9:5
    Michal VANĚK
    (Dohnal)

FBC Mohelnice - 1. SFK Havířov 9:5
branky: 5. Richard Plhal, 8. David Horák, 18. Richard Plhal, 21. Jiří Šula, 36. Michal Dohnal, 41. Jakub Weiss, 44. Michal Dohnal, 54. Jiří Šula, 60. Michal Vaněk - 1. Dominik Brückner, 15. Alex Foltyn, 28. Lukáš Galla, 30. Lukáš Galla, 50. Jakub Čechal; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Jan Hublar -5 - Erik Beza 5, René Nieslanik ?; po třetinách: 3:2, 2:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Předně musím vyseknout poklonu mladým klukům soupeře, hráli moc pěkný florbal. Ve druhé třetině nás asi na 10 minut zamkli takovým způsobem, že můžeme být opravdu rádi, že jsme neinkasovali mnohem více branek. Ve třetí třetině jsme odskočili díky kvalitním individuálním akcím a zápas si už pohlídali. Jsme rádi za ubojované vítězství a těšíme se na další kolo. Soupeři děkuji za zápas a přeju hodně štěstí do sezóny. Na závěr jedna zdravice do USA, Gjindro čau.
60:00 Komentář hostů Kubíček Filip (Trenér): Zápas ve vysokém tempu a z toho pramenily chyby na obou stranách.  nMyslím si, že se co do atraktivnosti zápasu se musel divákům líbit. nDnes padlo docela dost branek a další brankové situace nebyly proměněny. Moc děkujeme soupeři za hru, která nás do kondice a dalších věcí připravila na sezonu. My se můžeme už soustředit na sezonu a soupeři přejeme hodně štěstí v dalších zápasech. Soupeř hrál moc rychlý a pěkný florbal. Děkuji divákům za návštevu.
59:47 GÓL FBC Mohelnice! 9:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #56 Michal Dohnal (9:5)
59:47 Dohnal střílel do prázdné brány, trefil tyčku. K míčku se dostal Vaňek, který mohelnické vítězství potvrdil.
53:01 GÓL FBC Mohelnice! 8:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #44 Tomáš Mekyska (8:5)
53:01 Mekyska individuální akci zakončil asistencí na Šulu, který trefil mezeru v padajícím brankáři.
49:28 Jandák ze standartky nahrál križně na Čechala, který měl krásný průstřel přímo do prázdné brány.
49:27 GÓL 1. SFK Havířov! 7:5
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #62 Jakub Čechal, asistoval #10 Šimon Jandák (7:5)
43:05 Kuba Weiss je k nezastavení. S míčkem si vyběhl až ke středu, kde našel rozběhnutého Dohnala. Ten si míček zpracoval a jednoduchou klikou navyšuje stav utkání.
43:04 GÓL FBC Mohelnice! 7:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #56 Michal Dohnal, asistoval #19 Jakub Weiss (7:4)
40:53 Jakub "Maestro" Weiss si prokličkoval celé hřiště. Celou akci zakončil neskutečně motanou střelou.
40:52 GÓL FBC Mohelnice! 6:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss bez asistence (6:4)
35:02 Weiss vypích kuličku útočníkovi a ocitl se sám na středu před brankářem. Namísto střely ale nahrál na volného Dohnala, který to s doklepnutím míčku do branky neměl vůbec těžké.
35:01 GÓL FBC Mohelnice! 5:4
29:26 Hosté začali hrát na breaky. Tentokrát situaci 2 na 1 úspěšně zakončili nechytatelnou střelou nad rameno.
29:25 GÓL 1. SFK Havířov! 4:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #7 Alex Foltyn (4:4)
29:25 Střídání brankáře. Nový brankář #1 René Nieslanik družstva 1. SFK Havířov
28:11 Havířov už pomalu slavil breakovou akci 2 na 1. Ovšem mohelnciký gólman Honza "Letadýlko" Hublar předvedl neskutečný zákrok a utišil na celou střídačku hostí.
27:04 Havířov vyzkoušel křižnou přihrávku se střelou z první. Hublar by míček s přehledem chytil, kdyby jej však šikovně Galla netečoval.
27:03 GÓL 1. SFK Havířov! 4:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #88 Vojtěch Petřík (4:3)
25:14 Havířovský celek začíná hrát více do těla.
20:14 Nejezchleba za bránou našel na středu volného Šulu, který se nemýlil.
20:13 GÓL FBC Mohelnice! 4:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #7 David Nejezchleba (4:2)
17:23 Havířov si nepohlídal cross a Plhal skóruje střelou z první do odkryté brány.
17:22 GÓL FBC Mohelnice! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #8 Richard Plhal, asistoval #95 Michal Vaněk (3:2)
16:23 Mohelnice se pokouší o střelu z obrany, havířovský útok se však nenechává.
15:31 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Petřík družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
14:00 GÓL 1. SFK Havířov! 2:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #61 Jan Chudoba (2:2)
07:37 GÓL FBC Mohelnice! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák bez asistence (2:1)
04:09 GÓL FBC Mohelnice! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #8 Richard Plhal, asistoval #16 Matěj Bizek (1:1)
00:23 GÓL 1. SFK Havířov! 0:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #11 Dominik Brückner, asistoval #23 Radek Stolárik (0:1)