60
  • 60 59:47
    Mohelnice

FBC Mohelnice - 1. FBK Eagles Orlová 3:4
branky: 34. Jiří Šincl, 34. Jiří Šula, 42. Jindřich Novák - 15. Adam Krmášek, 19. Lukáš Louda, 50. Lukáš Louda, 56. Filip Matějka; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Jan Hampl 33 - Vít Brož 23; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:2
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Těžce se mi dnešní zápas hodnotí. Jsme zklamaní, že jsme hlavně pro lidi nevybojovali zápas s Vítkovicemi. Nedá se nic dělat, musíme jít dál a teď už se budeme soustředit pouze na ligu. Děkujeme divákům a budeme se těšit v sobotu.
60:00 Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): No co si budem dnes jsem málem opět potopil tým, kdy jsem nedal tak 4 tutovky a ještě se nechal vyloučit drama dnešního zápasu beru na sebe. Tým podržel morálem a teď si zahrajeme za odměnu s extraligou (kolotoč zadarmo?) no což cesta pohárem pokračuje. Škoda zranění od Filipa. Děkuji všem za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:15
59:47 Timeout FBC Mohelnice
56:56 Hra se přelévá nahoru dolu
55:16 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #88 Adam Kučera (3:4)
54:17 Vyloučen hráč #96 Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
49:22 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #88 Adam Kučera (3:3)
49:05 Bertaník na Loudu před bránou, střela letěla úplně mimo
47:47 Weiss se snažil najít Dohnala před bránou, tomu však míče přeskočil přes čepel
45:28 Orlová v šanci před Hamplem, ten však připraven a chytá
44:16 Zápas se začíná lehce přiostřovat
43:16 Vyloučen hráč #12 Matyáš Pleva družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:16 Máme tu druhou přesilovku v podání domácích
41:52 GÓL FBC Mohelnice! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #64 Jindřich Novák, asistoval #83 David Horák (3:2)
41:52 Novák svým náhozem posílá Mohelnici do vedení
41:47 Mohelnice více na míčku
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
38:53 Mohelnice stále více na míčku
37:05 Mohelnický kotel se probouzí
35:10 Nejezchleba přihrává na Bizka před bránou, ten střílí a míček poskakuje těsně před brankovou čárou, kde ho obránce vytahuje
33:36 GÓL FBC Mohelnice! 2:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #95 Michal Vaněk (2:2)
33:20 GÓL FBC Mohelnice! 1:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #19 Jakub Weiss (1:2)
31:29 Vyloučen hráč #32 Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
30:47 Máme tu první vyloučení utkání, Mohelnice si zahraje přesilovku
28:15 Vaněk prošel polovinu hřiše, přihrává před bránu, zde bohužel nikdo nevyužívá šance
26:32 Weiss zkouší, ale Brož připraven a chytá
23:02 Mohelnice je ve druhé třetině dravější a více na míčku
22:15 Pořadatelský stolek zdraví do práce mohelnického kanonýra Ondřeje Poštulku
21:31 Mekyska sám před bránu, ale míjí
20:00 Střely v 1. části: 11:14
19:59 Máme za sebou první velice vyrovnanou třetinu. Oba týmy dominují v něčem jiném, hostující celek je lepší v zakončování, na druhou stranu v držení míče a tvoření akcí dominuje Mohelnice.
18:32 Louda si naběhl k brankáři, nához od Brože lehce naklepl backhandem. Skákavý míček přeskočil Hamplovu levou nohu.
18:31 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #1 Vít Brož (0:2)
16:13 K Horákovi na středu se dostal odražený míček. Mohelnický junior zkusil natáhnout. Jeho dělovka těsne minula brankovou konstrukci.
14:03 Krmášek kousek za půlkou vyzkoušel nastřelit míček na bránu. Jeho dělovku Hampl nepostřehl, a tak kulička končí v síti domácích.
14:02 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #6 Adam Krmášek, asistoval #69 Filip Matějka (0:1)
13:45 Matějka zkusil střelu ze zátahu od mantinelu. Hampl však ukazuje formu a pohotovým pohybem ramene střelu vyráží.
10:26 Weiss v rohu našel na středu rozběhnutého Pudila, ten krásnou střelou z první trefuje Brožovo rameno.
09:07 Vaňek v úniku hledal rozběhnutého Šulu. Ten byl bohužel pro mohelnický celek schovaný za dvěma hráči a kuličku tak nedostal.
08:26 Plhal našel krosovkou Kubíčka, ten střelou z první trefuje brankáře.
06:46 Louda v úniku zkusil střelu backhandem. Trefil jen brankářovu levou nohu. Následný tlak Mohelnice v klidu přežila.
04:57 Šalda zkusil se středu střelu příklepem. Brankáře však nepřekvapil.
04:25 Krmáškova prudká střela z půlky nestačila na Hamplovu pohotovou pravačku.
02:20 Orlová vstoupila do zápasu agresivně, Mohelnice se nenechala zaskočit a stává se o malinko lepším týmem.