59
  • 59 58:53
    Ústí

Florbal Ústí - ESA logistika Tatran Střešovice 5:6
branky: 23. Jan Vondruška, 38. Martin Horn, 41. Jakub Kolstrunk, 43. Radek Kužel, 49. Jan Vondruška - 7. Jakub Kolísko, 8. Jonáš Kreysa, 9. Jakub Kolísko, 10. Martin Čermák, 41. Matěj Havlas, 45. Jakub Klápa; rozhodčí: Milan Baloun - Jiří Jelínek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 404; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 18 - Lev Kliment 20; po třetinách: 0:4, 2:0, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:59 Vavroušek odstřelil balónek do bezpečí a tim potvrzuje dnešní těsnou výhru Tatranu a postup dál v poháru! Opravdu unikátní utkání, děkujeme všem divákům ať už na hale nebo z povzdálí!
59:30 Do branky se rychle vrátil Hrabě a opět vychytává Kreysovu střelu!
59:00 Esterkova střela mimo.
58:54 Ústí v šesti.
58:53 Timeout Florbal Ústí
58:53 Opravdu ošklivý zákrok na Vondrušku.
57:32 Opravdu napjaté poslední tři minuty utkání!
57:11 Kolstrunk blokuje střelu Hanáka.
56:18 Hrabě je dnes velkou noční můrou pro Jonáše Kreysu.
55:52 Hra má opravdu krásne tempo, atmosféru, týmovost, zde dnes nechybí opravdu nic!!!
55:17 Kreysa to zkoušel vzít na sebe. bohužel neúspěšně.
54:45 Hrabě dnes válí, další zákrok na jeho kontě!
54:07 Kreysa padá po střetu s Pavelkou.
52:02 Hanák nádherně obehrál tři domácí hráče, situaci zastavil Hrabě šikovným zákrokem.
51:29 Havlasova střela chycena Hraběm, opravdu unikátní zákrok!
49:56 Hosté kombinují, ale nedaří se jim vstřelit branka.
48:47 GÓL Florbal Ústí! 5:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #36 Jan Vondruška, asistoval #31 Ondřej Hubka (5:6)
48:47 Hubka krásně našel Vondrušku který následně pokoupal gólmana!
46:23 Hrabě úžasně počapal Havlasovu střelu!
44:45 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #66 Jakub Klápa, asistoval #92 Matěj Čelakovský (4:6)
44:45 Hosté si to nenechávají libít a vstřelují další branku, konkrétně Klápa s Čelakovským.
42:56 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #95 Martin Horn (4:5)
42:56 A máme tu hned další branku domácích, kterou trefuje Ráďa Kužel!
40:54 GÓL Florbal Ústí! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #91 Štěpán Malý (3:5)
40:54 Chvilkovou radost Tatranu překazil Kolstrunk společně s Malým.
40:40 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (2:5)
40:40 Havlasova střela končí gólém, snad to nabudí jeho tým se postavit zpět na nohy.
40:01 Buly opětovně vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:59 Máme tu konec druhé třetiny ve které dominovalo domácí Ústí. Uvidíme co nám přinese třetí a finalní třetina.
39:35 Hrabě a jeho životní zákrok, opravdu nádhera!!!
39:14 Hubka kombinuje s Vondruškou.
38:10 Hrabě a jeho nádherný zákrok zachraňují naději domácího týmu.
37:50 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #30 Vojtěch Esterka (2:4)
37:10 Esterkova střela mimo.
36:40 Vyloučen hráč #50 Tomáš Macháček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za zdržování hry
36:40 Beneš není zrovna nadšený z rozhodnutí rozhodčích.
34:50 Málý má dnes opravdu velkou smůlu.
33:50 Malého střela těsně vedle.
32:10 Hubka vytvořil krásnou nahrávkou šanci pro Vondrušku, ten byl nakonec čistě ubráněn Kolískem a Muhlfaitem.
31:10 Hornova střela ubráněna Sádlem.
29:55 Kadlec zkouší vybojovat balónek, to mu ale překazí Beneš.
28:30 Je vidět mnohem lepší nasazení a dravost domácího týmu, naopak hosté mírně polevují.
27:23 Zeman a jeho nadějný únik byl ubráněn.
26:23 Hubka se snaží doběhnout Havlase.
25:12 Kreysovu otočku Hrabě krásně přečetl.
24:20 Malý a jeho střela do tyče letí mimo branku.
22:48 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #36 Jan Vondruška bez asistence (1:4)
22:48 Vondruškovo střela končí nádherným gólem!
20:39 Kadlec se dostal do šance, bohužel střela proletěla těsně mimo!
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 6:12
19:59 První třetina je u konce a do šaten se jde za stavu 0:4 pro hostující Tatran.
19:15 Stoprocentní výkon a odhodlaní je vidět na obou stranách, opravdu krásný florbalový zážitek!
19:04 Právě probíha poslední minuta první třetiny!
18:05 Hrabě chytá Kreysovu nebezpečnou střelu.
16:45 Fuchsig trefil spojnici branky, velká škoda pro domácí tým!
15:15 Vondruška střílí, ale Lev s přehledem chytá.
14:30 Havlasova střela mimo branku.
12:35 Ústí se dostává do lepšího tempa, produktivity a také týmovosti.
12:02 Polákova střela končí v bloku!
10:00 Domácí momentálně nedávají Tatranu nic zadarmo a dřží se lépe než na začátku třetiny.
09:06 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #72 Šimon Vavroušek (0:4)
09:06 Po necelé půl minutce se trefuje do branky domácích Martin Čermák.
08:28 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #77 Tomáš Hanák (0:3)
08:28 Kolísko dnes opravdu válí!
08:25 Hosté jsou neustále na balónku a Ústecké nepouští vúbec k ničemu!
07:03 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #16 Martin Mühlfait (0:2)
07:03 Kreysa po necelé minutě vstřeluje další branku ve prospěch Tatranu.
06:14 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:1
06:14 První gól dnešního večera vstřelil hostující Tatran, konkrétně hráč Jakub Kolísko!
04:50 Krásná šance kterou vytvořil Vondruška úžasnou náhravkou nahrávkou na Tumů, ten byl ale bohužel ubráněn.
03:29 Kadlec nádherně ubránil situaci.
01:00 Zeman a jeho krásný únik končí faulem.
00:01 Úvodní bule pro Tatran.
00:00 Vítám vše vzdálené sledující u osmifinále poháru. Tento zápas mezi domácím Ústím a hostujicim mistrem superligy Tatranem Střešovice bude mít opravdu co nabídnout!