59
  • 59 58:47
    Liberec

ESA logistika Tatran Střešovice - FBC Liberec 10:6
branky: 10. Martin Šindelář, 11. Kryštof Klement, 13. Jonáš Kreysa, 16. Martin Šindelář, 17. Martin Šindelář, 24. Pavel Sládeček, 43. Matěj Havlas, 45. Milan Meliš, 51. Adam Kučera, 55. Milan Meliš - 5. Jakub Kopecký, 20. Vojtěch Wiener, 20. Jakub Faksa, 33. Filip Smutný, 40. Jakub Kopecký, 52. Filip Smutný; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 16, Roman Janda 0 - Petr Chlad 25; po třetinách: 5:3, 1:2, 4:1
60:01 Tatran postupuje do semifinále pohárové soutěže. Děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
60:00 Celkový počet střel: Tatran 35 - Liberec 22
60:00 Střely ve 3. části: 16:8
59:59 Poslední úprk hostí, Janda vyjetý, ale zasahovat nemusel. Utkání nám končí za stavu 10:6 pro Tatran.
59:48 Střídání brankáře. Nový brankář #45 Roman Janda družstva Tatran Střešovice
59:48 Čestný nástup do akce zažívá i náhradní brankář Tatranu, obvykle trenér strážců kasy domácích, Roman Janda.
58:47 Timeout FBC Liberec
58:47 Šindelářův propagační oblouček skončil v autu.
58:03 Kreysa netrefil prázdnou branku.
57:49 Tatran je v pěti.
57:13 Meliš zablokoval střelu holí florbalky.
55:49 Vyloučen hráč #77 Tomáš Hanák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
55:49 Hanák odeslán na trestnou za hrubost, Liberec v šesti.
55:00 Děkujeme 77 divákům, kteří si v netradiční den a čas našli cestu do haly.
54:18 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 10:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #88 Martin Šindelář (10:6)
54:18 Meliš zužitkoval přesilovku a upravuje stav na 10:6.
53:11 Vyloučen hráč #7 Jakub Kárník družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
53:11 Kárník po odloženém vyloučení poslán na trestnou za blokování.
52:21 Hanák skrze jesle dostal míček, střelu zakončil do gólmana.
51:09 GÓL FBC Liberec! 9:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #73 Vojtěch Wiener (9:6)
51:09 Smutný má nakročeno k hattricku.
51:04 Tatran oslabení přežil i s využitím v podobě gólu.
50:04 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 9:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Kučera, asistoval #28 Jakub Kolísko (9:5)
50:04 Kučera prokličkoval až ke gólu ve vlastním oslabení. 9:5
49:04 Vyloučen hráč #8 Jonáš Kreysa družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
49:04 Opět po krátkém odloženém vyloučení, kdy brankář nestihl doběhnout na střídačku, byl vyloučen Kreysa za bránění ve hře.
48:45 Benešův oblouček chytil Chlad ve stoje.
47:54 Míček poskakuje vzduchem jako živý.
47:25 Smutný trefil hruď Jurca.
46:11 Faksa z nuly na sto za tři vteřiny.
45:29 Rozkovec nezaviněně podklouznul a skončil na zemi.
44:35 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 8:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #35 Marek Beneš (8:5)
44:35 Meliš po rozehrávce od Beneše zavěšuje na 8:5.
44:33 Havlas trefil rameno Chlada.
44:17 Meliš s Kopeckým zbořili mantinel.
42:52 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (7:5)
42:52 Havlas do prázdného rohu branky, čímž přivádí Tatran do dvoubrankového vedení. 7:5
42:12 Valešovi odlétla florbalka až k tribunám.
41:43 Jurcovi se míček málem převalil přes bok.
41:25 Chlad míček odclonil botou.
40:01 Poslední buly regulérní hrací části je v režii Liberce.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:46 GÓL FBC Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #93 Vojtěch Janeček (6:5)
39:46 Kopecký těsně před koncem třetiny stahuje na rozdíl jediného gólu.
39:25 Macháček přestřelil hřiště, ale rozhodčí ještě signalizují teč.
35:56 Chlad na boku zabránil míčku v překonání brankové čáry.
33:15 Čelakovského florbalka odešla do věčných lovišť.
32:56 GÓL FBC Liberec! 6:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #5 Jakub Kopecký (6:4)
32:56 Smutný určitě nemusí být smutný, když z pohledu FBC snižuje na 4:6.
31:41 Hru teď máme nahoru dolů v rychlém sledu.
31:00 Havlasova střela skončila v bloku.
30:22 Hanák ve vlastní výhodě přenechal míček Liberci.
28:59 Zorro trik se teď tatranským úplně nepovedl.
28:08 Dolejš trefuje zámezí.
26:12 Mádlo neprostřelil Jurca ze strany.
25:54 Tlapák si málem připsal vlastňák.
24:33 Jurco doskočil míček a rozehrál ke spoluhráčům.
24:15 Ferdan dobře odklonil míček.
24:05 Chlad má zabetonováno.
23:19 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #25 Pavel Sládeček, asistoval #28 Jakub Kolísko (6:3)
23:19 Sládeček vymetl roh branky Chlada. 6:3
21:14 Jurco si připisuje další zákrok.
20:19 Mühlfait málem trefil podavače v rohu.
20:01 Druhé buly do začátku třetiny pro Liberec.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:59 To bylo už vše, Tatran pohlídal míček na čepelích a může spřádat plány do zbytku zápasu. Uvidíme, jak zareagují hosté.
19:45 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa z trestného střílení (5:3)
19:45 Domácí zatáhli za záchrannou brzdu, nařízené trestné střílení pak proměnil Faksa. Před koncem třetiny tak snižuje na 5:3.
19:40 Chlad zlikvidoval střelu Havlase a míček lapil po odrazu ze vzduchu.
19:10 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #94 Jakub Faksa (5:2)
19:10 Wiener dostal krosovou přihrávku u malého brankoviště Jurca a povedlo se mu míček procpat do prázdné branky. Snižuje tak na 2:5 z pohledu Liberce.
16:55 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (5:1)
16:55 Hattrick a využitou přesilovku si připisuje Šindelář. 5:1
16:39 Vyloučen hráč #55 Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení
16:39 Držení je dnes v kurzu. Po krátkém odloženém vyloučení jde trest odsedět Ferdan.
16:03 Kolísko svou střelu málo zatočil, a tak místo do rohu branky odplachtila mimo hřiště.
15:09 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #8 Jonáš Kreysa (4:1)
15:09 Šindelář si vychutnal samostatný průnik a nedal Chladovi šanci. 4:1
14:51 Kárník v souboji ztratil florbalku.
14:20 Chlad schoval míček u nohou.
12:14 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #50 Tomáš Macháček (3:1)
12:14 Tatran je při chuti. 3:1
10:40 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #53 Kryštof Klement, asistoval #28 Jakub Kolísko (2:1)
10:40 Klement sbírá míček za premiérovou trefu a vysílá Tatran poprvé do vedení.
09:35 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #37 Matěj Havlas (1:1)
09:35 S doběhnutím přesilovky se Tatran prosazuje, Šindelář zavěšoval už v plném počtu Liberce. 1:1
09:00 Jurco vyboxoval míček z přečíslení 2 na 1.
08:17 Meliš nebyl v místě míněné krosové přihrávky včas.
07:35 Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení
07:35 Korych si přidržel protihráče, za což je odeslán na trestnou lavičku.
06:32 Ferdan si zažongloval s míčkem na holi.
06:08 Meliš si fotbalově přikopnul míček.
04:12 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #95 Filip Kučera (0:1)
04:12 Kopecký otevírá dnešní gólový účet. 0:1
03:55 Chlad v sedě ubránil střelu Tatranu.
02:02 Janeček vybojoval nedovolený zákrok.
01:37 Kreysa pálí do boční síťky.
00:51 Teď při domácích stáli všichni svatí.
00:23 Jurco si doskočil pro míček na hranu velkého brankoviště.
00:01 Úvodní buly po pár ztrátách míčku sbírá Tatran.
00:00 Lineupy už nám pomalu nastupují, a tak mi nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Zároveň půjde o malou předehru před ligovým utkáním 17. prosince se stejnými aktéry, jen s prohozením pořadí domácí-hosté. Uvidíme, který tým se dnes naladí lépe.
00:00 Krásný pondělní večer ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár chvil odehraje 8. kolo Poháru Českého florbalu mezi Tatranem Střešovice a FBC Liberec. Jedná se o čtvrtfinálový duel, který si můžete užít buď v hale, nebo u video/online přenosu.