chúpeková obíhá za brankou k mantinelu a pálí na Drbalovou.
26:00 Přihrávka před branku, kde Lovíšková tečuje - Tomšová chytá.
25:17 Domácí teď zatlačily Ostravu hluboko do obranného pásma.
24:00 Odražený míček a Hudáková se ze vzduchu trefuje - pouze do tyčky.
23:50 Mechlová zachytává zadovku Hudákové a pokračuje na útočnou polovinu.
23:00 Hermannová z půlky přihrává na matinel na Korbelářovou, ktará střílí z první. Tomšová se stíhá přesunout.
22:31 Korbelářová ze středu pálí - Tomšová rukou vyráží.
21:35 Standardka Ostravy v rohu. Beránková získává přihrávku a ihned přechází do protiútoku. Střílí, bohužel míjí.
20:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
20:58 Přihrávka na Seemannovou u malého brankoviště, která doťukává míček po zemi za Tomšovou.
20:01 Buly pro Ostravu, která si míček s rozvahou posílá mezi obránkyněmi.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:16 Vyloučen hráč #99 Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:00 Tatran stále na míčku.
18:37 Želízková v oslabení získává míček a s Beránkovou se přesouvají na útočnou polovinu.
18:17 Vyloučen hráč #8 Lucie Vernerová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
16:40 Přihrávka Želízkové od mantinelu na Mechlovou, která natahuje a pálí ze středu. Těsně míjí.
15:31 Ostravská standardka v rohu. Přihrávka na půlku a na Bínovou, které střela bohužel nesedla.
12:50 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #7 Simona Korbelářová (1:1)
12:49 Korbelářová Simona získává míček a posílá jej před branku na sestru Radku, která posílá míček za Tomšovou a tímto gólem srovnává skóre.
12:40 Korbelářovic děvčata vytváří neuvěřitelný tlak na obranu hostů.
10:24 Ostrava v rychlém brejku v situaci 2-1. Hermannová zachytává nebezpečnou přihrávku od Mlejnkové.
10:15 Stůjová probíhá po mantinelu do útoku a nahrává před branku na Korblářovou. Ostravská obrana si s touto situací poradila.
08:50 Domácí lajna "mlaďošek" si poradila s rozehrou Ostravy a přesouvá se do útoku.
07:25 Hudáková si v rohu poradila v souboji pod tlakem dovjčat Korbelářových.
06:38 Výborný blok Beránkové po střele Kotzurové.
05:45 Chúpeková ze středu Pálí - Drbalová vyráží.
05:12 Domácí získávají míček ve středním pásmu a Korbelářová střílí.
04:41 Tlak Tatranu v předbrankovém prostoru je neuvěřitelný a Tomšová si pořádně mákla.
03:55 Drbalová si teď připisuje důležitý zákrok.
03:34 Ostrava na sekundu zavírá Tatran na polovině. Korbelářová zachytává přihrávku a střílí. Tomšová vyráží, druhá Korbelářová trefuje odražený míček, bohužel přestřeluje.
03:25 Mlejnková ze středu pálí. Mechlová blokuje tutovku.
02:31 Korbelářová získává míček na velkém brankoviště a ihned zakončuje. První střela nevychází, ještě jednou doráží. Tomšová však bezchybná.
01:54 Standardka Tatranu v rohu. Přihrávka nahoru na Hermannovou, která z poloviny střílí, její šance je však zblokována.
01:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #42 Linda Pudišová (0:1)
01:08 Přihrávka na Pudišovou, která místo střely volí přihrávku na Mlejnkovou, která zakončuje do odkryté branky.
00:40 Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
00:01 Úvodní buly pro domácí. Míček putuje mezi Beránkovou a Mechlovou. Zagórska jim rozehru pořádně znepříjemňuje.
00:00 Vítám Vás u dnešního utkání 3. kola Extraligy žen mezi týmy PSN Tatran Střešovice a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Přeji příjemnou zábavu.