1

3.

série

Prague Tigers B - FBC Lions Mladá Boleslav 3:2pn
branky: 20. Ondřej Tichý, 40. Michal Doležal, N Michal Doležal - 18. Tomáš Kubín, 32. Jakub Tregl; rozhodčí: Petr Michálek - Štěpán Weber; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Balla ? - Vladimír Richter ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč #12 Tomáš Kubín , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #14 Michal Doležal a vstřelil rozhodující gól (3:2).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč #97 Martin Ďurana a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #41 Teodor Bodlák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč #91 Lukáš Pozníček , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
39:06 GÓL Prague Tigers B! 2:2
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #14 Michal Doležal, asistoval #90 Tomáš František Kašpar (2:2)
35:51 Vyloučen hráč #23 Mario Cedrych družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za sekání
32:37 Vyloučen hráč #28 Vladimír Štecha družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za bránění ve hře
31:38 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 1:2
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #3 Jakub Tregl, asistoval #19 Filip Bulušek (1:2)
29:43 Vyloučen hráč #12 Marek Zendulka družstva Prague Tigers B na 2 minuty za hrubost
19:09 GÓL Prague Tigers B! 1:1
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #7 Ondřej Tichý, asistoval #9 Petr Matoušů (1:1)
17:09 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 0:1
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #19 Filip Bulušek (0:1)
16:28 Vyloučen hráč #84 Vladimír Peteřík družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za sekání
13:56 Vyloučen hráč #13 Luboš Jakubec družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za hrubost