5:14
    Matyáš BOREK
    (Jambor)

Aligators - FLORBAL CHODOV 5:14
branky: 3. Tomáš Jedlička, 16. Mikuláš Svoboda, 22. Jan Černovický, 39. Pavel Zbořil, 41. Tomáš Jedlička - 10. Matěj Netrefa, 13. Matěj Netrefa, 20. Marek Matoušek, 26. Matěj Netrefa, 27. Marek Šmíd, 28. Ondřej Štefek, 31. Marek Matoušek, 33. Matěj Jambor, 34. Daniel Eremiáš, 52. Antonín Votava, 53. Jakub Dufek, 54. Ondřej Štefek, 59. Daniel Eremiáš, 60. Matyáš Borek; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 4:3; využití: 1:3; diváků: 19; zásahy brankářů: Samuel Polák 28 - Tadeáš Dittrich 7, Josef Šedivý 3; po třetinách: 2:3, 2:6, 1:5
60:00 Komentář domácích Procházka Patrik (Trenér): Komentář k utkání
60:00 Komentář hostů Podhráský David (Trenér): Komentář k utkání
60:00 Střely ve 3. části: 4:13
60:00 Komentář nejlepších hráčů utkání: Jan Černovický (Aligators), Marek Matoušek (FLORBAL CHODOV)
59:53 Málem to bylo 15, Polák však vykryl střelu ramenem.
59:19 A máme tu 14. gól v domácí síti - Jambor se Štefkem vybojovali v rohu balónek, který druhý jmenovaný vyvezl a zavěsil pod víko.
59:18 GÓL FLORBAL CHODOV! 5:14
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #10 Matěj Jambor (5:14)
58:10 Eremiáš se taky konečně dočkal. Tahle střela mu náramně sedla a zvyšuje už na 13:5.
58:09 GÓL FLORBAL CHODOV! 5:13
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #48 Lukáš Kafka (5:13)
57:57 Dufek a po něm i Kafka netrefují bránu při střelách z první.
56:29 Chodov si ještě na závěr zápasu zahraje přesilovku a může ještě góly přidat.
56:28 Vyloučen hráč #35 Jiří Horák družstva Aligators na 2 minuty za bránění ve hře
55:25 Chodov už má velmi klidné vedení a čeká na konec utkání.
53:06 Dva rychlé góly Chodova, nejprve Dufek zakončil akci 2 na 1 v oslabení, posléze se prosadil po nádherné nahrávce od Matouška Štefek.
53:05 GÓL FLORBAL CHODOV! 5:12
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #35 Marek Matoušek (5:12)
52:16 GÓL FLORBAL CHODOV! 5:11
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #53 Matyáš Borek (5:11)
51:46 Neskutečná akce Antonína Votavy! Dvakrát proběhl hřiště tam a zpátky, akci si připravil a sám i elegantně zakončil.
51:45 GÓL FLORBAL CHODOV! 5:10
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #35 Marek Matoušek (5:10)
50:27 Domácí se mohou dostat na dostřel díky přesilové hře.
50:26 Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
47:32 Chodov kombinuje a nepouští domácí na balónek.
45:53 Frank nyní vyzkoušel Šedivého, ten chytá.
44:53 Polák se snažil svým výhozem oslovit Svobodu, ten však balónek nezískal.
42:46 Chodov s balónkem na hokejkách a v poklidu kombinuje.
40:57 Výborný vstup do poslední třetiny pro domácí! Líznar našel Jedličku před prázdnou brankou a ten se nemýlil.
40:56 GÓL Aligators! 5:9
Branku družstva Aligators vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #7 Tomáš Líznar (5:9)
40:32 Skvělý zákrok Poláka!
40:01 Poslední třetinu začnou Aligátoři s míčkem na hokejkách.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Josef Šedivý družstva FLORBAL CHODOV
40:00 Střely ve 2. části: 6:20
38:18 Křižných přihrávek byla spousta, prošla však jediná a ta jediná stačila ke skórování v přesilovce - 4:9.
38:17 GÓL Aligators! 4:9
Branku družstva Aligators vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #7 Tomáš Líznar (4:9)
37:15 Domácí hrají přesilovku, která by je mohla dostat aspoň trochu do zápasu.
36:56 Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
36:03 Opět skvělý skok do prázdné od Poláka!
33:42 Obří fluktuace věcí, co se teď stalo. Gólová dorážka Chodova, málem bitka, přesilovkový gól pro Chodov a je tu stav 3:9.
33:41 GÓL FLORBAL CHODOV! 3:9
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #85 Jakub Dufek (3:9)
33:04 Vyloučen hráč #69 Viktor Kříčka družstva Aligators na 2 minuty za hra bez florbalky
32:17 GÓL FLORBAL CHODOV! 3:8
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #48 Lukáš Kafka (3:8)
32:17 Vyloučen hráč #48 Lukáš Kafka družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
32:17 Vyloučen hráč #33 František Chmela družstva Aligators na 2 minuty za hrubost
30:28 Využitá přesilovka pro Chodov, Matoušek křížem na Dufka a ten trefuje.
30:27 GÓL FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #85 Jakub Dufek (3:7)
29:13 Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva Aligators na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:14 Dva neskutečné zákroky nyní předvedl Polák.
27:20 Chodov nyní dvakrát v rychlém sledu udeřil a to dorážkami v předbrankovém prostoru.
27:19 GÓL FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #93 David Horký (3:6)
26:47 GÓL FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Marek Šmíd bez asistence (3:5)
25:09 A máme tu hattrick Matěje Netrefy! Domácí si nevěděli rady s rozehrávkou, Netrefa vypíchl balónek a ten doputoval až do brány.
25:08 GÓL FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Matěj Netrefa bez asistence (3:4)
24:33 Polák si nyní poradil s nepříjemně tečovanou střelou.
21:55 Líznar si vynutil chybu v rozehrávce, balónek přebral Honza Černovický a nad nohu proměňuje - 3:3.
21:54 GÓL Aligators! 3:3
Branku družstva Aligators vstřelil #9 Jan Černovický bez asistence (3:3)
21:48 Opět klidnější úvod třetiny, Chodov na balónku.
20:47 Polák si hned v úvodu připisuje zákrok.
20:01 Buly ve druhé třetině vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:27 Chodov půl minuty před koncem jde opět do vedení. Matoušek se s ničím nepáral a z dálky se nemýlil.
19:26 GÓL FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #8 Marek Šmíd (2:3)
17:58 Opět dobré bloky domácích vedly k zisku a následné střele Franka, Dittrich chytá.
15:39 Rána z čistého nebe a je to 2:2. Chmela vystihl balónek, rozdal balónek na Svobodu na střed a ten svou střelou z první vyrovnává.
15:38 GÓL Aligators! 2:2
Branku družstva Aligators vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #33 František Chmela (2:2)
14:11 Chodov točí domácí obranu nepřetřžitě a nepouští je vůbec k balónku.
12:51 Netrefa je při chuti, ukořistil balónek, obkroužil branku a přidává druhou branku.
12:50 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Matěj Netrefa, asistoval #73 Adam Sláma (1:2)
12:04 Chodov gól velmi nakopl a nyní svírá domácí obranu.
09:54 A je vyrovnáno.Horký posunul na Netrefu na středu, který střelou po zemi se štěstím prostřeluje Poláka.
09:53 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Matěj Netrefa, asistoval #93 David Horký (1:1)
09:05 Převážně jsou na míčku hráči Chodova.
06:41 Chybu Svobody hasil trojitý blok domácích.
05:17 Jedlička málem vstřelil další gól, ovšem do vlastní brány. Gólman připraven.
03:29 Nová akvizice v brankovišti Aligators nyní čarovala, Polák nadvakrát zachraňoval vedení domácích.
02:52 A je to 1:0! Líznar vybojoval balónek, rozdal na Jedličku a ten mířil přesně do teploměru!
02:51 GÓL Aligators! 1:0
01:42 Chodov opět na balónku.
01:00 Chodov začal pozvolna, střela mimo bránu znamená zisk míčku pro Aligátory.
00:01 Utkání s balónkem na florbalkách začnou hráči Chodova.