3:6
    Petr KOLÁČNÝ
    ()

Florbal Ústí - Bulldogs Brno 3:6
branky: 5. Jakub Kolstrunk, 11. Miroslav Fořt, 41. Vojtěch Esterka - 22. Michal Pešák, 26. Lukáš Gregr, 29. Filip Sedmera, 36. Lukáš Gregr, 57. Lukáš Kučera, 58. Petr Koláčný; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 502; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 14 - Martin Koudelka 25; po třetinách: 2:0, 0:4, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
57:28 GÓL Bulldogs Brno! 3:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný bez asistence (3:6)
56:49 Timeout Florbal Ústí
56:00 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #87 Lukáš Gregr (3:5)
52:57 Neskutečná šance domácích! Fořt byl s Peškou opravdu milimetry od přečíslení.
52:18 Kolstrunk začíná s nápravou chyby a střílí jednu pěknou střelu do Koudelky.
49:28 Koltstrunk to teď mírně zbrlblal, ale svo chybu určitě napraví.
46:41 Kužel do bloku!
40:07 GÓL Florbal Ústí! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
39:39 Jak domácí tak hostí předvadí jednu dobrou akci za duhou, brankáři si v tomto zápase rozhodně neodpočinou.
37:31 Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
35:17 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #25 Petr Koláčný (2:4)
33:54 Kalousek vystřelil přímo do Hraběho, kteý jeho střelu již očekával.
33:35 Vyloučen hráč #27 Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:18 Kolstrunk poslal Koudelkovi krásnou střelu po zemi, ten to ale očekával a byl na to připraven.
30:42 Hrabě předvedl krásný zákrok, který si přidává na své konto.
28:28 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Filip Sedmera, asistoval #8 Michal Valachovič (2:3)
25:26 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #77 Richard Kalousek (2:2)
25:02 Zeman měl přesně namířeno, ale bohužel ho na poslední chvíli hráč hostí zastavil dobrým blokem.
23:55 Kolstrunk byl ve velké šanci, ale nakonec se bohužel nestrefuje a chvíli na to rozhodčí přerušuje hru.
21:43 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Michal Pešák, asistoval #86 Adam Zukal (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 9:1
19:29 Fořtova dobře mířená rána byla bohužel před brankou vyblokována.
16:22 Fuchsig J. se i přes přesilovku hostí dokázal dostat až za branku Koudelky, kde ho však o míček rychle připravili.
15:31 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
13:45 Peška vypálil opravdu ostrou ránu ze vzduchu, ale bohužel se nestrefuje do branky Koudelky.
12:20 Fuchsig J. byl opravdu blizoučko od přečíslení, ale bohužel nakonec byla jeho střela včas Koudelkou zachycena.
10:54 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #91 Miroslav Fořt, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (2:0)
09:30 Semerádovi V. stačily centimetry a mohl střelit druhý gól zápasu, bohužel se strefil přímo do špičky nohy Koudelky.
08:40 Ještě že Hraběho v brance máme, samostatný únik hráče mohl zastavit jedině on.
08:13 Hostí právě strefují tyčku Hraběho branky a nebyli tak daleko k dorovnání skóre.
04:55 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #30 Vojtěch Esterka (1:0)
04:55 První gólovou střelu zasazuje do Koudelkovo branky Kolstrunk!
03:14 Vondruška na míčku za brankou Koudelky snažil se udržet zuby nehty, ale hostí si s ním rozhodně nebrali žádné servítky a o míček ho připravili.
00:01 Úvodní buli výhrál Fuchsig J. a domácí jsou na míčku..
00:00 Vítám všechny čtenáře u 3. kola semifinále play off. Stav série je 1:1, tak dnes uvidíme, kdo se dostane do vedení.