6:7
    Adam HUŠEK
    (Krejčí)

SOKOLI Pardubice - FbC Respect Hradec Králové 6:7
branky: 10. David Žáček, 15. Milan Bína, 29. David Žáček, 29. Přemek Pakosta, 36. Radek Drba, 41. Ralfs Polis - 13. Vít Heger, 20. Adam Hušek, 41. Michal Rolín, 50. Milan Koubek, 51. Ondřej Fous, 57. Martin Krejčí, 60. Adam Hušek; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 350; zásahy brankářů: Matěj Denemark 12 - Ondřej Bárta 15; po třetinách: 2:2, 3:0, 1:5
60:00 Komentář domácích Štancl Ladislav (Trenér): Myslím, že to by velmi dobrý zápas na úvod této fáze přípravy ve vynikající atmosféře, která není v tomto bodobí obvyklá. Výsledek zápasu je věc, kterou teď příliš neřešíme, ale co řešíme je to, že se nám nesmí stát takový kolaps hry v závěru, kdy jsme zazdili poměrně dobré dvě třetiny, ve kterých jsme měli hru pod kontrolou. Hradec byl opravdu hodně motivovaný a to mu ve třetí třetině velmi pomohlo. My jsme naopak vypadli z jakékoliv role, a to se vymstí téměř vždy.
60:00 Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): Pro nás sladká výhra. Třetí třetina od nás byla výborná a odčinila druhou třetinu, ve které jsme udělali až moc individuálních chyb. Morální stránka u nás bude hodně silný aspekt, což jsem rád. Nicméně zůstáváme nohama na zemi a jdeme dál pracovat! Děkuji soupeři za fér utkání a divákům za parádní kulisu!
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
59:54 Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva SOKOL Pardubice na 2 minuty za hrubost
59:04 Obrat v utkání - domácí time-out a v šesti
59:03 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #14 Martin Krejčí (6:7)
57:41 Ďopan vysoko nad, poslední dvě minuty ZČ
56:41 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #14 Martin Krejčí, asistoval #47 Adam Hušek (6:6)
56:10 Hosté zvyšují aktivitu, Smola dobře v obraně
55:00 Série soubojů posouvá utkání do posledních pěti minut základní části
52:00 První utkání sezóny sleduje skvělá návštěva - 350 diváků!
51:35 Koubek už mohl utkání vyrovnat
51:05 Dobrý presing domácích znamená šanci, Bárta chytá
50:18 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #78 Ondřej Fous, asistoval #92 Štěpán Heger (6:5)
50:18 Dvě rychlé branky hostů dramatizují utkání
49:52 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #47 Adam Hušek (6:4)
48:11 Žáček znovu vybojoval možnost střely pro Drbu
46:34 Denemark chytá šanci Hegera.
44:35 Další výborné střídaní 2.lajny domácích, v šancích Zajíček a Šimák
40:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:3
Branku družstva SOKOL Pardubice vstřelil #2 Ralfs Polis, asistoval #32 Milan Bína (6:3)
40:44 Už po pěti sekundách odpovídají SOKOLI z hole Polise
40:39 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #77 Vít Heger (5:3)
40:39 Trochu šťastný gól hostů, ale platí
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:59 V poslední minutě se už nic nestalo..
36:59 Ďopan dvakrát výborně v obraně
35:22 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:2
Branku družstva SOKOL Pardubice vstřelil #47 Radek Drba, asistoval #17 Ondřej Hurt (5:2)
35:22 První branku v pardubickém dresu střílí další nová posila.
32:53 Denemark kryje první střelů hostů v přesilovce.
30:40 Vyloučen hráč #47 Radek Drba družstva SOKOL Pardubice na 2 minuty za sekání
28:46 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOL Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #48 Lukáš Prix (4:2)
28:46 Dvě rychlé a krásné branky domácích, domácí jsou poprvé ve vyšším vedení
28:14 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOL Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #47 Radek Drba (3:2)
25:24 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
24:44 Polis v další šanci, Bárta těžkou střelu kryje
24:13 První zlomená hůl sezony patří Pakostovi.
22:50 Denemark zlikvidoval pěknou střelu Hegera, následně Ďopan neproměnil na druhé straně.
22:30 Trestné střílení družstva SOKOL Pardubice neproměnil #48 Lukáš Prix.
21:37 Polis a následně Bína v prvních šancích druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:12 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #77 Vít Heger (2:2)
19:12 Hušek vyrovnává z přečísleni
18:32 Prix rychle na Žáčka, Bárta chytá
18:03 Ďopan minul v dobré střelecké příležitosti
17:07 Ryba v šanci ještě nahrával
14:01 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOL Pardubice vstřelil #32 Milan Bína, asistoval #2 Ralfs Polis (2:1)
14:01 Polis předložil míček na volného Bínu, domácí znovu vedou
12:01 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #47 Adam Hušek (1:1)
12:01 Po pěkné kombinaci hostů je vyrovnáno
10:50 Ryba vyslal dvě nebezpečné střely na Denemarka
09:13 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOL Pardubice vstřelil #23 David Žáček bez asistence (1:0)
09:13 Žáček vybojoval míček a sám přesně zakončil
08:03 Lotyšská posila sokolů Polis vybojoval šanci pro Křinku, střela z blízka nebyla úspěšná
06:43 Domácí Zajíček v šanci nezakončil přesně
05:33 Hra je zatím vyrovnaná
02:30 Křinka minul v první šanci domácích
01:42 Zatím utkání bez střeleckého pokusu
00:01 Úvodní vhazování pro hosty.