• 59 58:16
    4:7
    (Běloch)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:7
branky: 12. Josef Juha, 15. Michal Kolář, 35. Josef Juha, 37. Josef Juha - 5. Michal Strnad, 21. Jan Diviš, 30. Michal Strnad, 34. Vojtěch Plaček, 38. Martin Řezáč, 49. Jan Vacenovský, 59. Martin Řezáč; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 66; zásahy brankářů: Ondřej Kratěk 16 - Daniel Műck 21; po třetinách: 2:1, 2:4, 0:2
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Formana: Prováhaný úvod druhé třetiny, nedostatečné nahecování před třetí třetinou a naprosto zbytečná vyloučení nás stálo tři body. Přeji všem šťastné a veselé.
60:00 Komentář trenéra hostů Tomáše Třešňáka : Díky klukům za předvedený výkon. Myslím si , že jsme dnes získali tři body zaslouženě, škoda pouze zbytečných vyloučení, Přeji pěkné svátky všem .
60:00 Nejlepšími hráči byli vyhlášeni na straně hostů hráč číslo 11 Jan Běloch a za domácí hráč číslo 44 Martin Doležal
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině 7:6
59:12 Tento zápas už Chodov v klidu dohraje, domácí bohužel dnes nadělali spoustu chyb a někteří některé chvíle vypustili úplně a za to pak trpí celý tým
58:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč, asistoval #11 Jan Běloch (4:7)
51:35 vynikající zákrok domácího gólmana
50:10 Michal Kolář si opět půjde zbytečně odpočinout na trestnou lavici a poskytne tak Chodovu šanci na zvýšení stavu
49:09 Matěj Surák vyzkoušel pozornost gólmana hostů
48:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #43 Jan Vacenovský, asistoval #55 David Švábek (4:6)
45:55 posledních pár vteřinek , ale domácí se stále trápí
44:24 Chodov dává domácím další šanci na vskříšení
41:08 Šimon Doubek promarnil šanci střílet do prázdné brány
40:50 Domácím se nedaří v přesilové hře
40:01 poslední třetinu zahájí domácí přesilovou hrou , která potrvá (pokud nepadne branka) ještě 1:37
40:00 Střely na bránu ve druhé části , domácí 6, hosté 7.
37:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč, asistoval #6 Vojtěch Plaček (4:5)
37:40 I Martin Řezáč předvedl své umění a našel malinkou skulinku mezi rukou a nohou domácího gólman
37:17 Maty Krebner zachraňuje míček z brankové čáry
36:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #9 Matyáš Krebner (4:4)
36:08 Luxusní branku teď vstřelil Josef Juha a srovnal stav na 4:4
34:49 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:4
34:49 Bohemians využívá hru 5 na 3
34:19 Jan Diviš si vysloužil trest od rozhodčího za své špatné chování
34:00 Domácí ve výhodě , zahrají si přesilovou hru
33:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Vojtěch Plaček, asistoval #46 Jan Diviš (2:4)
33:09 Chodov je odměněn za svou bojovnost další brankou
30:30 Chodovu se teď lépe daří, domácí působí zaraženě a nemohou se dostat do klidu a tempa
29:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Michal Strnad, asistoval #11 Jan Běloch (2:3)
29:31 V poslední vteřině Chodov využívá svou přesilovou hru
29:09 Střelu Jana Bělocha gólman domácích likviduje
28:42 Pěkná práce Jakuba Buršíka při domácím oslabení
27:17 Štěpán Čuda teď asi viděl všechny svaté, v souboji mu na hlavu nerad dosedl Martin Řezáč
26:10 Krásná kombinace Krebner + Juha + Netrefa , střela končí v náruči Dana Mücka
25:27 Dan Škoula teď trestuhodně přenechal přihrávku Chodovu
23:29 Martin Řezáč se pokusil překonat Ondru Kraťka
23:04 hosté opatrně postupují na polovinu domácích
22:29 Filip Pletka v gólové šanci
21:44 čerstvé síly na hřišti a boj pokračuje
20:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #46 Jan Diviš, asistoval #6 Vojtěch Plaček (2:2)
17:32 domácí u míčku , ale nemohou najít vhodnou pozici ke střele
16:15 zápas trochu přitvrzuje, zatím co technika trochu stávkuje.
14:16 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #27 Michal Kolář, asistoval #17 Matěj Surák (2:1)
14:16 Po srovnávacím gólu měla Bohemians trošku navrh, a pečetí to další brankou
12:38 Chodov u míčku
11:29 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Josef Juha bez asistence (1:1)
11:29 Pepa Juha na dvakrát , ale přeci srovnává stav zápasu
11:02 Martin Doležal se pokusil prostřelit gólmana hostů
10:20 Matěj Petrovič ve velké šanci na srovnání , ale střela se mu vůbec nepovedla
09:24 Filip Pletka míří vysoko nad domácí bránu
08:56 Jedovatá střela hostů končí v rukou Ondřeje Kraťka
07:42 Martin Řezáč ve vlké šanci , ale i tady domácí gólman uspěl
06:47 malý závar před chodovskou bránou gólman hostů ustál
05:49 Bohemians zakládá útok
04:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
04:29 pěkná kombinace Chodova, dělovka Michala Strnada prošla do brány pod nohou Ondry Kraťka
03:31 V oslabení bojuje Pepa Juha jak lev
02:26 hned od začátku se hraje ve svižném tempu
01:12 I na druhé straně si domácí gólman osahal míček
00:27 Brankař hostů si připisuje první zákrok po střele Patrika Šebka
00:01 První bule za námi a jdeme nato.
00:00 Dobrý večer vítáme Vás u 15 kola juniorské G2 ligy. V zápase uvidíme dva pražské týmy, domácí FbŠ Bohemians DDM Praha 7 a hostující FAT PIPE Florbal Chodov.