• 58 57:57
    4:7
    (Ferdan)

BLACK ANGELS - FBC Liberec 4:7
branky: 4. Vladimír Bačinský, 6. Matouš Burian, 30. Matyáš Sirotek, 42. Jakub Hromada - 25. Vojtěch Wiener, 26. Jakub Kopecký, 45. Patrik Rozkovec, 51. Vojtěch Wiener, 54. Jakub Faksa, 57. Prokop Ferdan, 58. Patrik Rozkovec; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 20 - Petr Chlad 14; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:5
60:00 Komentář domácích Pajer Petr (Vedoucí): Ne úplně povedený zápas. Po výborných 15 minutách na začátku zápasu šel náš výkon vlastně už jen dolů. Výpadek na začátku druhé třetiny nám vzal herní pohodu a už jsme se nevzpamatovali. Každopádně dobrá zkušenost pro mladé hráče. Věřím, že si z toho vezmeme to dobré a do ligy už naskočíme na plný plyn. Díky moc divákům za podporu a už se na ně moc těšíme v lize!
60:00 Komentář hostů Kološ Petr (Trenér): Velmi těžké utkání, ve kterém jsme se zlepšovali, což nás těší vzhledem k začátku sezóny. Byl to pro nás poslední test, před ligou a my jsme uspěli a jsem i rád, jakým způsobem. Děkuji soupeři za velmi kvalitní utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:11
57:57 Timeout BLACK ANGELS
57:57 GÓL FBC Liberec! 4:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #55 Prokop Ferdan (4:7)
57:56 Matiášek se sice stihl vrátit do branky, ale Rozkovec po kličce dokázal skórovat.
57:03 Black Angels stahují Matiáška a hrají v šesti.
56:55 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #73 Vojtěch Wiener (4:6)
56:23 Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:19 Faksa navyšuje po krásné nahrávce od Wienera a poprvé v zápase se Liberec ujímajá vedení.
53:18 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #73 Vojtěch Wiener (4:5)
50:58 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener bez asistence (4:4)
50:53 Liberec po velkém důrazu před Matiáškovou bránou srovnává skóre.
44:06 GÓL FBC Liberec! 4:3
43:18 Vinkler se rovnou po návratu z trestné dostal do brejku, bohužel neproměnil.
41:45 Hráči Black Angels se dokázali prosadit i v oslabení a zvyšují skóre.
41:44 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #11 Tomáš Straka (4:2)
41:08 Vyloučen hráč #81 Tomáš Vinkler družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
40:23 Liberec v šesti po faulu Vinklera.
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
36:02 Chlad chytá i dorážku a udržuje Liberec na dostřel.
34:38 Matiášek opět likviduje akci Liberce.
31:58 Hejda se snažil rychle rozehrát standartku z velkého brankoviště Liberce, ale spoluhráči mu nepomohli.
29:29 Štyler krásně vyvezl míček do útočného pásma, kde po nahrávce Doležala skóruje Sirotek.
29:28 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #23 Matyáš Sirotek, asistoval #18 Vilém Doležal (3:2)
27:38 Brejk Liberce likviduje Matiášek.
25:16 2 slepené góly Liberce vyrovnávají skóre.
25:15 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #28 Matyáš Velc (2:2)
24:14 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #94 Jakub Faksa (2:1)
23:24 Matiášek chytá a uklidňuje hru.
22:33 Střela Doležala končí v rukou Chlada.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:10 Ondra Matiášek teď musel několikrát za sebou zakročit. Vždy ale úspěšně.
17:35 Liberecký tlak na domácí branku zatím gól nepřinesl.
13:25 Matiášek vytáhl skvělý zákrok!
11:21 Největší šance domácích v přesilové hře končí akorát na tyčce Chlada.
09:25 Vyloučen hráč #17 Michal Fišera družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra na zemi
08:05 Liberecký únik likviduje Fryš.
05:24 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian bez asistence (2:0)
05:24 Burian po individuální akci překonává Chlada a zvyšuje skóre.
03:44 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Vladimír Bačinský, asistoval #17 Matouš Burian (1:0)
03:44 Bačinský po krosové příhrávce od Buriana otevírá skóre dnešního zápasu.
02:15 Závar před domácí brankou uhasil Matiášek a uklidňuje hru.
01:50 Chlad si připisuje první zákrok.
01:10 Hromada vyslán dopředu, bohužel nezpracoval.
00:00 První bule pro domácí tým.