2

1

4.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Bulldogs Brno 4:3pn
branky: 3. Denisa Kotzurová, 28. Karolína Sigmundová, 30. Karolína Sigmundová, N Karolína Sigmundová - 4. Ema Brucháčková, 14. Marie Jirková, 38. Ema Brucháčková; rozhodčí: Jan Galuszka - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 22 - Martina Franková 32; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:0, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #36 Anna Brucháčková , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #11 Karolína Sigmundová a vstřelil rozhodující gól (4:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #19 Marie Jirková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #99 Paulína Hudáková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #8 Michaela Žáková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #10 Denisa Kotzurová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #36 Anna Brucháčková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #11 Karolína Sigmundová a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Rozhovory po utkání najdete zde:
65:00 Je konec, Ostrava vítězí na nájezdy a bere bod navic.
65:00 Střely v prodloužení: 3:3
64:43 Anna Brucháčková to vzala na sebe a prokličkovala pásmem Ostravy, její pokus chytá skvělým zákrokem Tomšová.
63:58 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
63:58 Trenérský štáb okolo Kuby Robenka si rovněž vybírá oddechový čas a uvidíme, co tahle situace přinese.
63:57 Timeout Bulldogs Brno
63:57 Trenérský štáb Buldoček šahá k oddechovému času. Chybí minutka do konce prodloužení, tak uvidíme, co hosté vymyslí.
63:42 Tomšová likviduje pokus Emy Brucháčkové.
63:02 Franková nohou vykopává pokus Bačové.
62:34 Karolína Sigmundová si vzala míček a zkusila to od pravého mantinelu, její pokus míří mimo tři tyče.
61:49 Buldočky kombinují na své polovině a hledají skulinku skrz obranu Ostravy.
61:02 Franková s vypětím všech sil vytahuje pokus P. Hudákové.
60:23 Vrlíková se snažila uvolnit po levém mantinelu, ale Bolfová ji zablokovala cestu.
60:01 Úvodní buly prodloužení pro FBC.
60:00 Vyrovnaný zápas nám došel do prodloužení. Uvidíme zda padne zlatý gól nebo půjdeme do nájezdů.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:59 Franková chytá do rukou pokus Zagórske z vrcholu.
59:32 Bínová hledala Zagórskou v náběhu, ale druhá jmenovaná nestihla přihrávku Bínové.
58:38 Emoce rostou. Jak ze strany hráček, tak trenérů.
58:26 Černá střílí do bloku P. Hudákové.
57:50 Hurníková zastavila rychlý kontr Aničky Brucháčkové. Vidíme často soubojů, převážně na středu hřiště.
56:20 Zagórska v obrovské šanci Ostravy. Polská útočníce si šla do výběhu, kde si objevila osamocena a vystřelila, její pokus těsně míjí levou tyčku Frankové.
55:38 Zničená lopta a Chalupová sportovně odevzdává Buldočkám. Bolfová začíná nový útok Brna od své brány.
54:46 Oba týmy se snaží rozhodnout ještě před koncem základní hrací doby. Vidíme oba týmy, které hluboko pressují.
53:39 Vlčková to zkusila baseballovým způsobem, ale její pokus končí hodně nad bránou domácích.
52:50 Oba týmy hrají v plném počtu.
52:37 Vrlíková sama před Frankovou si mohla vybrat, kde to pošle, ale domácí kapitánka promáchla v rozhodující chvíli.
50:50 Vyloučen hráč #96 Anna Sigmundová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
50:50 Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
50:50 Máme tady novou situaci na hřišti, kterou jsme ještě dnes neviděli. Oba týmy hrají ve 4. Vidíme více osobních soubojů.
50:28 Franková konečkama prstů vychytala tvrdý projektil Zagórske.
49:12 Černá neprošla přes tři bránící hráčky Ostravy a Bínová uklidňuje situaci z pohledu FBC.
48:37 Domácí v plném počtu.
47:58 FBC v oslabení na míčku. Brno ztratilo míček a Ostrava si hraje za svou bránou, Brno se zatím marně snaží získat míček.
47:24 Anna Brucháčková do středu brány, tam operuje Tomšová a chytá její pokus.
46:37 Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
46:37 Rodící se brejk zastavila Bínová za cenu dvou minut a nabízí přesilovku Buldočkám.
45:55 Pudišová mířila na vzdálenější tyčku, tam bylo místo, ale její pokus končí v podobných místech jako Zagórske.
44:55 Zagórské moc nechybělo, aby našla zamýšlený cíl. Její střela na vzdálenější tyčku končí těsně mimo tři tyče.
44:09 Že je husto na brankovišti Buldoček teď pocítila Feiková. Ta se snažila prostřelit blok hostů, ale brňanky brání ve třech lidech své brankoviště.
43:09 Moc nechybělo a Ostrava mohla jít do vedení. Bačová se vytočila sama na středu a těsně míjí levou tyčku svatyně Frankové.
42:51 Anna Sigmundová provětrala boční síťku Tomšové.
42:07 Fanoušci Ostravy ženou domácí FBC za brankou. My chceme gól zní v ochozech ČPP Arény.
42:00 Střela z výjezdu Paulíny Hudákové končí v bloku Sovadinové.
41:11 Před bránou Buldoček to lítá jako u Verdunu, nicméně hostujícím hráčkám se daří všechny pokusy Ostravy blokovat.
40:39 Anička Brucháčková nastřelila K.Hudákovou, ta se řídila ohrozit Frankovou, ale hostující hráčka se stihla do souboje vrátit a obrat Hudákovou o kulatý nesmysl.
40:01 Buly třetí třetiny vyhrává FBC.
40:00 Dnešní utkání sleduje 205diváků! Děkujeme.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:45 Brno dohraje třetinu na své polovině.
37:51 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #55 Veronika Machálková (3:3)
37:51 Buldočky srovnávají stav utkání. Ema Brucháčková zůstala osamocena na zadní tyčce Ostravy, kde dostala přihrávku od Machálkové a první jmenovaná posílá míček pod tělem Tomšové.
37:09 Teď vidíme řadu minisoubojů. Buď se hraje uprostřed hřiště nebo po rozích obou týmů. Čekáme na vážnější šanci.
35:23 Anna Brucháčková zablokována Bínovou. Karolína Bínová dneska předvádí vysoký standart v obraně domácích.
34:45 Franková se jen ohlédla za pokusem Hurníkové, který šel daleko od brány hostů.
34:03 Pudišová svedla dva souboje s Aničkou Sigmundovou. Oba souboje vítězně pro hráčku Ostravy.
32:35 Vrlíková teď fotbalově dostala kulatý nesmysl za záda Frankové, tahle branka nemůže být uznána, ale hezká fotbalová vložka v podání domácí kapitánky.
30:52 Veselá mělá hezký nápad, když hledala Sovadinovou, ale na druhou jmenovanou byla přihrávka rychlejší než by potřebovala a Tomšová se stihla k míčku dostat první.
30:28 Bačová si obkroužila bránu Frankové a zkusila najít štěstí na přední tyči, ale Franková byla proti.
30:16 Bolfová v obrovské šanci Buldoček přestřeluje zařízení Tomšové.
29:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Karolína Sigmundová, asistoval #42 Linda Pudišová (3:2)
29:01 FBC otáčí stav utkání. Pudišová na středu nahrála na Karolínu Sigmundovou, která z výběhu prostřelila všechny a všechno.
27:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Karolína Sigmundová, asistoval #78 Pavlína Bačová (2:2)
27:12 Máme vyrovnáno a Ostrava využívá přesilovou hru. V závaru před bránou Buldoček se nejrychleji zorientovala Bačová, která zadovkou vybídla Karolínu Sigmundovou, která doklepla do odkryté brány.
26:34 Vyloučen hráč #19 Marie Jirková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
26:34 Uvidíme silnou zbraň Ostravy a to je přesilovka. Jirková zastavila brejk za cenu dvou minut a umožnila Ostravě mít výhodu hráčky navíc.
25:24 Feiková si poradila s trojnásobnou přesilou a shazuje dolů na Včelnou, ta může založit útok ve spolupráci s Karolínou Sigmundovou od vlastní brány.
24:05 Brucháčková Ema rovněž zkoušela překvapit střelou na bližší tyčku, ale ani její pokus se nevešel do brány Tomšové.
22:39 Stuchlíková zkusila štěstí pokusem z velkého brankoviště, její pokus mířil mimo tři tyče domácí brány.
21:12 Sigmundová Karolína zkusila překvapit Frankovou, ta si pohlídala bližší tyčku.
20:27 Bínová znovu fantastická v obraně. Tentokrát si to na Tomšovou mířila Anna Brucháčková, ale Bínová ji zastavila čistě.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro tým Buldoček.
20:00 Střely v 1. části: 13:6
18:53 Teď dobře pracuje obrana hostí. FBC se usadilo na chvíli na polovině Buldoček, ale nejprvé Bolfová a následně Jirková zblokovaly střelecké pokusy Ostravy.
18:19 Teď moc nechybělo, aby šlo Brno do dvoubrankového vedení. Sigmundová se ve skrumáži před bránou FBC dostala jako první k dorážce a plácla do míčku, ten šel pár centimetrů kolem levé tyčky Tomšové.
16:30 Skvělá krádež Bínové. Sigmundová šla sama na Tomšovou, ale mladá obránkyně Ostravy přiskočila zezadu a čistě odzbrojila Sigmundovou, která už přemýšlela kam vystřelí.
13:56 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Marie Jirková, asistoval #14 Tereza Halaštová (1:2)
13:56 Rychlý brejk Brna končí druhou brankou Buldoček. Halaštová našla Jirkovou, která propálila Tomšovou a otáčí stav utkání.
13:33 Skvělý zákrok Frankové proti Kotzurové. Domácí útočnice šla sama na brankářků Buldoček, ale Franková sebou hodila na zem a míček ukradla do své moci.
13:16 Anna Brucháčková si objela tři své protihráčky a mířila na Tomšovou, v poslední chvíli k ní přiběhla Paulína Hudáková a zastavila útočníci Brna.
11:48 Střela Paulíny Hudákové proskákala malým brankovištěm Buldoček, nakonec hostující hráčky u míčku jako první.
10:05 Paulína Hudáková zastavila Sovadinovou, která měla útočné choutky, první jmenovaná posunula dolů na Vrlíkovou a kapitánka FBC zakládá útok od své brány.
09:14 Hezký náběh Bínové do volného prostoru, kde byla směřovaná přihrávka, ale Halaštová v poslední chvíli přizvedla míček a pokazila šanci Ostravy.
08:33 Halaštová zkoušela střílet z vrcholu z první, ale svůj pokus poslala do rohu hřiště, Tomšová mohla zůstat v klidu.
07:28 Franková byla blíž u míčku než Malwina Zagórska a sebrala možnost polské útočníci zakončit.
06:43 Bačová zastavila na polovině rodící se brejk Brna.
05:56 Buldočky usazeny na polovině domácích, převážně se ale hraje za bránou Ostravy. Anna Brucháčková hledala volnou Peškovou, tu zastavila Včelná.
03:34 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #36 Anna Brucháčková (1:1)
03:34 Bulldogs přichází s odpovědí. Ema Brucháčková ve spojení s Aničkou Brucháčkovou zapresovaly rozehrávku Ostravy, první jmenovaná obrala Bínovou o míček a z předbrankového prostoru prostřelila Tomšovou.
02:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #88 Kristina Hudáková (1:0)
02:19 Ostrava jde do vedení. Hudáková z rohu našla žabkou před bránou Kotzurovou, která z voleje prostřeluje Frankovou a posílá domací do vedení.
01:40 Vrlíkové se otevřel prostor, tak si to středem namíříla k bráně hostů, následně zkusila lobem najít nabíhající Feikovou, ale ta nestihla zpracovat přihrávku.
01:05 Bulldogs kombinuje na své polovině, Sigmunová zavezla míček na půlku, následně se otočila a přihrává dozadu, Buldočky budou kombinovat od Frankové.
00:20 První útok domácích se snažila založit K. Hudáková, ale byla čistě zastavena Peškovou.
00:01 Úvodní buly pro tým Ostravy.
00:00 Sportu zdar a florbalu zvláště! Dámy a pánové, vítejte u textového přenosu z prvního kola Extraligy žen. Hned první kolo nám nachystalo velmi pikantní zápas v podání domácího FBC ČPP Bystroň Group Ostrava a proti nim se postaví ženy Bulldogs Brno.