4:6
    Petr LINC
    (Šarša)

Wizards DDM SO Praha 10 - DDQ Florbal Chomutov 4:6
branky: 36. Bruno Sandner, 37. Kryštof Urban, 53. Vojtěch Göpfert, 55. Sebastian Maxa - 1. Michal Skuhrovec, 30. Marek Pleskač, 37. Petr Linc, 39. Michal Skuhrovec, 44. Petr Linc, 60. Petr Linc; rozhodčí: Filip Novák - Jiří Kropáček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Jan Hartman 18 - Bruno Vagel 15, Matěj Chabr 4; po třetinách: 0:1, 2:3, 2:2
60:00 Komentář hostů: Velmi vyrovnané, do kterého jsme vstoupili levou novou. První třetina nám vůbec nevyšla, na druhou stranu domácí dnes odehráli skvělý zápas a prověřili nás více, než jsme možná očekávali. Díky tomu se hrálo o výsledek až do posledních vteřin. Přes spoustu chyb jsme klíčové momenty nakonec zvládli. Velké pozitivum pro nás je výkon obou našich brankářů. Díky divákům za pěknou atmosféru, našim fanouškům za podporu a soupeři za dobrý zápas. Ať se daří!
60:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): Dneska se v nás mísí pocity, chtěli jsme s Chomutovem odehrát důstojné utkání, což se nám myslím povedlo, do poslední chvíle jsme bojovali o vyrovnání, zkusili jsme soupeře presovat a myslím, že jsme si vytvořili i slušné šance. Na druhou stranu jsme se o lepší výsledek připravili sami tím, že jsme spálili velké šance v první polovině zápasu. Nebyli jsme daleko. Na druhou stranu Chomutov ukázal zkušenosti a zaslouženě zvítězil. Myslím ale, že jsme diváky pobavili a ti tak nemuseli litovat, že do Kunratic přijeli. Děkujeme jim i soupeři za pěkné utkání a přejeme všem šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 6:4
59:48 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #84 Ondřej Šarša (4:6)
59:48 Wizards to zkoušeli v šesti...
56:08 Další tyč Chomutova!
54:08 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:5
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #46 Tomáš Branžovský (4:5)
54:08 Bude to ještě drama, napětí v hale by se dalo krájet. Wizards napadají po celém hřišti a nese to ovoce.
53:42 Timeout SO Praha 10
52:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:5
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert bez asistence (3:5)
52:31 Gopfert vybojoval balón a zkušeně zakončil na přední tyč. Domací jsou stále ve hře.
50:43 Hosté zatím jen do bloku.
49:57 Vyloučen hráč #51 Kryštof Urban družstva SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
49:57 Wizards by teď potřebovali hrát, bohužel musí teď bránit přesilovku Chomutova.
46:29 Chumutov má tedˇ více ze hry.
43:15 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #86 Ondřej Halej (2:5)
41:30 Chomutov od začátku utkání zamkl Wizards na svojí polovině, až tedˇ se wizards podařilo vyprostit.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Matěj Chabr družstva Florbal Chomutov
40:00 Jdeme na třetí třetinu zatím relativně vyrovnaného utkání.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
38:24 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #86 Ondřej Halej (2:4)
38:24 Vachata chyboval v obraně a Skuhrovec to nekompromisně potrestal ze středu hřiště.
36:51 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #51 Kryštof Urban, asistoval #36 Sebastian Maxa (2:3)
36:51 Ani jsem nezapsal gól chomutova a Urban už vsítil branku.
36:39 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #13 Tomáš Novotný (1:3)
36:39 Nedáš dostaneš. Chumotov opět odskakuje.
35:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #14 Bruno Sandner, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (1:2)
35:06 Krásná akce po ose Bednář, Gopfert a Sandner končí gólem!  Stav utkání 1:2.
31:01 Parádní akce Wizards zakončená tesaříkovou střělou do Masky Vagela.
29:49 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #84 Ondřej Šarša (0:2)
29:49 Wizards měli několik šancí, nicméně Chomutov zvyšuje na 2:0
28:40 Branžovský opět prokličkoval svým obloučkem několik obránců, ale gólem to né a né skončit.
26:11 Znovu výborný zákrok Hartmana!
24:37 Branžovský oběhl branku dokola a nahrál Kronďákovi do hezké pozice, bohužel střela šla do bloku.
21:59 Břevno zachránilo wizards od inkasované branky.
20:18 Bouda zahrozil nebezpečnou střelou na zadní tyč v v poslední vteřině přesilovky.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
18:52 Chomutov ve čtyřech zahrozil nebezepčným protiútokem.
18:18 Vyloučen hráč #91 Matěj Dolejší družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
18:18 Domácí mají k dispozici přesilovou hru, uvídíme jak s ní naloží.
17:12 Hráč hostí v obrovské šanci sám před bránou. Hartman opět musel zachraňovat. Následně Maxa v samostatném uníku neproměnil.
15:57 Sledujeme vyrovnané utkání plné šancí na obou stranách.
14:49 Protiútok hostí opět chytá dnes výborný Hartman
13:40 Prokop Kočař ve velké šanci po střele ze vzduchu. Bohužel strřela opět minula zařízení.
12:17 Hartman výborným zákrokem špičkou boty vychytal zakončení hostí.
10:50 Výborný blok Kroba zabránil Chomutovu vsítit další branku.
08:33 Wizardi zachytili rozehrávku Chomutova bohužel střela letěla daleko od branky.
05:22 Patrik Vachata zazmatkoval v rozehrávce a vytvořil tak šanci pro Chomutov.
00:40 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:1
00:40 Z první šance se dostávají hosté do vedení.
00:05 Hned po vhazování velká šance pro Wizards. Bohužel neproměněna.
00:00 Dobrý podvečer z kunratické haly, dovolte mi Vás za celý pořadatelský tým přivítat u přenosu čtvrtého kola poháru mezi domácími Wizards a hosty z Chomutova.