4:7
    Jiří LEBEDA
    (Zahraj)

Floorball Club FALCON - FB Hurrican Karlovy Vary 4:7
branky: 1. Jakub Škrdla, 5. Vojtěch Horák, 10. Ondřej Bouma, 19. Filip Ouředníček - 18. Adam Zahraj, 25. Vít Hrbáček, 28. Lukáš Staněk, 33. Vít Hrbáček, 38. Marek Hozman, 43. Jiří Lebeda, 60. Jiří Lebeda; rozhodčí: Přemysl Bališ - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Michal Novák 19 - Kryštof Ernst 15; po třetinách: 4:1, 0:4, 0:2
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Z mého pohledu vyrovnané utkání, které klidně mohlo skončit i obráceným výsledkem. První třetina byla z naší strany parádní, bohužel o výsledku zápasu rozhodla hlavně druhá třetina, ve které soupeř využil našich zaváhaní a postupně překlopil skóre na svoji stranu. Celkově chci svůj tým pochválit, jsem spokojený s naší letošní cestou pohárem. Nasbírali jsme mnoho cenných zkušeností, které určitě využijeme. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme mnoho štěstí do dalších bojů.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:22 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #19 Adam Zahraj (4:7)
57:03 Timeout Floorball Club FALCON
52:10 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
42:00 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #8 Matěj Korbel (4:6)
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
37:49 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #66 Marek Hozman, asistoval #80 Daniel Péc (4:5)
32:58 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #13 Jiří Lebeda (4:4)
31:08 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování
27:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #32 Lukáš Staněk, asistoval #80 Daniel Péc (4:3)
24:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #80 Daniel Péc (4:2)
20:00 Střely v 1. části: 7:7
18:05 GÓL Floorball Club FALCON! 4:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #62 Filip Ouředníček, asistoval #48 Jakub Škrdla (4:1)
17:34 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #28 Michal Zeman (3:1)
15:09 Vyloučen hráč #62 Filip Ouředníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování florbalky
09:31 GÓL Floorball Club FALCON! 3:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #3 Vojtěch Horák (3:0)
04:39 GÓL Floorball Club FALCON! 2:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #44 Ondřej Bouma (2:0)
00:26 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #62 Filip Ouředníček (1:0)