60
  • 60 59:23
    Matyáš PLEVA

1.MVIL Ostrava - 1. FBK Eagles Orlová 13:3
branky: 13. Adam Pieknik, 16. Matěj Münster, 18. Adam Pieknik, 30. Miroslav Besta, 32. Adam Pieknik, 36. Tomáš Teska, 39. Adam Pieknik, 41. Vojtěch Kořínek, 42. Adam Pieknik, 46. Tomáš Teska, 54. Filip Vančo, 56. Tomáš Teska, 58. Filip Vančo - 3. Jakub Sasyn, 41. Filip Botur, 42. Pavel Kubla; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Tomáš Novák 21 - Marek Plhal 16, Matěj Kula 7, Vít Brož 8; po třetinách: 3:1, 4:0, 6:2
60:00 Komentář domácích Bažan Petr (Trenér): Dnes jsme použili širokou sestavu a šanci dostala většina zdravého kadru. nCelou sezónu kluci dřeli a bojovali a dneska si vše sedlo. Kluci po nervózním začátku ukázali, že umí přepnout a nakonec celému zápasu dominovali a ukázali, že mají vše před sebou.Věřím, že to vše přijde. Kluci jsou zde úžasní a těším se na další prácii s něma. nVýsledek zaslouženy a celkem mě nezajímají kalkulace na play up a už vubec ne alibismus kdo chce proti komu hrát. nVelké díky všem za celou sezónu a tohle je jen začátek. Kdo se naučí prohrávat o to více si váží výher. n n
60:00 Komentář hostů Tököly Martin (Trenér): V první řadě bych chtěl poděkovat klukům, kteří mohli dnes dorazit a bojovat. Mrzí mě, že z ruzných ať už rodinných či zdravotních důvodů nemohlo dorazit více hráčů, příležitost pro mladé, kteří se toho neujali zle. MVILu gratuluji k rozloučení se se soutěží výhrou a přeji mu štěstí do bojů další sezónu. My se jdeme soustředit na playoff, vyléčit bolístky, za týden v Brně slibujeme lepší výkon. Děkuji našim fanouškům, kteří dnes museli ten malér přetrpět s námi. #neučorlalítat
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:23 Trestné střílení družstva 1. FBK Eagles Orlová neproměnil #12 Matyáš Pleva.
57:48 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 13:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #33 Filip Vančo, asistoval #11 Dominik Jícha (13:3)
55:22 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 12:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #16 Tomáš Teska, asistoval #91 Jakub Homola (12:3)
53:39 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 11:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #33 Filip Vančo, asistoval #55 Adam Pieknik (11:3)
45:49 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 10:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #16 Tomáš Teska, asistoval #7 Miroslav Besta (10:3)
45:49 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vít Brož družstva 1. FBK Eagles Orlová
44:11 Novák fantasticky vychytal Tokolyho.
42:34 Reiský tváří v tvář Kulovi selhal.
41:31 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 9:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Adam Pieknik, asistoval #16 Tomáš Teska (9:3)
41:16 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 8:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #7 Pavel Kubla, asistoval #18 Jakub Sasyn (8:3)
41:16 Ve třetí třetině se nám prozatím roztrhl gólový pytel.
40:48 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 8:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Vojtěch Kořínek, asistoval #91 Jakub Homola (8:2)
40:48 Mvil na nic nečeká a bleskově odpovídá stejnou mincí.
40:27 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 7:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #39 Filip Botur, asistoval #7 Pavel Kubla (7:2)
40:27 Botur se prosazuje proti Novákovi a my vidíme brzký gól.
40:01 První buly třetí třetiny pro Mvil.
40:00 Střely ve 2. části: 16:8
40:00 Druhá třetina opět v režii Mvilu, ovšem šance jsme viděli i u Orlové. Podaří se Orlové dotáhnout ve třetí třetině 6-ti gólovou ztrátu a změnit průběh zápasu?
38:57 Hosté na průběh zápasu reagují výměnou gólmana a nasazením kapitána Tokolyho.
38:56 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 7:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Adam Pieknik, asistoval #6 Vojtěch Reiský (7:1)
38:56 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Matěj Kula družstva 1. FBK Eagles Orlová
38:56 Pieknik se dnes asi dobře vyspal, protože tam sype jeden gól za druhým.
35:54 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #16 Tomáš Teska, asistoval #55 Adam Pieknik (6:1)
34:01 Adamík jen těsně míjí.
31:41 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:1
31:41 Pieknik zpečeťuje hattrick a Mvil už ve velkém vední.
29:03 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #7 Miroslav Besta, asistoval #6 Vojtěch Reiský (4:1)
29:03 Bestík velmi chytrou střelou a Mvil přidává další zářez.
28:23 Mnoho šancí Orlové, která tím přerušila tlak Mvilu.
21:41 Domácí v plném počtu a Orlová si připisuje první neproměněnou přesilovku.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrává Orlová a tak začne svojí přesilovku z první třetiny na míčku.
20:00 Střely v 1. části: 15:6
20:00 První třetina jasně v režii Mvilu, který povětšinou kontroloval hru s míčkem na florbalce a soupeři ho půjčoval jen zřídka. Uvidíme co nám přinese třetina druhá.
19:41 Vyloučen hráč #55 Adam Pieknik družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:41 A zase Pieknik. Tentokrát nedovoleně zastavil soupeře a Orlová si vyzkouší první přesilovku v zápase.
17:31 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Adam Pieknik, asistoval #10 Jan Adamík (3:1)
17:31 Pieknikova bomba z dálky a Mvil už vede o dva.
15:34 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Matěj Münster, asistoval #4 David Radošovský (2:1)
15:34 A máme otočeno! Po narážečkách z první se Mvil bleskurychle dostal až před branku, kde Munster rozvlnil Plhalovu síťku.
12:54 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Adam Pieknik, asistoval #7 Miroslav Besta (1:1)
12:54 Po fakt dlouhém obléhání soupeřovy brány se prosazuje i Mvil.
10:00 První desetiminutovka patřila i přes inkasovaný gól Mvilu, který si vypracoval plno šancí, ze kterých však Plhal odmítl inkasovat.
09:02 Pieknik trefuje břevno.
02:53 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Jakub Sasyn, asistoval #12 Matyáš Pleva (0:1)
02:53 Po ztrátě na půli hřiště se hosté rychle ujímají vedení v zápase. To určitě oba týmy nastartuje.
02:05 Úvodní tempo zápasu není příliš vysoké.
00:01 Úvodní buly zápasu pro domácí Mvil.
00:00 Vítejte u 22.kola Divize E mezi týmy 1.MVIL Ostrava a 1.FBK Eagles Orlová.