• 59 58:30
    1:9
    (Obuškevič)

FBC Štíři Č. Budějovice - BLACK ANGELS 1:9
branky: 41. Dominik Vlček - 6. Vladimír Bačinský, 18. Marek Fryš, 21. Matouš Burian, 33. Radek Hanák, 36. Matyáš Sirotek, 49. Teodor Beriac, 56. Teodor Beriac, 59. Teodor Beriac, 59. Matyáš Sirotek; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 178; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 23 - Ondřej Matiášek 20, Matěj Němec 6; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:4
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
60:00 A máme tady konec dnešního utkání.
59:00 Probíhá poslední minuta. třetí třetiny.
58:30 GÓL BLACK ANGELS! 1:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #23 Matyáš Sirotek, asistoval #14 Martin Obuškevič (1:9)
58:30 Máme tady další gól ze strany Black Angels. Aktuální stav utkání je 1:9 pro Black Angels.
58:08 GÓL BLACK ANGELS! 1:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Teodor Beriac, asistoval #29 Vladimír Bačinský (1:8)
58:08 A máme tady už osmý gól hostů a to Black Angels.
55:05 GÓL BLACK ANGELS! 1:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Teodor Beriac, asistoval #88 Adam Štyler (1:7)
55:05 A je tady už sedmý gól Black Angels, aktuální stav 1:7 pro hosty.
53:23 Hejda z týmu hostů provádí střelbu ,brankář hostů provedl výborný zákrok a střelu chytil.
51:23 Horák z týmu Black Angels provedl střelu, střela byla zblokována.
50:42 Střídání brankáře. Nový brankář #58 Matěj Němec družstva BLACK ANGELS
48:36 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Teodor Beriac, asistoval #4 Matyáš Metoděj Krahulec (1:6)
48:36 Je tady šestý gól Black Angels.
47:23 Fanoušci domácích pořád nestrácejí naději a víru, stále věří v dorovnání.
46:13 Koklar měl teď krásný zákrok. Vypadalo to na druhý gól domácích.
45:12 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
40:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #40 Daniel Drobiš (1:5)
40:39 Pro domácí začala třetí třetina hned gólem. Fanoušci stále doufají ve vyrovnání.
40:39 A máme tady první gól domácích. Aktuální stav 1:5 pro hosty Black Angels.
40:01 Právě začala třetí a zároveň i poslední třetina.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:54 A máme tady konec druhé třetiny.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:49 Matiášek měl krásný zákrok.
37:45 Koklar provedl krásnou střelu na bránu hostů, fanoušci už mysleli že domácí dají svůj první gól. Střela byla zblokována.
36:12 Fanoušci domácích pořád nestrácejí naději a doufají v gól.
35:15 GÓL BLACK ANGELS! 0:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #23 Matyáš Sirotek, asistoval #93 Radek Hanák (0:5)
35:15 A je tady už pátý gól ze strany hostů.
32:29 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #69 Filip Neklan (0:4)
32:29 A je tady už čtvrtý gól hostů.
31:03 Žáček provedl střelu z půlky hřiště, střela zblokována.
30:23 Strouhal se mohl dostat do dobré pozice, ale míček se mu špatně odrazil.
28:13 Hra je velmi napínavá, fanoušci domácích stále věří, že domácí vyrovnají ještě tuhle třetinu.
26:41 Domácí měly tedˇ užasnou šanci proměnit střelu v gól, střelu jim vychytal golman hostů.
23:39 Štyler výrazně přestřelil bránu domácích.
22:21 Hra se přelévá ze strany na stranu.
20:59 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #7 Matěj Boček (0:3)
20:59 A máme tady třetí gól hostů.
20:23 Hosté vyhrály buly.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
20:00 První třetina je za námi. Domácí mají určitě co dohánět, hosté vedou o dva góly.
18:03 Fanoušci domácích doufají, že v první třetině dají domácí alespoň jeden gól.
17:17 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #17 Matouš Burian (0:2)
17:17 A máme tady druhý gól hostů Black Angels.
17:17 Domácí hrají v plném počtu.
16:47 Vyloučen hráč #47 Mikuláš Fořt družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
16:47 Domácí hrají v oslabení.
11:21 Vacek provedl krásnou střelu na branku hostů, střelu ,ale neproměnil.
09:34 Domácí tedˇ bojují u brány hostů a snaží se dorovnat.
07:54 Black Angels se dostaly ke střelbě, bránu minuly.
05:14 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Vladimír Bačinský, asistoval #4 Matyáš Metoděj Krahulec (0:1)
05:14 A máme tady první gól zápasu, aktulní stav je 0:1, ve vedení jsou Black Angels.
03:12 Hra se zatím přelévá ze strany hostů na stranu domácích a naopak. Fanoušci Štírů už doufají v gól.
00:49 Vlček měl teď dobrý zásah a snažil se míček dopinknout do brány hostů, Matiášek ale střelu zachytil.
00:01 Buly vyhráli domácí.
00:00 Vítám Vás u 2. domácího zápasu poháru. Tentokrát do Budějovic dorazily Black Angels.