2:8
    Michal VANĚK
    (Mekyska)

FbC Coyotes Jablunkov - FBC Mohelnice 2:8
branky: 22. Adam Cieślar, 29. Michal Cieslar - 10. David Nejezchleba, 11. David Horák, 12. Tobiáš Svozil, 19. Michal Dohnal, 31. Tobiáš Svozil, 56. Tomáš Mekyska, 57. Michal Dohnal, 57. Michal Vaněk; rozhodčí: Radek Vybíhal - Matyáš Grzymek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Cieslar ? - Dominik Hejný -2; po třetinách: 0:4, 2:1, 0:3
60:00 Komentář domácích Legierski Jakub (Vedoucí): Děkuju soupeřům za hezký zápas, děkujeme také divákům a rozhodčím.
60:00 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): Utrápený výkon, za vítězsví jsme rádi. Děkujeme soupeři za utkání.
56:36 GÓL FBC Mohelnice! 2:8
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #44 Tomáš Mekyska (2:8)
56:05 GÓL FBC Mohelnice! 2:7
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #56 Michal Dohnal, asistoval #65 Tomáš Šalda (2:7)
55:05 GÓL FBC Mohelnice! 2:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #44 Tomáš Mekyska, asistoval #96 Tomáš Novotný (2:6)
46:37 Vyloučen hráč #27 Michal Bártek družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání
45:55 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
40:31 Vyloučen hráč #96 Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
32:28 Vyloučen hráč #91 Adam Cieślar družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za hákování
30:53 GÓL FBC Mohelnice! 2:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #79 Tobiáš Svozil, asistoval #19 Jakub Weiss (2:5)
28:59 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 2:4
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #21 Michal Cieslar, asistoval #27 Michal Bártek (2:4)
24:52 Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hra rukou
21:45 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 1:4
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #91 Adam Cieślar, asistoval #26 Jiří Raszka (1:4)
18:15 GÓL FBC Mohelnice! 0:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #56 Michal Dohnal, asistoval #7 David Nejezchleba (0:4)
11:01 GÓL FBC Mohelnice! 0:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #79 Tobiáš Svozil, asistoval #83 David Horák (0:3)
10:38 GÓL FBC Mohelnice! 0:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák, asistoval #7 David Nejezchleba (0:2)
09:28 GÓL FBC Mohelnice! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #56 Michal Dohnal (0:1)