• 54 53:59
    2
    Marek JANČA

FbK Horní Suchá - FBC SLOVÁCKO 9:12
branky: 19. Daniel Tychtl, 23. Daniel Tychtl, 24. Lukáš Kraina, 34. Jiří Třinecký, 44. Vojtěch Kopia, 45. Jiří Třinecký, 45. Václav Večeřa, 47. Filip Tomanec, 51. Patrik Kaláb - 2. Jiří Chromek, 3. Martin Hadaš, 8. Marek Janča, 8. Jiří Chromek, 11. Martin Hadaš, 25. Adam Buček, 32. Noel Gavaller, 32. Marek Janča, 35. Vít Ides, 51. Tomáš Otépka, 53. Vojtěch Uřičář, 54. Adam Buček; rozhodčí: Břetislav Staněk - Lukáš Křivánek; vyloučení: 5 + Jiří Třinecký OS:5; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Filip Plíhal 1, David Suchánek 13 - Radim Šenkeřík 22; po třetinách: 1:5, 3:4, 5:3
60:00 Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): Nebudeme si nic malovat, je to kaňka na konci sezony. Vzali jsme to moc svátečně a trvalo dvě třetiny, než jsme se srovnali. Prakticky dvakrát jsme se tlačili do obratu a když jsme to ve třetí třetině srovnali, zase jsme vypli a nechali si zápas utéct. Je nám to v každém případě líto, protože jsme se s klukama chtěli rozloučit vítězstvím. Pozitivní je, že v posledních klíčových zápasech jsme se semkli a dúležité body urvali. Děkujeme divákům, rozhdčím, soupeři.
60:00 Komentář hostů: Poslední utkání v divizi jsme zvlaáli do vítězného konce a dokázali, že jen nešťastné konce v několika utkáních zabránily naší zachraně. Děkujeme soupeři a divákům za atmosféru a přejeme všem dobrou přípravu na novou sezónu
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:08 Většina domácích střel je zblokována obětavou obranou.
58:20 Domácí to zkoušejí ze všech pozic, ale nemají střelecké štěstí.
57:20 Teď Suchánek vychytal Hadaše.
56:10 Skvělý Suchánek v domácí brance.
55:50 Hosté jsou v plném počtu.
55:36 Kaláb ani Kopia se svými střelami neuspěli.
54:42 Krajíček trefuje konstrukci branky, míček se odráží za zadní mantinel.
53:59 Vyloučen hráč #22 Marek Janča družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
53:06 GÓL FBC SLOVÁCKO! 9:12
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #31 Adam Buček, asistoval #48 Vít Ides (9:12)
53:06 Chyba domácích v rozehře, míčku se ujal Adam Buček a trefuje se přesně do šibenice - 9:12.
52:29 GÓL FBC SLOVÁCKO! 9:11
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #45 Vojtěch Uřičář, asistoval #22 Marek Janča (9:11)
52:29 Zcela nebráněný Vojtěch Uřičář doráží volný míček na brankovišti - 9:11.
51:38 Tvrdý souboj v rohu za domácí brankou, hra přerušena, musí se opravit postavení mantinelů.
50:56 GÓL FBC SLOVÁCKO! 9:10
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #9 Tomáš Otépka, asistoval #22 Marek Janča (9:10)
50:56 Tomáš Otépka ale opět strhává vedení na stranu Slovácka - 9:10.
50:32 Timeout FBC SLOVÁCKO
50:32 GÓL FbK Horní Suchá! 9:9
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #96 Patrik Kaláb, asistoval #4 Filip Michejda (9:9)
50:32 Patrik Kaláb se prosazuje kličkou na brankovišti a srovnává na 9:9.
49:56 Hosté už jsou v plném počtu.
49:30 Na druhé straně Večeřa mířil těsně nad horní tyčku.
49:00 Buček zahrozil v oslabení.
48:47 Suchá dala gól, který rozhodčí neuznávají. Hra přerušena, brankář hostí je ošetřován.
48:06 Krátce se hrálo 4 na 4, ale už je tu přesilovka Suché.
47:55 Vyloučen hráč #22 Marek Janča družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
47:37 Emoce na hřišti doslova stříkají, Suchá se zatím brání úspěšně.
46:08 GÓL FbK Horní Suchá! 8:9
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #9 Filip Tomanec, asistoval #38 Jiří Třinecký (8:9)
46:08 Vyloučen hráč #38 Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá - osobní trest
46:08 Vyloučen hráč #38 Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování
46:08 Tak to je fičák - Filip Tomanec snižuje na rozdíl jediné branky - 8:9.
44:59 GÓL FbK Horní Suchá! 7:9
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #99 Lukáš Kraina (7:9)
44:59 A vzápětí se prosazuje Václav Večeřa, byť se hostům nezdá situace která brance předcházela - 7:9.
44:49 GÓL FbK Horní Suchá! 6:9
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #14 Michael Mrózek (6:9)
44:49 Čerstvý otec Jiří Třinecký dává dnes svou druhou branku - 6:9.
44:41 Suchá stupňuje svůj tlak.
44:25 Cielecki trefuje tyč hostující branky!
43:31 GÓL FbK Horní Suchá! 5:9
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #17 Václav Večeřa (5:9)
43:31 Vojtěch Kopia dává gól ve svém posledním utkání za A tým Horní Suché a dává domácím jiskřičku naděje - 5:9
42:42 Domácí se drží na míčku a hledají cestičku k soupeřově brance.
41:17 Slovácko je v plném počtu.
40:49 Cielecki přestřeluje horní tyčku.
40:20 Suchá dohrává svou přesilovku.
40:00 Střely ve 2. části: 16:9
39:42 Domcí jsou v pěti, začíná jejich přesilovka.
39:20 Chvilku budeme hrát 4 na 4.
39:18 Vyloučen hráč #48 Vít Ides družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
39:10 Další šance Třineckého a pak i Tychtla. Ten byl při svém průniku faulován a hosty tak čeká vyloučení.
38:47 V oslabení podnikli útok i domácí, Třinecký přestřeluje branku.
38:30 Blizňák vzal v přesilovce zakončení na sebe, ale minul branku.
37:42 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
37:10 Buček z otočky těsně minul domácí branku.
36:29 Rozehra pro hosty na útočné polovině.
35:35 Šenkeřík teď vychytal Michejdu.
35:15 Domácí se snaží o snížení a Slovácko podniká nebezpečné útoky do otevřené obrany.
34:12 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:9
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides, asistoval #31 Adam Buček (4:9)
34:12 Vít Ides ale vzápětí kotruje a střelou do prázdné branky upravuje na 4:9.
33:38 GÓL FbK Horní Suchá! 4:8
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký bez asistence (4:8)
33:38 Jiří Třinecký zachytil hostující rozehru a propálil gólmana Slovácka - 4:8.
33:32 Obrovská šance Patrika Kalába, skvělý Šenkeřík chytá.
32:46 Revenda vyslal míček na Kalába, Šenkeřík vykopává nohou do bezpečí.
31:42 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:8
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #45 Vojtěch Uřičář (3:8)
31:34 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:7
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #46 Noel Gavaller bez asistence (3:7)
31:26 Sledujeme trvalejší tlak domácích.
30:31 Večeřa vyzval přihrávkou vzduchem k teči Cieleckého, ten v těžké pozici míček zasáhl, ale poslal jej těsně nad.
29:52 Domácí Tychtl faulován na útočné polovině, rozehrávka pro Suchou.
29:35 Hostující kapitán Ides sám před Suchánkem, ale blafákem jej nepřekonal.
29:02 Ondřej Sýkora pálil z první z pozice levého beka, těsně minul branku Suché.
28:35 Na hřišti se stupňují emoce.
27:38 Třinecký se natlačil před Šenkeříka a trefuje jej do masky.
26:55 Pěkná kombinace Kalába s Revendou, střela prvního jmenovaného však těsně míjí branku.
26:00 Slovácko oslabení zvládlo a už je v plném počtu.
25:23 Suchá pokračuje v přesilovce obléháním branky Slovácka.
24:09 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:6
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #31 Adam Buček bez asistence (3:6)
24:09 Adam Buček utekl v oslabení domácí obraně a perfektně umístil míček pod horní tyč - 3:6.
23:57 Vyloučen hráč #46 Noel Gavaller družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
23:35 GÓL FbK Horní Suchá! 3:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #99 Lukáš Kraina, asistoval #18 Filip Krajíček (3:5)
23:35 Lukáš Kraina se trefuje z osy hřiště přesně k pravé tyči - 3:5.
22:29 GÓL FbK Horní Suchá! 2:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #88 Jan Hensler (2:5)
22:29 Daniel Tychtl napálil míček bekhendovým švihem přesně do šibenice - 2:5.
21:40 Chromkovo nahození si bere ve vzduchu domácí brankář Suchánek.
20:00 Střely v 1. části: 3:11
19:25 Domácí šli 3 na 2, ale střela sražena.
18:32 GÓL FbK Horní Suchá! 1:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl bez asistence (1:5)
18:32 Daniel Tychtl zakončuje přesnou střelou rychlý kontr Suché a snižuje na 1:5.
18:10 Horní Suchá je v plném počtu, Suchánek si vzápětí připisuje dva výborné zákroky.
17:39 Tohle oslabení se zatím domácím daří slušně odbránit.
16:10 Vyloučen hráč #21 Piotr Stolecki družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
16:05 Kutáček si vyjel s míčkem z poza branky, pak ještě dorážel Kraina, Šemkeřík odolal.
15:30 Janča v gólovce, míjí těsně domácí branku.
13:35 Teď jsme viděli snad první pěknou kombinační akci domácích v utkání, míček si ale cestu do branky nenašel.
12:16 Klidnější pasáž hry, hosté kontrolují míček a hledají cestu k brance Suché.
10:29 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #82 Martin Hadaš, asistoval #13 Ondřej Sýkora (0:5)
10:29 Ale ani T-O a  výměna brankáře zatím nepomáchá. Martin Hadaš svou druhou brabkou v utkání navyšuje vedení Slovácka už na 5:0!
10:13 Hosté rozehrávají od vlastní branky.
09:30 Po delší době hrajeme 5 na 5.
07:50 Timeout FbK Horní Suchá
07:50 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #45 Vojtěch Uřičář (0:4)
07:50 Střídání brankáře. Nový brankář #23 David Suchánek družstva FbK Horní Suchá
07:50 Po tragickém vstupu do utkání si domácí střídačka vztala time-ot a mění brankáře - místo Filipa Plíhala nastupuje David Suchánek.
07:32 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #48 Vít Ides (0:3)
07:22 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
07:20 Jan Smiga pálil z první v dobré šanci, ale Šenkeříka nepropálil.
06:53 Hrajeme 4 na 4, míček drží domácí hráči.
06:24 Vyloučen hráč #82 Martin Hadaš družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
06:07 Vyloučen hráč #4 Filip Michejda družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:45 Domácí Filip Hoffmann se dostal před Šenkeříka, ale se svým zakončením neuspěl.
04:50 Revenda při střele zablokován.
04:35 Až teď se na chvíli usadili domácí na polovině soupeře.
03:57 Pokračuje hra na jednu branku - tu domácí.
02:11 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #82 Martin Hadaš, asistoval #48 Vít Ides (0:2)
02:11 ... a jsou za to odměněni druhou brankou. Martin Hadaš v pohodě dorazil ve velkém brankovišti volný míček za Plíhala je to už 0:2.
01:55 Hosté pokračují v aktivní hře....
01:03 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #31 Adam Buček (0:1)
01:03 Jiří Chromek otevírá skóre utkání, když se po přihrávce z pravé strany trefuje z osy hřiště přesně do šibenice - 0:1.
00:20 Filip Plíhal musel hned po 20 vteřinách hasit šanci hostů u své levé tyče - úspěšně.